2016 February 6 - شنبه 17 بهمن 1394
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
نائب رییس جامعه مدرسین در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: نائب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم در سایه باور و اهتمام مسئولان و دولتمردان به اقتصاد مقاومتی، امکان پذیر خواهد بود.


غربت اقتصاد مقاومتی در برنامه ششم توسعه
پایگاه انقلاب نیوز: با وجود تاکیدات فراوان رهبر معظم انقلاب و شعارهای دولتمردان به نظر می رسد که به ویژه در برنامه ششم توسعه شاهد غربت و کم توجهی بیش از حد به مقوله اقتصاد مقاومتی هستیم.

پیشنهاد سردبیر
نعل وارونه زدن؛ کاسبی اصلاح طلبانه دمِ انتخابات!!
در مسیر انتخابات -2
پایگاه انقلاب نیوز: طلبکاری اصلاح طلبان و نعل وارونه زدن آن ها بر روی حقایق کتمان ناپذیر، این روزها و در آستانه انتخابات حساس هفتم اسفندماه به رویه ی نامطلوب این طایفه سیاسی پرمدعا تبدیل شده است.
تنوری که برای ماراتن نهایی گرم می شود
در مسیر انتخابات -1
پایگاه انقلاب نیوز: از امروز تا روز برگزاری انتخابات شاهد انتشار اخبار و تحولات انتخاباتی و انعکاس مصاحبه ها و گزارش هایی در این باره هستیم تا بلکه در مسیر حضور پرشور و توأم با بصیرت مردم پای صندوق های رای ، گامی هر چند کوچک ربرداشته باشیم.
فقهای شورای نگهبان همواره مورد وثوق امام و رهبری بوده اند
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: فقهای شورای نگهبان چه در زمان امام راحل و چه در دوران مقام معظم رهبری ، همواره مورد اعتماد و وثوق بوده اند و در صلاحیت و تقوای آن ها شکی نیست.
هجمه به شورای نگهبان با هدف فشار برای اجرای فتنه نفوذ است
حسین شریعتمداری در قم تبیین کرد؛
پایگاه انقلاب نیوز: مدیرمسئول کیهان تصریح کرد: هدف از فشار و هجمه به شورای نگهبان به عنوان یک نهاد حساس انقلابی به منظور بسترسازی برای اجرای توطئه و فتنه نفوذ در کشور است.
شاهزاده روم ، عیار سینمای انیمیشن ایران را بالا بُرد
منتقد سینما و تلویزیون در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: یک منتقد سینما و تلویزیون تصریح کرد: فیلم سینمایی شاهزاده روم گذشته از فروش بالای خود توانست عیار سینمای انیمیشن ایران را در جهان به طرز قابل توجهی بالا ببرد.
رشد آمار طلاق در کشور، زنگ خطر را به صدا درآورده است
عضو جامعه مدرسین در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: بی شک رشد آمار طلاق ، زنگ خطری جدی برای جامعه اسلامی ما به شمار می رود.
پرونده‌های بدتر از کرسنت از دل قراردادهای جدید نفت بیرون خواهد آمد/ 50 میلیارد دلار جرایم و عدم النفع کرسنت/ حساب اشتباهی که روحانی روی زنگنه باز کرد
زاکانی در نشست خبری مطرح کرد:
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: متن قراردادهای نفتی که وزارت نفت به مجلس منعکس‌ کرد و در ۸ مهر ماه تصویب شد و در آبان‌ماه امسال زنگنه ابلاغ کرد، ۱۳ برگ بیشتر نیست در حالی که اصل قرارداد ۷۰ صفحه با متن انگلیسی و مشتمل بر موارد متعدد حقوقی است که به هیچ وجه رونمایی نکرده‌اند و مدعی شده‌اند این اسناد محرمانه است.
غفلت از پیام "19 دی" با غیرتمندی قمی ها نمی سازد!
به بهانه سالروز حماسه 19 دی ،میراث ماندگار انقلاب اسلامی؛
پایگاه انقلاب نیوز: غیرت دینی و انقلابی در دفاع از امام عظیم الشان(ره) و ترجیح دادن مرگ با عزت بر زندگی توام با ذلتِ آنان بود که "قم و قمیون" را برای همیشه تاریخ، سرافراز نمود و اینک ماییم و میراثی که از رهگذر 19 دی ، برایمان به یادگار مانده است.
کوتاهی در تبلیغ دینی در فضای مجازی را باید جبران کنیم
رئیس مرکز ملی فضای مجازی در قم:
پایگاه انقلاب نیوز: رییس مرکز ملی فضای مجازی کشور با بیان این که ما در زمینه استفاده از تبلیغ دینی و مذهبی در فضای مجازی کوتاهی داشته ایم خواستار تلاش همگانی برای جبران این نقیصه و نقطه ضعف شد.
جشنواره ای برای مردم و محروم از بودجه های آنچنانی!
گزارش انقلاب نیوز از ششمین جشنواره عمار در قم؛
پایگاه انقلاب نیوز: ششمین جشنواره فیلم عمار همزمان با تهران و سراسر کشور در استان قم نیز چند روزی است که پذیرای عموم مردم و علاقه مندان به فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی است.
برخی‌ در تلاشند موضوع رهبری را نظارتی و شورایی کنند اما بدانند «شتر در خواب بیند پنبه دانه، گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه».
انتقاد طائب از روحانی و هاشمی/ شتر درخواب بیند پنبه دانه!
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس قرارگاه فرهنگی عمار ضمن انتقاد از سیاست‌های دولت روحانی، نسبت به «فتنه بزرگ‌تر در انتخابات پیش رو» هشدار داد.
فدایی خواستار بازگشت هاشمی‌رفسنجانی به قطار انقلاب شد/ روح امام (ره) از بازگشت هاشمی خشنود می‌شود
پایگاه انقلاب نیوز: حسین فدایی نماینده سابق مردم تهران در مجلس در پی مواضع اخیر و تندتر شدن اکبر هاشمی رفسنجانی تا ساعتی دیگر یک «رنجنامه تاریخی » خطاب به وی منتشر می‌کند.
آهنگ‌های شورایی کردن رهبری راه به جایی نمی‌برد/تحریم مجدد سپاه ‌برای نخستین بار نیست
پایگاه انقلاب نیوز: جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مسائل مطرح شده مبنی بر تحریم سپاه توسط کنگره آمریکا، گفت: شاخ‌شکسته‌های آمریکایی طبل توخالی هستند.
خشونت و فشار بر مردم مسلمان «نارداران» آذربایجان قابل تحمل نیست/لزوم تجدیدنظر در روابط ایران با جمهوری آذربایجان
آیت‌الله مجتهدشبستری در خطبه‌های نماز جمعه تبریز:
پایگاه انقلاب نیوز: امام جمعه تبریز با غیرقابل تحمل دانستن محاصره، کشتن و دستگیری مردم «نارداران» جمهوری آذربایجان توسط دولت به دلیل یک حرکت دینی گفت: این وضع قابل تحمل نیست و دولت جموری اسلامی ایران این مسئله را پیگیری و حل کند، در غیراینصورت در روابط خود با این کشور تجدید نظر کند.
برجام را مشروط به 9 شرط رهبر انقلاب قبول داریم/ چرا برخی نگران باز شدن ابعاد نفوذند؟
پایگاه انقلاب نیوز: امام جمعه موقت تهران گفت: ما برجام را مشروط به 9 شرط مقام معظم رهبری قبول داریم، اما برخی می‌گویند اگر برجام اجرا شود، همه مشکلات حل می‌شود که این یعنی اعتماد به غیر خدا.
پرتال امام خمینی «به احترام دکتر ابتکار» ایستاد!
پایگاه انقلاب نیوز: پرتال امام خمینی(ره) از سری سایت‌های تحت مدیریت آقای حسن خمینی، فرزند مرحوم سیداحمد خمینی، اخیراً دلنوشته‌ای را تحت عنوان «به احترام دکتر ابتکار» منتشر کرده است.
خضوع مغرور ترین رئیس جمهور دنیا در برابر رهبر معظم انقلاب
واقعیتی که رسانه های دنیا نیز آن را مخابره کردند؛
پایگاه انقلاب نیوز: دیروز همه رسانه های دنیا حتی آن ها که چشم دیدن جمهوری اسلامی و عزت آن را ندارند، ناگزیر از روایت خضوع مغرورترین رییس جمهور دنیا در برابر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی شدند.
همایش علنی فتنه گران در تهران با سخنرانی جناب مشاور؟!
فتنه گران در دانشکده فنی تهران فعال شده اند!
پایگاه انقلاب نیوز: عصر دیروز مراسمی در دانشگاه تهران با عنوان "بازگشت به دانشگاه" در دانشگاه تهران برگزار شد که بصورت علنی با حضور تعدادی دانشجو نماها و برخی از فتنه گران در قالب دانشجو در این مراسم دیده شد.
دستپرودهای "گوگوش" در آستانه گرفتن مجوز نشر آلبوم موسیقی؟!
پایگاه انقلاب نیوز:امیرحسین کریمی که با نام «امیرحسین» و مهران آتش که در آکادمی موسیقی گوگوش در شبکه من و تو معرفی شدند متاسفانه حالا قرار است با مجوز رسمی در سطح کشور آلبوم منتشر کنند!
حساسیت علما و متدینین را درک کنید آقای وزیر!
گزارش انقلاب نیوز از متن و حاشیه سفر وزیر ارشاد به قم:
پایگاه انقلاب نیوز: درک حساسیت های متدینین جامعه و حرکت در مسیر و مدار ارزش های دینی جزو اصلی ترین نکاتی بود که علما و مراجع تقلید در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح ساختند.
تمرین مختلط زن و مرد این بار به بهانه تمرین اسنوکر!+تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز:خبرگزاری جمهوری اسلامی( ایرنا) در سرویس عکس خود به بهانه پرداختن به تمرین قهرمان اسنوکر بانوان ایران که علی الظاهر خود را برای مسابقات قهرمانی جهان 2015 مصر آماده می کند، تصاویری منتشر کرده که به وضوح حاکی از تمرین مختلط زنان و مردان در سالن مخصوص این رشته ورزشی است.
قابل توجه "خانم سبز پوش حافظ محیط زیست کشور"
پایگاه انقلاب نیوز:تصاویری را در ادامه مشاهده میکنید که بهتر است خانم معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور آنها را ببیند تا شاید دست از سیاسی کاری هایشان بردارند و کمی هم به فکر حفاظت از محیط زیست کشور باشند تا این گونه هم سلامت هموطنان عزیزمان به خطر نیفتد و هم اینکه محیط زیست کشورمان نابود نشود .
رسانه ها از جنایات صهیونیست ها در فلسطین غافل نشوند
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: رسانه های جمعی نباید از جنایات بی شرمانه صهیونیست ها در فلسطین اشغالی در جریان انتفاضه سوم غافل شوند.
مسئولانی که باید پاسخگوی باز شدن راه نفوذ باشند، اقدام سپاه علیه نفوذ را زیر سوال می‌برند
اسماعیل کوثری:
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده مردم تهران گفت: برخی از مسئولان به جای تشکر اعلام کردند که با دستگیری عاملان نفوذی در کشور، راه نفوذ بسته نمی‌شود، آن ها با این اظهارات سعی در کوچک شمردن اقدام ارزشمند سپاه دارند.
طعم تند سس K.F.C و جای خالی بنرهای ضد استکباری!
به بهانه جمع آوری بنرهای ضد استکباری بسیج دانشجویی در قم
پایگاه انقلاب نیوز: در حالی که دو ماه است بنرهای تبلیغی K.F.C در جای جای شهر هر روز مقابل دیدگان شهروندان رژه می رود اما تنها دو روز بنرهای ضد استکباری بسیج دانشجویی به مناسبت 13 آبان در قم غیرقابل تحمل می شود!
تازه های خبری
مصاحبه و گفتگو
هجمه به شورای نگهبان با هدف تامین خوراک رسانه ای غرب صورت می گیرد
دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با انقلاب نیوز:
هجمه به شورای نگهبان با هدف تامین خوراک رسانه ای غرب صورت می گیرد
پایگاه انقلاب نیوز: دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: متاسفانه عده ای در آستانه انتخابات با فشار و هجمه به شورای نگهبان می خواهند خوراک رسانه ای لازم را برای کشورهای غربی فراهم کنند.
آشنایی با ابعاد پیچیده فتنه 88 ، لازمه مقابله با فتنه نفوذ است
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با انقلاب نیوز:
آشنایی با ابعاد پیچیده فتنه 88 ، لازمه مقابله با فتنه نفوذ است
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد:آشنایی با ابعاد پیچیده فتنه سال 88، لازمه مقابله با فتنه نفوذ در آینده است.
مراقب باشیم قداست و معنویت قم خدشه دار نشود
رییس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در گفتگو با انقلاب نیوز:
مراقب باشیم قداست و معنویت قم خدشه دار نشود
پایگاه انقلاب نیوز: رییس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تصریح کرد: شهر مقدس قم آشیانه اهل بیت(ع) و شهر کریمه اهل بیت(ع) است و لذا باید به شدت مراقب باشیم که قداست و معنویت قم خدشه دار نشود
حضور حداکثری و با بصیرت در انتخابات، رمز مقابله با نفوذ دشمن است
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با انقلاب نیوز:
حضور حداکثری و با بصیرت در انتخابات، رمز مقابله با نفوذ دشمن است
پایگاه انقلاب نیوز: عضو خبرگان رهبری ، رمز مقابله با توطئه نفوذ دشمن در برهه زمانی کنونی را حضور حداکثری و با بصیرت مردم در پای صندوق های رای عنوان کرد.
اعدام شیخ نمر اقدامی کاملاً ناعادلانه و غیرمنصفانه بود
امام جمعه سنندج در گفتگو با انقلاب نیوز:
اعدام شیخ نمر اقدامی کاملاً ناعادلانه و غیرمنصفانه بود
پایگاه انقلاب نیوز: امام جمعه سنندج و نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اعدام آیت الله شیخ نمر ، اقدامی کاملاً ناعادلانه و غیرمنصفانه بوده و علمای شیعه و سنی باید اعتراض خود را نسبت به آن نشان دهند.
خون پاک شیخ نمر، بساط ظلم آل سعود را برهم می چیند
معاون جامعه مدرسین در گفتگو با انقلاب نیوز:
خون پاک شیخ نمر، بساط ظلم آل سعود را برهم می چیند
پایگاه انقلاب نیوز:معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: بی شک خون مطهر شهید آیت الله شیخ نمر باعث برچیده شدن بساط ظلم و ستم آل سعود در عربستان و منطقه می شود.
یادداشت
لشکر بیکارانِ دانشگاه رفته و ژنرال های بی خیال دولت!!
انقلاب نیوز بررسی می کند؛
لشکر بیکارانِ دانشگاه رفته و ژنرال های بی خیال دولت!!
پایگاه انقلاب نیوز: هم اکنون بنابر آمار، بیش از 60 درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی در بیکاری به سر می برند و این در حالی است که ژنرال های اقتصادی و مدیریتی دولت اعتدال همچنان وعده بهبود اوضاع می دهند!
سید همچنان مظلوم است، اما راهش عزت آفرین
به بهانه 27 دی، سالروز شهادت نواب صفوی؛
سید همچنان مظلوم است، اما راهش عزت آفرین
پایگاه انقلاب نیوز: امروز سالگرد شهادت بزرگمردی است که رهبر معظم انقلاب درباره اش فرمود: «... اولین جرقه های انگیزش انقلابی اسلامی به وسیله ی نواب در من به وجود آمد و هیچ شكی ندارم كه اولین آتش را در دل ما نواب روشن كرد».
نفوذ مصرف‌گرایی
نفوذ مصرف‌گرایی
پایگاه انقلاب نیوز: رسانه‌ها، کالاها را در ذهن آدم‌ها وارد می‌کنند و نوعی ژن ایده‌آلیستی کالایی تولید می‌کنند. در این مرحله، آدم‌ها کالا را نه به عنوان یک پدیده مادی بلکه به عنوان یک پدیده مقدس می‌نگرند.
چهره آمریکا را بزک نکنید!
سعد‌الله زارعی:
چهره آمریکا را بزک نکنید!
پایگاه انقلاب نیوز: در همین ماههای اخیر که برجام به تصویب رسیده است دستکم 34 اقدام ضد ایرانی از سوی آمریکا به وقوع پیوسته و از حجم تبلیغات ضدایرانی به هیچ‌وجه کم نشده است.
رؤیای خاورمیانه سازشکار!
مجتبی اصغری
رؤیای خاورمیانه سازشکار!
پایگاه انقلاب نیوز: نتیجه 6 سال تلاش آل‌سعود با حمایت آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی، برای معرفی «وهابیت داعشی» به عنوان «اسلام اصیل» چیست و چرا حتی دیگر آمریکا نیز قادر به حفظ آل‌سعود به عنوان «خادم الحرمین الشریفین» و مدعیان خلافت اسلامی نیست.
حذف وظایف حاکمیتی برای گرانی؟!
حذف وظایف حاکمیتی برای گرانی؟!
پایگاه انقلاب نیوز: دولتمردان به جای شعارهای غیرعملی و فشار غیرمنطقی و بیشتر به مردم از راه‌های اصولی باید به دنبال ریشه‌های ناتوانی بخش خصوصی در رقابت باشند.
آمریکا نگران چیست؟
آمریکا نگران چیست؟
پایگاه انقلاب نیوز: روند تحولات در حوزه بیداری اسلامی، خصوصاً در شبه جزیره عربستان و در کشورهایی نظیر بحرین و یمن، همگی به سود موقعیت منطقه‌ای جمهوری اسلامی ارزیابی می‌شود.
وبلاگستان
سفرهای تاریخی حسن روحانی به سرخه؟!+تصاویر
سفرهای تاریخی حسن روحانی به سرخه؟!+تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز: در آستانۀ سفر دکتر روحانی به استان سمنان هستیم. همین موضوع بهانه ای شد تا به بررسی سفرهای دکتر روحانی به زادگاهش سرخه، بپردازیم.
فهم صحیح؛ حلقه گمشده دولت!
فهم صحیح؛ حلقه گمشده دولت!
پایگاه انقلاب نیوز: اکثر فضای رسانه ای و مخصوصا رسانه ملی برخی اوقات تصویری نادرست و غیر شفاف از فضای کشورمان نمایش می دهند!
هیس!بی شوهرها فریاد نمی زنند
هیس!بی شوهرها فریاد نمی زنند
پایگاه انقلاب نیوز: از وقتی در سرزمین من مردان باسواد و صاحب فکر و متعهد ، جای خود را به امثال مجری برنامه های عسلی که بیشتر زهر به کاسه دیگران می زند دادند تا تفکر و لبخند ، عبارت " کمبود شوهر " باب شد تا این مجریان بی بصیرت دختران سرزمینم را با این عبارت نگران کنند که: " خانم زود بله رو بگو، کمبود شوهره ها!!!" غافل از اینکه کمبود شوهر نیست. کمبود مرد مناسب برای زندگی است... آنهایی...
هاشمی در راس فتنه و تحريف امام
هاشمی آنطور که هست نه آنطور که دوست داریم
هاشمی در راس فتنه و تحريف امام
پایگاه انقلاب نیوز: صریحتر میگویم، هاشمی را باید راس فتنه سال 88 و راس جریان تحریف امام دانست، هاشمی را باید آنگونه که خود اصرار دارد، دید؛ نه آنگونه که ما دوست داریم باشد.
چرا ما شهید نمی‌شویم؟
وبلاگ تا ماه راهی نیست
چرا ما شهید نمی‌شویم؟
پایگاه انقلاب نیوز: روزی که شهید مسعود اکبری به خوزستان و در میان بچه‌های اندیمشک آمد، نخست قلب‌ها را تسخیر کرد.
آموزش تئوری «مردی» و «نامردی» در عملیات بدر!
وبلاگ رهسپار قدیمی
آموزش تئوری «مردی» و «نامردی» در عملیات بدر!
پایگاه انقلاب نیوز: عباس از عر‌ب‌های بومی منطقه بود و لهجه بسیار شیرینی داشت، گفت هر روز صبح، عصر و شب تمرین دارید؛ وقتی دید ما حرف‌هایش را جدی نگرفته‌ایم، تذکر داد که اینجا وسط هور ‏است و گاهی عراقی‌ها به جلو می‌آیند تا از ما اسیر بگیرند.
حاج قاسم سلیمانی را تنها نگذارید فردا دیر است
وبلاگ خورشید عالمتاب
حاج قاسم سلیمانی را تنها نگذارید فردا دیر است
پایگاه انقلاب نیوز: باید بفهمیم که اگر وظیفه حاج قاسم نبرد در میادین جنگ است ما هم باید با قلممان و هنرمان در میدان‌های جنگ نرم و جنگ‌های رسانه‌ای بجنگیم.
آخرین خواسته یک شهید از خداوند+عکس
وبلاگ رهسپار قدیمی
آخرین خواسته یک شهید از خداوند+عکس
پایگاه انقلاب نیوز: «حمید مریدی» 7 روز قبل از شهادت نوشت: «خدایا ما را راضی به قضای خود گردان».
اوقات شرعی

صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه