2014 September 2 - سه شنبه 11 شهرويور 1393
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای هیأت دولت:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت، همه دولتمردان را به حفظ و تقویت جهت‌گیری و روحیه انقلابی، تکیه بر ظرفیت‌ها و تولید داخلی، اجرای دقیق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، موضع‌گیری صریح در قبال مسائل منطقه و جهانی بویژه دخالت‌های امریکا، حفظ انسجام درونی دولت، رعایت خطوط قرمز و سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه توصیه کردند.
شنای مختلط و بی عفتی زنان در سواحل شمال؟!
بی حیایی تا به کجا؟؟
متاسفانه در ماههای اخیر شنای زنان و مردان در سواحل عمومی! شمال بصورت گسترده افزایش پیدا کرده است که جای نگرانی و تاسف فراوان دارد.
دولت به دغدغه های فرهنگی توجه کند
الیاس نادران در گردهمایی فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی:
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: رهبری بارها فرمودند جریانات موجود مرزبندی خود را با دشمنان این مملکت مشخص کنند زیرا اختلافات موجود رشد سیاسی کشور را در پی دارد به شرط اینکه مرزبندی با دشمنان مشخص باشد.
دولت با خوانندگی زنان بصورت جدی برخورد کند/اگر رویه وزارت ارشاد تغییر نکند استیضاح دوم مجلس علی جنتی خواهد بود
لاله افتخاری در واکنش به گسترش روز افزون خوانندگی زنان در گفتگو با انقلاب نیوز تاکید کرد:
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به گسترش روز افزون خوانندگی زنان در ماههای اخیر گفت: ما انتظار داریم دولت که قسم یاد کرده است از ارزشهای اسلام و انقلاب دفاع کند با چنین اقداماتی بصورت جدی برخورد کند.
ترویج فرهنگ غربی با طعم کراوات
با گسترش روز افزون استفاده مردم از کراوات؛
نظرات مختلفی درباره استفاده از کراوات در میان مردم و به ویژه آقایان وجود دارد. برخی معتقدند با استفاده از کراوات در مراسم رسمی خوش تیپ تر می شوند و می توانند با اعتماد به نفس بیشتری در جمع ظاهر شوند...
31 سوال دکتر سعید زیباکلام از رئیس جمهور کشورمان
دکتر سعید زیباکلام از اساتید کنونی دانشگاه تهران که پس از انعقاد توافق نامه ژنو تا کنون بارهای بار از نگرانی های خود نسبت به مفاد این توافق نامه سخن گفته است در نامه ای سرگشاده خطاب به ریاست محترم جمهوری حجت الاسلام روحانی سوالاتی را مطرح نموده اند/ در بخشی از نامه آمده است: "جناب آقاي روحاني! آيا توپ و تشر تند و تيز جنابعالي قرار است منتقدان قابل پيش‌بيني اين قبيل سياست‌ها را پيشاپيش بلرزاند و بترساند و ميخكوب كند؟"
خوانندگی زنان از شیوه های تهاجم فرهنگی دشمن است
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با انقلاب نیوز:
حجت‌الاسلام احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در واکنش به گسترش خوانندگی زنان در ماه های اخیر گفت:مسئله خوانندگی زنان که در ماههای اخیر متاسفانه گسترش پیدا کرده است از شیوه های تهاجم فرهنگی دشمن است که برخی در داخل در غالب فرهنگ آن را به مردم عرضه می کنند.
تیشه به ریشه فرهنگ ایران و اسلام با خوانندگی زنان+تصاویر
این هفته هم یک مراسم دیگر با طعم خوانندگی زنان؛
پس از اجرای خوانندگی زنان در چند هفته اخیر که بشدت گسترش یافته است متاسفانه مجددا شاهد اجرای گروه دیگری با طعم خوانندگی زنان در یک کنسرت عمومی در تالار وحدت تهران بودیم.
پاسخ ایران به حمله رژیم‌صهیونیستی کابوسی مرگبار است
سردار حاجی‌زاده:
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: مسئولان رژیم صهیونیستی بارها و بارها تهدیداتی علیه ایران مطرح می کنند، اما به خوبی می‌دانند بهای هر حمله‌ای به ایران و پاسخ ما آن چنان سنگین خواهد بود که حتی تصور آن هم کابوسی مرگ بار برایشان است.
طلای سیاه، عامل كودتای 28 مرداد
دكتر جواد منصوری
كودتا توانست موفق بشود و خیلی مهم است مگر این مملكت دولت نداشت، مردم نداشت، قانون نداشت، چطور آنها خواستند حكومت را بگیرند؟ به خوبی می‌دانیم زمانی كه بین مردم تفرقه باشد مردم به نوعی با هم درگیر باشند، بخشی از مردم به دلیل یأس و سرخوردگی خانه نشین باشند، بخشی از مردم برای خروج از وضعیت موجود حتی به خارجی متوصل بشوند، این شرایط بهترین و مناسبترین شرایط برای اقدام خارجی ها است.
جالب است که نجفقلی حبیبی ها خود را پیرو خط امام هم می دانند
مهدی کوچک زاده در گفتگو با انقلاب نیوز:
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان موهن آقای نجفقلی حبیبی در برنامه مناظره دیروز امروز فردا در پنجشنبه هفته گذشته گفت:اگر کسی چنین نظری دارد درک درستی از اسلام و تشیع پیدا نکرده است.
پاسخ شریعتمداری به اظهارات موهن رئیس دانشگاه علامه دوره اصلاحات
بازده واقعی فرهنگ عاشورا چقدر است؟
آیا عزاداری برای سیدالشهداء علیه‌السلام، و زنده نگهداشتن یاد و خاطره واقعه کربلا و رخداد عاشورا به معنا و مفهوم پاسداشت فداکاری و ایثار در راه خدا، مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی دیکتاتورها، ایثار و از خودگذشتگی برای تأمین سعادت انسان‌ها و حفظ استقلال و آزادگی آنها نیست؟!
تعامل با همه دنیا بجز رژیم صهیونیستی و آمریکا
رهبر معظم انقلاب در دیدار سفرا و مسئولان دستگاه دیپلماسی:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تبیین ضررهای ناشی از مذاکره با امریکایی‌ها تصریح کردند: این کار ما را در افکار عمومی ملت‌ها و دولت‌ها به تذبذب متهم می‌کند و غربی‌ها با تبلیغات عظیم خودشان، جمهوری اسلامی را دچار انفعال و دوگانگی جلوه می‌دهند.
باز هم خوانندگی زنان بصورت علنی و با مجوز رسمی در سایه سکوت مسئولان+تصاویر
انقلاب نیوز از یک هنجارشکنی فرهنگی گزارش می دهد؛2
در هفته های اخیر و با توجه به عدم نظارت مسئولان متاسفانه بشدت شاهد گسترش روز افزون خوانندگی زنان چه در تهران و چه در برخی شهرستان ها هستیم!
گسترش روز افزون خوانندگی زنان در ایران اسلامی!
انقلاب نیوز از یک هنجارشکنی فرهنگی گزارش می دهد؛1
خوانندگی و نوازندگی زنان آن هم در محافل عمومی و کنسرت ها متاسفانه در حال عادی شدن است و جریان روشنفکری و هنجار شکنان فرهنگی قصد نابود کردن فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی را دارند.
از منظر حضرت امام خمینی(ره) چه کسی باید به جهنم برود!؟
هر چند آقای روحانی سیاست‎ورزان را در یکی دو سال گذشته از تندروی در گفتار و رفتار سیاسی بر حذر داشته و به اعتدال فرا خواندند، با این حال خود با ادبیاتی تند از منتقدان سیاست خارجی دولت خواسته که «به جهنم بروند.»
خیانت های فراموش نشدنی انگلیس بر علیه ایران
با توجه به اعلام بازگشایی سفارت بریتانیا در تهران؛
با جستجویی در تاریخ ایران می توان خیانتها و دخالت های انگلیس در ایران را مشاهده کرده تا علت انزجار مردم ایران از رابطه با انگلیس مشخص شود.
رئیس جمهور باید با ادبیات متناسب با انقلاب سخن بگوید
نایب رئیس و یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با انقلاب نیوز تاکید کردند؛
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هم منتقدان و هم دولت باید از ادبیات متناسب با انقلاب اسلامی در سخنان خودشان استفاده کنند و از کلمات فاخری در سخنانشان بهره گیرند.
به جهنم بروید و جای گرم برای خود پیدا کنید!
روحانی خطاب به منتقدان مذاکرات:
رئیس‌جمهور صبح امروز در همایش سفرا و روسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور گفت: هیچ زمانی مانند جنگ اخیر غزه، اسرائیل شکست نخورد و مفتضح نشد. امروز اسرائیل در افکار عمومی دنیا آدم‌کش و کودک‌کش و منهدم‌کننده بیمارستان‌ها و مدارس است.
تبلیغات گسترده وایبر برای شبکه های کارتی ماهواره ای
تبلیغات گسترده وایبر در روزهای قبل برای شرکت های ماهواره ای که بر وری ماهواره شبکه پولی و کارتی دارند گسترش یافته است.
رقص مختلط و بی عفتی در باغ دل گشا!+تصاویر
سال فرهنگ را چرا مسئولان جدی نمیگیرند؟
متاسفانه برای چندمین بار در سال فرهنگ در روزهای اخیر شاهد نمایشی با طعم رقص مختلط و بی عفتی جمعی از عده ای به اصطلاح هنرمند نما آن هم بصورت علنی و با مجوز رسمی در تالار وحدت تهران بودیم که نتوانستیم به سادگی از کنار آن گذر کنیم؟!
چرا دولت اعتدال مخالف طرح تکریم زنان در ادارات است؟!
در پی اعلام موضع رسمی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور؛
بعد از چند هفته از اقدام تحسین بر انگیز شهردار تهران در تفکیک کارمندان زن و مرد از هم در شهرداری پایتخت هنوز برخی با دلایل و اظهار نظرهایی سعی می کنند این اقدام ارزشمند را زیر سوال ببرند .
اقدام شهرداری تهران قابل تحسین است/چرا برخی خجالت می کشند از ارزش های دینی دفاع کنند؟
آیت‌الله آملی لاریجانی:
رئیس قوه قضاییه بیان اینکه نباید بگذاریم رسانه های بیگانه و ماهواره‌ها «ارزش‌های اصیل» ما را پایمال کنند، گفت: مذمت‌کنندگان نسبت به مومنان و حتی انبیاء الهی همیشه در تاریخ وجود داشته اند این یک داستان تاریخی است که مومنان پای ارزش‌های دینی می‌ایستادند و مورد سخره و مذمت قرار می‌گرفتند.
سخنگوی وزارت خارجه :اظهارات اماراتی‌ها دخالت در امور داخلی ایران است
مشروح نشست هفتگی افخم با خبرنگاران؛
سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی زندان بزرگی را برای فلسطینی‌ها ایجاد و به زندان‌بان تبدیل شده، گفت: آمریکا از زندان‌بان‌ها حمایت می‌کند و ضرورت دارد واقعیت منطقه را با چشم باز ببیند
رئیس‌جمهور:ملت ایران در کنار مردم فلسطین، عراق و سوریه/تسلیم قدرت‌های بزرگ نمی‌شویم
در جمع مردم شهرکرد:
رئیس‌جمهور در اجتماع مردمی در ورزشگاه انقلاب شهرکرد گفت: همانطور که مقام معظم رهبری بیان داشتند، ما نرمش قهرمانانه خواهیم داشت و نرمش ذلیلانه و تسلیم در برابر قدرت‌های بزرگ ممنوع است.
فروش پیراهن با تبلیغ زرتشتی در اصفهان و شیراز+عکس
اخیرا برخی از فروشگاه ها در مرکز شهرهای اصفهان و شیراز اقدام به فروش پیراهن هایی منقش به نماد زرتشتیان می کنند!
مادر ستار بهشتی آغوش عناصر ضد انقلاب؟!+تصاویر
تحریک احساسات با سوء استفاده از مادر ستار بهشتی؛
پس از جریان فوت ستار بهشتی مادرش خانم گوهر عشقی بدلیل ناراحتی فراوان از اتفاق رخ داده و غم از دست دادن فرزند به یک ابزار عناصر ضد انقلاب داخل و خارج تبدیل شده است .
گزارش کامل از تجمع دانشجویان مقابل دفتر حافظ منافع مصر
تجمع دانشجویان سراسر کشور مقابل دفتر حافظ منافع مصر با حضور شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی کشور در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه عصر امروز برگزار شد.
تعطیلی دفاتر شبکه‌های ماهواره‌ای غیرقانونی و تفرقه افکن در چند شهر
با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) دفاتر تولید تعدادی از شبکه‌های ماهواره‌ای که در چهار استان کشور به طور مخفیانه و غیر قانونی در راستای ایجاد اختلافات مذهبی وتشدید تفرقه در جهان اسلام وتخریب وجهه تشیع فعالیت می‌کردند، شناسایی گردیده و با حکم قضایی تعطیل وعوامل آنها بازداشت شدند.
ارتش زنان حامی ضدانقلاب سلطنت‌طلب؟!+عکس
امید شریفی دانا عنصر خود فروخته و ضد انقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم و سینه‌چاک رضاخان میرپنج، محمدرضا شاه معدوم و به ویژه ربع پهلوی است در صفجه فیس بوکش مدعی شد ارتشی از این نوع زنان از او حمایت می کنند!
دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی
نشست خبری نمایشگاه در روز سه‌شنبه 14 مرداد ماه با حضور مسئولین برگزاری و نمایندگان رسانه‌های خبری در محل خبرگزاری تسنیم برگزار می‌گردد.
تازه های خبری
چند رسانه ای
مصاحبه و گفتگو
مردم از نتایج مذاکرات هسته ای راضی نیستند
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
مردم از نتایج مذاکرات هسته ای راضی نیستند
تولیدات فیلم و سریال چقدر با فرهنگ ایرانی و اسلامی سازگار است؟
حجت اسلام اکبری جدی در گفتگو با انقلاب نیوز:
تولیدات فیلم و سریال چقدر با فرهنگ ایرانی و اسلامی سازگار است؟
مجلس بیش از آنچه لازم بوده  دست دولت را باز گذاشته است
حاجی دلیگانی در گفتگو با انقلاب نیوز:
مجلس بیش از آنچه لازم بوده دست دولت را باز گذاشته است
اهتمام ایران با تمام توان برای آزادسازی مرزبانان
دو تن از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با انقلاب نیوز:
اهتمام ایران با تمام توان برای آزادسازی مرزبانان
مسئولان به جای شعار ولایت مداری خود را ثابت کنند
رئیس کمسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با انقلاب نیوز:
مسئولان به جای شعار ولایت مداری خود را ثابت کنند
فیلم فاخر معراجی ها در جشنواره فیلم فجر گمنام ماند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت و گو با انقلاب نیوز:
فیلم فاخر معراجی ها در جشنواره فیلم فجر گمنام ماند
رواج بی حجابی در بین بازیگران بسیار زیاد شده است
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت و گو با انقلاب نیوز:
رواج بی حجابی در بین بازیگران بسیار زیاد شده است
یادداشت
سوداگری غرب، برای آرامش زن نیست
حجت الاسلام جلیل محبی رییس بسیج حقوقدانان:
سوداگری غرب، برای آرامش زن نیست
جام جهانی ۲۰۱۴ غزه
محمدمهدی تقوی:
جام جهانی ۲۰۱۴ غزه
وبلاگستان
گفتگو با یک آقازاده بعد از اولین جلسه دادگاه!
وبلاگ طنزهای یک م.ر.سیخونکچی نوشت
گفتگو با یک آقازاده بعد از اولین جلسه دادگاه!
تربیتی اقتصادی برای دختران
وبلاگ جنگ و زن نوشت :
تربیتی اقتصادی برای دختران
پوستر/محسن دین شعاری
وبلاگ دوئل منتشر کرد:
پوستر/محسن دین شعاری
ابتکاری آسان برای کاهش مهریه‌های سنگین
سید مصطفی میرمحمدی در وبلاگ خاکریز نوشت:
ابتکاری آسان برای کاهش مهریه‌های سنگین
بانویی که محدث زمان بود
وبلاگ جنگ و زن نوشت :
بانویی که محدث زمان بود
کاریکاتور/نقش سازمان ملل در غزه
وبلاگ تلخندک منتشر کرد:
کاریکاتور/نقش سازمان ملل در غزه
اوقات شرعی
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | گالري تصاوير | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | درباره ما | RSS | آب و هوا | ايميل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه