2018 January 20 - شنبه 30 دي 1396

دولت هنوز در ماه های اول ریاست جمهوری است/ رفع مشکلات کشور در دستور کار نیست/ دولت قبل دیگر خودشان هستند/ گرانی صبر مردم را لبریز کرده است
کد خبر: ٥٥٢٣٥ تاریخ انتشار: ١٥ دي ١٣٩٦ - ٠٩:٢٧
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
افتخاری:
دولت هنوز در ماه های اول ریاست جمهوری است/ رفع مشکلات کشور در دستور کار نیست/ دولت قبل دیگر خودشان هستند/ گرانی صبر مردم را لبریز کرده است

پایگاه انقلاب نیوز: نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه دولت روحانی به مشکلات کشور گفت: دولت باید در راستای رفع مشکلات کشور اقدام کند اما متاسفانه هنوز هم در ماه های اول ریاست جمهوری است و هنوز مشکلات را گردن دولت قبل و رئیس جمهور قبل می اندازد اما دیگر دولت قبل خودشان هستند.

لاله افتخاری در گفت و گو با خبرنگار انقلاب نیوز، با اشاره به اغتشاشات اخیر و لزوم توجه دولت به رفع مشکلات اقتصادی اظهار داشت: اغتشاشگران به دنبال آب گل الود بودند و در کمین بودند تا شکست های خود را در سوریه انتقام بگیرند اما در این زمینه به موفقیتی نرسیدند.

وی افزود: اغتشاشگران نیروهای پراکنده و شکست خورده را جمع کردند تا اذهان عمومی را متوجه مسئله دیگر کنند، آرزو می کردند که جمهوری اسلامی رابا شکست مواجه کنند اما رویای آنها محقق نشد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی بیان داشت: دولت برخی اقدامات انجام داد و آب را گل الود کرد، پیشنهاد و مطالبی که توسط دولت مردان گفته شد و همچنین حساب کشی ها و تسویه حساب هایی که باید در جلسات خصوصی گفته شود سبب شد تا مردمی که پای نظام ایستاده بودند نسبت به وضع موجود معترض شوند.

عضو هیئت علمی دانشگاه شاهد گفت: متاسفانه مسئولین فکری برای رفع مشکل کمبود و گرانی مسکن و درمان و همچنین مشکلات مسکن مهر نمی کنند که سبب سردرگمی و مشکلات فراوانی برای جامعه شده است.

وی ابراز داشت: کارگاه ها در حال ورشکست هستند وقاچاق رکورد شکنی می کند که فلان درصد قاچاق می شود و به جای اینکه برخورد شود گزارشاتی آمد و رو کردند و در حقیقت دستپخت خودشان بود.

افتخاری تصریح کرد: تخم مرغ غذای مردم ضعیف جامعه است اما قیمت آن بی دلیل افزایش پیدا کرد و این گرانی ها سبب شد مردمی که حسن نیت داشتند معترض شوند و در خیابان ها حضور پیدا کنند.


نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم مقابله با برنامه ریزی های دشمن اظهار داشت: وقتی تلگرام امکانات خود را رایگان دراختیار همگان قرار می دهد یک روزی هم باید از آن بهره برداری کند.

 وی با بیان اینکه مردم انتظار دارند مسئولین با یکدیگر همصدا شوند،گفت: مردم انتظار دارند دولت مردان در عرصه های مختلف همانند مردم که هم دلی دارند در راستای رفع مشکلات کشور متحد شوند.

عضو هیئت علمی دانشگاه شاهد بیان داشت: مردم این موضوع را بدانند روزی که معترضین وارد سوریه شدند موجی بود که در حقیقت این موج مردم معترض را به همراه برد و سبب شد تا داعش وارد این کشور شود و علیه ملت سوریه اقدام کند.

افتخاری با اشاره به لزوم مقابله با اقدامات اغتشاشگران تصریح کرد: در شهر دورود اغتشاشگران خودروی آتش نشانی را رها و پس از برخورد با مردم بی گناه کشته می شوند، مردم باید این موضوع را بدانند فتنه ای که قرآن کریم هم درباره آن صحبت کرده است  فقط دامن افراد فتنه گر را نمی گیرد بلکه تر و خشک را با هم می سوزاند و چوبش به همه مردم می خورد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه دولت روحانی به مشکلات کشور ابراز داشت: دولت باید در راستای رفع مشکلات کشور اقدام کند اما متاسفانه هنوز هم در ماه های اول ریاست جمهوری است و هنوز مشکلات را گردن دولت قبل و رئیس جمهور قبل می اندازد اما دیگر دولت قبل خودشان هستند.

عضو هیئت علمی دانشگاه شاهد افزود: همه ظرفیت و تجربیات و امکانات کشور باید در خدمت مردم و نظام قرار بگیرد، با توجه به گرانی یارانه ها پول توجیبی نمی شود و اگر دولت توان ندارد وارد عرصه نشوند و اگر می تواند برای رفع مشکلات کشور تلاش کند.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه