2018 January 20 - شنبه 30 دي 1396

آل سعود و آمریکا همانند فتنه 88 حامی اعتشاشگران هستند/ وضعیت اقتصادی کشورمان واقعا وحشتناک است/ دولت در عمل مشکلی را حل نکرده و تنها شعار می دهد
کد خبر: ٥٥٢٤٩ تاریخ انتشار: ١٥ دي ١٣٩٦ - ٢٣:٤٩
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
حجت الاسلام جوشقانیان:
آل سعود و آمریکا همانند فتنه 88 حامی اعتشاشگران هستند/ وضعیت اقتصادی کشورمان واقعا وحشتناک است/ دولت در عمل مشکلی را حل نکرده و تنها شعار می دهد

پایگاه انقلاب نیوز: استاد حوزه علمیه با بیان اینکه حمایت از اغتشاشگران یکی از اهداف دولت آمریکا است،گفت: آل سعود مدعی آزادی بیان شده و از اغتشاشات اخیر حمایت می کند، رژیم آل سعود تاکنون انتخاباتی برگزار نکرده است اما همانند فتنه 88 امروز نیز از اغتشاش گران حمایت می کند.

به گزارش پایگاه انقلاب نیوز،حجت الاسلام حسین جوشقانیان شامگاه جمعه در سلسله نشست هایی از جنگ سخت تا جنگ نرم که در مسجد فاطمیه برگزار شد، اظهار داشت: دولت روحانی که مدعی رفع مشکلات کشور به وسیله مذاکرات بود هیچ اقدامی برای حل مشکل جامعه انجام نداد و تنها شعار داد.

وی با اشاره به عدم محاکمه سران فتنه 88 گفت: کسی که در فتنه 88 نقش داشته و امروز وزیر شده و مجلس دو بار هم به وی رای داده است،با این شرایط چگونه می توان سران فتنه را محاکمه کرد.
 
استاد حوزه علمیه با اشاره به خیانت های سران فتنه بیان داشت: ملت ایران کمتر از اعدام برای سران فتنه راضی نمی شود چون از هیچ خیانتی علیه مردم کوتاهی نکردند و 8 ماه کشور را دچار آسیب و مشکل کردند، رافت نظام سبب شده تا سران فتنه اعدام نشوند.

وی با اشاره به ناهماهنگی در برگزاری راهپیمایی علیه اغتشاشگران در قم گفت: چرا در راهپیمایی که در قم و علیه اغتشاشگران برگزار شد مسئولین استانی حضور پیدا نکردند، کوتاهی برخی از مسئولین در این زمینه تامل برانگیز است.

 جوشقانیان ابراز داشت: قرار است امشب ساعت سازمان ملل جلسه ای برای دفاع از آشوب گران کشورمان برگزار کند، حمایت از اغتشاشگران یکی از اهداف دولت آمریکا است، آل سعود مدعی آزادی بیان شده و از اغتشاشات اخیر حمایت می کند، رژیم آل سعود تاکنون انتخاباتی برگزار نکرده است اما همانند فتنه 88 امروز نیز از اغتشاش گران حمایت می کند.

وی با اشاره به ابعاد فتنه 88 گفت: در فتنه 88  فتنه گران در خیابان های تهران بسیجیان بی گناه را زنده زنده در آتش سوزاندند و خسارت های زیادی به بیت المال زدند اما سران فتنه و برخی از خواص علاوه بر سکوت حمایت کردند.

استاد حوزه علمیه با اشاره به امنیت کشور ایران تصریح کرد: امنیت کشورمان مرهون مدیریت مقام معظم رهبری،سردار سلیمانی، سپاه پاسداران، ارتش و بسیجیان جان بر کف است و دولت هیچ سهمی در این امنیت که حاصل خون هزاران شهید است، ندارد.

جوشقانیان با اشاره به مشکلات اقتصادی کشورمان گفت: وضعیت اقتصاد واقعا وحشتناک است و تنگه احد همین جا است، مقام معظم رهبری در پیامی که به مناسبت حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن بود تشکر کردند و فرمودند مسئولین این حضور را به حساب گله نداشتن از خود ندادند چون مردم گله دارند و هرجا تبعیض و کم کاری و بی اعتباری نسبت به مشکلات ببینند سکوت  نمی کنند.

وی ابراز داشت: ایستادگی ملت در برابر دشمنان حساب دارد اما توقعات از مسئولین موضوع دیگر است که باید مورد توجه باشد، دولت مردان که شعار رفع مشکلات کشور را دادند اقدامی در این زمینه انجام ندادند و شعار آنها در عمل اجرایی نشد.

استاد حوزه علمیه با اشاره به مشکلات زلزله زدگان کرمانشاه گفت:  سپاه برای رفع مشکلات زلزله زدگان در حال فعالیت است و بنیاد کرامت و بسیج نیز اقدات بی نظیری برای حل مشکل زلزله زدگان انجام دادند اما متاسفانه دولت تنها شعار دادوکمکی به زلزله زدگان نکرد.

جوشقانیان با تاکید بر لزوم توجه ویژه برای رفع مشکل زلزله زدگان بیان داشت: رئیس جمهور حاضر نشد از ماشین پیاده شود و معاون اول با کفش وارد کانکس مردم شد، خودشان هم می دانند جایگاهی بین مردم ندارند.

وی با بیان اینکه ملت ایران نسبت به ارزش های انقلاب اسلامی حساس است، افزود: موضوعی که برای مملکت بسیار خطرناک است اراده ای است که وجود دارد و نارضایتی عمومی فراهم شود و اگر این اقدام انجام شود نیازمند بصیرت دینی هستیم.

استاد حوزه علمیه با اشاره به لزوم نظارت بر فضای مجازی بیان داشت: دولت برای گسترش فضای مجازی تلاش زیادی کرده است اما سرورهای تلگرام در انگلیس است و علت آن این است که نان برخی از آقایان در آن است.

جوشقانیان با تاکید بر لزوم مقابله با نقشه های شوم دشمن تصریح کرد:همه چیز به لطف خدا بر می گردد و باید در میدان به خوبی حضور داشته باشیم تا دشمن ناامید شود.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه