تخریب سقف ۸ واحد مسکونی براثر وزش شدید باد

سرپرست فرمانداری لنگرود از تخریب سقف هشت واحد مسکونی براثر وزش شدید باد و خسارت به چهار دستگاه خودرو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،وزش شدید باد گرم ساعاتی پیش در شرق گیلان موجب بروز خساراتی به منازل مسکونی و خودرو و موجب قطع شدن برق شد.

سرپرست فرمانداری لنگرود اظهار کرد: براثر وزش باد شدید در غروب امروز خسارت‌هایی به واحدهای مسکونی و خودروها وارد شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تلفات جانی نداشتیم گفت: در اثر وزش باد شدید امروز سقف هشت واحد مسکونی تخریب و به چهار دستگاه خودرو نیز خساراتی وارد شد.

محمد رنجبر با بیان اینکه تعدادی از درختان نیز براثر وزش باد شکسته شدند افزود: چند تابلو تبلیغاتی و تیر برق نیز شکسته شد که به دلیل شکسته شدن تیرهای برق، برق برخی از مناطق شهرستان قطع شد.

سرپرست فرمانداری لنگرود با بیان اینکه تلاش برای اتصال کابل‌های برق جهت برق‌دار کردن در حال انجام است اذعان کرد: کارشناسان در حال بررسی آخرین وضعیت خسارت‌های وارده ناشی از وزش باد هستند و گزارش‌های تکمیلی در این خصوص متعاقباً اعلام می‌شود.

رحیم حیدری فرماندار آستانه‌اشرفیه نیز اظهار کرد: طی بررسی‌های انجام‌شده چند اصلح درخت در شهر شکسته شد، برق مناطق متصل و خسارت دیگری ناشی از وزش باد تاکنون گزارش نشده است.

حسین اسماعیل‌پور فرماندار رودسر نیز با بیان اینکه مشکل خاصی در شهرستان گزارش نشده است اظهار کرد: وزش باد موجب شکسته شدن چند اصلح درخت و افتادن بر روی سیم‌های برق در پلرود بخش کلاچای شد که سریعاً مشکل حل شد.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/
http://www.enghelab-news.ir/2963
نظرات شما