2016 May 26 - پنج شنبه 06 خرداد 1395
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
پایگاه انقلاب نیوز:روز گذشته تصویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که جکایت میکند فائزه هاشمی رفسنجانی دختر اکبر هاشمی رفسنجانی به دیدار فریبا کمال آبادی، عضو ارشد فرقه ضاله بهائیت ایران رفته است و در کنار اعضای ارشد این فرقه با افتخار حضور پیدا کرده و عکس یادگاری گرفته است؟!
سه نکته کلیدی برای مهار موج بیکاری؛
پایگاه انقلاب نیوز: بنابر آمار ها در حال حاضر حدود نیمی از کل جمعیت جویای کار کشور را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می دهند
پیشنهاد سردبیر
روز "نکبت"شروع مصيبت فلسطيني‌ها
پایگاه انقلاب نیوز: "نكبة" كلمه عربي و به معناي مصيبت است. فلسطيني‌ها بطور عادي كلمه "نكبت" را براي توصيف حوادث فاجعه‌باري كه در پي اشغال سرزمين‌هاي اشغالي به همراه داشته، بكار مي‌برند.
پاسداری در طریقت سالار عشق/مدافعان عزت و غیرت
به بهانه سوم شعبان، روز پاسدار؛
پایگاه انقلاب نیوز: « ای کاش من هم یک پاسدار بودم»جمله فوق شاید یکی از جالب ترین و در عین حال صمیمانه ترین تعابیر ناب پیر جماران باشد که درباره اهمیت کار پاسداری انقلاب بر زبان جاری شده است.
ترویج اندیشه شهید مطهری، لازمه ایستادگی در برابر امواج مخرب شبهات است
استاد حوزه و شاگرد شهید مطهری در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: استاد حوزه علمیه قم و از شاگردان شهید مطهری، ترویج اندیشه ناب این استاد بزرگ انقلاب را لازمه ایستادگی در برابر امواج مخرب شبهات القایی از سوی دشمن عنوان کرد.
درهای باز به سوی کجا جناب سکاندار فرهنگ؟!
درنگی در اظهارات اخیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
پایگاه انقلاب نیوز: نگاهی به برخی مواضع، سیاست ها و برنامه های دولت در حوزه فرهنگ و هنر نشان می دهد، سیاست باز بودن درب ها بیش از آن که به تحقق اهداف انقلاب اسلامی در عرصه فرهنگ کمک کرده باشد مع الاسف در برخی موارد به تضعیف جناح مومن انقلابی در وادی فرهنگی انجامیده و خواسته یا ناخواسته باعث تقویت طیف مغرض یا بیگانه با اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی شده است.
پرتقال های فاسد شده حاصل دسترنج مدیریت غلط/چندین هزار تن پرتقال دسترنج کشاورزان از بین رفت
حاصل دسترنج چند هزار نفر از بین رفت؟!
پایگاه انقلاب نیوز: در روزهای قبل تصاویر تاسف باری از فاسد شدن چندین هزار تن پرتقال انبار شده در سردخانه های سازمان های میوه و تره بار تهران و چند شهرستان دیگر در کشور منتشر شد که قلب هر مسلمانی را به درد می آورد که این پرتقال ها میتوانست دل هزاران خانواده مستضعف را شاد کند اما باید به این سبک فاسد شده و حال از بین برود؟!
نگاه و رویکردمان به سینمای دفاع مقدس را باید تغییر دهیم
کارگردان فیلم "ایستاده در غبار":
پایگاه انقلاب نیوز: کارگردان فیلم تحسین شده ایستاده در غبار تصریح کرد: باید نگاه و رویکردمان را نسبت به سینمای دفاع مقدس تغییر داده و به ویژه به بعد روایت تاریخی آن اهمیت لازم را بدهیم.
مردم از مسئولان ، عمل به اقتصاد مقاومتی را می خواهند،نه شعار و سخنرانی!
منتخب مجلس خبرگان رهبری:
پایگاه انقلاب نیوز: منتخب مجلس خبرگان رهبری، لازمه گره گشایی از مشکلات کشور به ویژه در عرصه اقتصاد را عمل به اقتصاد مقاومتی و بسنده نکرده به شعار و سخنرانی در این باره عنوان کرد
بادیگارد؛ الگویی برای هنرِ هفتم وطنی
به بهانه فروش خیره کننده آخرین شاهکار حاتمی کیا؛
پایگاه انقلاب نیوز: بیان درست یک قصه بر بستر یک درام سیاسی – اجتماعی جذاب و بهره گیری حداکثری از توان بازیگران و عوامل پشت صحنه که توام با خلق زیباترین صحنه های اکشن و دراماتیک به ویژه در سکانس پایانی شده است، اوج هنرمندی ابراهیم حاتمی کیاست
اقتصاد مقاومتی؛ رمز اشتغال فارغ التحصیلان بیکار
چند نکته ای قابل توجه مسئولان و سیاستگذاران کشور؛
پایگاه انقلاب نیوز: نسخه مقابله با مشکلات اقتصادی در حال حاضر ، تکیه بر اقتصاد مقاومتی و اصلاح ساختارهای اقتصادی کشور در راستای رشد و توسعه امر اشتغالزایی به ویژه با عنایت به حجم بالای متقاضیان دانش آموخته است.
برای ترویج هنر انقلابی نیازمند آوینی ها و سلحشورها هستیم
بازیگر سریال یوسف پیامبر(ص) در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: بازیگر سریال یوسف پیامبر(ص) تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری برای ترویج هنر انقلابی نیازمند آوینی ها و سلحشورها هستیم.
تمرین مختلط اردوی تیم‌های ملی تیراندازی با کمان؟!+تصاویر
در سایه غفلت مسئولان رخ داد؛
پایگاه انقلاب نیوز:در سایه غفلت مسئولان کمیته ملی المپیک در اقدامی تاسف برانگیز بار دیگر تمرین مختلط اردوی یکی از تیم‌های ملی برگزار شد!
در حق مرحوم سلحشور، بی مهری های زیادی صورت گرفت
کورش زارعی ، بازیگر سینما و تلویزیون درگفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به خدمات ماندگار مرحوم فرج الله سلحشور نسبت به ظلم و بی مهری هایی که نسبت به این هنرمند و فیلمساز فقید و انقلابی صورت گرفت، ابراز تاسف کرد.
سلحشور انقلاب ، هیچ گاه بُرج عاج نشین نشد
به بهانه اربعین درگذشت مرحوم فرج الله سلحشور؛
پایگاه انقلاب نیوز: مرحوم سلحشور برخلاف برخی هنرمندان که همچنان در برج عاج خودساخته محصور هستند و هر ازگاهی گفتار یا ادای روشنفکری در می آورند و بعضاً از زمین و زمان طلبکارند، خالصانه سال ها تجربه و توان خود را در مسیر رقم زدن سینمای دینی و قرآنی بکار گرفت.
سپاه و نیروهای انقلاب راه نفوذ دشمن را با قدرت مسدود خواهند کرد/با فرض جنگ گسترده با آمریکا و متحدانش قدرت ساخته‌ایم
پایگاه انقلاب نیوز: فرمانده کل سپاه با اشاره به آمادگی های همه جانبه سپاه برای مقابله پیروزمندانه و قاطع با تهدیدات دشمنان تأکید کرد: سال‌ها است با فرض جنگ گسترده با آمریکا و متحدانش قدرت ساخته‌ایم.
یک اقتصاددان: فعالیت جهادی و قناعت در مصرف از الزامات اقتصاد مقاومتی است
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل-3
پایگاه انقلاب نیوز: عضو هیئت علمی گروه اقتصاد اسلامی موسسه امام خمینی(ره) تصریح کرد: فعالیت جهادی در عرصه کار و تلاش و قناعت در مصرف و مقابله با اسراف از جمله الزامات بسیار مهم اقتصاد مقاومتی می باشد.
موج رسانه ای در حمایت از تولید ملی راه بیندازیم
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل-1
پایگاه انقلاب نیوز: رسانه های جمعی با تهیه اخبار و گزارش هایی جذاب از فروشندگان کالاهای تولید داخل که متاسفانه گاه در اقلیت هم قرار می گیرند، زمینه ایجاد جاذبه بیشتر در بازار برای خرید و فروش اجناس و کالاهای تولید ملی را فراهم کنند.
انقلابی عمل کردن؛ شرط حراست از جمهوری اسلامی
چند نکته ای به بهانه فرارسیدن 12 فروردین
پایگاه انقلاب نیوز: جمهوری اسلامی برای استواری و اقتدار روز افزون خود بیش از هر چیز نیازمند انقلابیونی است که مردانه در این عرصه بایستند و با عمل انقلابی و حفظ و تقویت روحیه انقلابی در درون خود به تاسی از رهبر و مرادشان نشان دهند که برای آن ها حرکت در مسیر خواست خدا مهم است و نه سخن و اراده کدخدا!
اینکه بگویند فردای دنیا، فردای مذاکره است، یا از روی ناآگاهی است یا خیانت/ امروز هم روزگار موشک است هم دیپلماسی/ هنگام «اقدام و عمل» برای بهبود اوضاع معیشتی مردم است
رهبر انقلاب در دیدار مداحان اهل بیت:
پایگاه انقلاب نیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد شدید از کسانی که روزگار و دنیای فردا را دنیای مذاکره می‌دانند و نه موشک، تصریح فرمودند اگر این حرف از روی ناآگاهی گفته شده باشد یک مسأله است اما اگر از روی آگاهی باشد، خیانت است.
دولت در عرصه اقتصادی، دو سال فرصت سوزی کرد// اقتصاد مقاومتی با شعار و سخنرانی محقق نمی شود
حجت الاسلام ذوالنوری در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی با گلایه از دو سال فرصت سوزی دولت در عرصه اقتصادی تصریح کرد: مسئولان و دولتمردان باید بدانند که اقتصاد مقاومتی صرفاً با شعار و سخنرانی محقق نمی شود.
تلخی فیلم های جوانانه سینما و حرکت به سمت ناکجاآباد!
پایگاه انقلاب نیوز: نگاه به نسل جوان و انعکاس وقایع مربوط به آن فی نفسه امر مثبتی در سینمای پوست انداخته این روزهای ماست؛ البته به شرط آن که مبتنی بر نگاه و تحلیل درستی باشد نه اغراق و تحریف به اسم روشنفکری و واقع نمایی!!
رسانه‌ای نشدن رزمایش‌ها در ۲ سال اخیر آمریکایی‌ها را گستاخ کرده است/ مسئولان از تهدیدهای دشمن نترسند/ دولت در رابطه با توان دفاعی قول‌هایی داده که منتظریم امسال اجرایی شود
سردار حاجی‌زاده در شبکه یک سیما:
پایگاه انقلاب نیوز: فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه رسانه‌ای نشدن رزمایش‌ها در ۲ سال اخیر آمریکایی‌ها را گستاخ کرده است، به مسئولان توصیه کرد از تهدیدهای دشمن نترسند و نگران نباشند و گفت: دولت در رابطه با توان دفاعی قول‌هایی داده که منتظریم امسال اجرایی شود.
عضو جامعه مدرسین : اجرای اقتصاد مقاومتی، لازمه جلوگیری از نفوذ دشمن است
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل-2
پایگاه انقلاب نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: با تکیه بر اقتصاد مقاومتی می توانیم از نفوذ خطرناک دشمن در عرصه های مهم کشور جلوگیری به عمل آوریم.
«اقتصاد مقاومتی» علاج مشکلات و پاسخ به مطالبات مردم است/ باید آسیب‌پذیری در برابر دشمن را به صفر برسانیم
رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی:
پایگاه انقلاب نیوز: مقام معظم رهبری فرمودند: اگر چنانچه اقدام و عمل در حوزه اقتصادی به صورت برنامه‌ریزی شده و درست انجام بگیرد، ما در پایان این سال آثار و نشانه‌های آن را مشاهده خواهیم کرد.
هشدار درباره تضعیف حرکت و تفکر انقلابی در حوزه‌های علمیه/ ایستادگی نباشد نظام سلطه با شما مخالفتی نخواهد داشت
رهبر انقلاب در دیدار اعضای مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم:
پایگاه انقلاب نیوز: حضرت آیت الله خامنه‌ای تأکید کردند: اگر بخواهیم نظام اسلامی همچنان «اسلامی و انقلابی» بماند باید حوزه علمیه، «انقلابی» بماند زیرا اگر حوزه علمیه انقلابی نماند، نظام در خطر «انحراف از انقلاب» قرار خواهد گرفت.
مشکل اصلی یانکی ها، ایران انقلابی است نه ایران هسته ای!
در حاشیه شوی انتخاباتی دیوانه ای به نام "دونالد ترامپ"
پایگاه انقلاب نیوز: چه جمهوری خواهان و چه دموکرات ها با ایران انقلابی که ریشه در اسلام ناب محمدی دارد، مشکل اساسی دارند و وجود آن را در تحولات بین المللی و جهانی به هیچ وجه برنمی تابند و در این میان برجام و غیربرجام بیشتر بهانه است و بس!
یادمان باشد شهدا برای چه رفتند// ترویج بدحجابی در جامعه ، خیانت به خون شهیدان است
دختر و همسر از مهم ترین خواسته شهیدشان می گویند؛
پایگاه انقلاب نیوز: ما خانواده‌های شهدا، انتظار خاصی از مردم نداریم جز این که در عمل، راه شهدا را ادامه دهند و به خصوص در زمینه حجاب و عفاف بدانند که ترویج بدحجابی و بی عفتی در سطح جامعه اگر واقعاً از سر آگاهی باشد، خیانت به خون مطهر شهیدان است.
سرویس‌های جاسوسی روی بحث موشکی ایران متمرکز شدند/ ممکن است دشمن روی سیاسیون تاثیر بگذارد/ ماجرای درخواست کمک امریکا از سپاه
سردار حاجی‌زاده در برنامه زنده تلویزیونی:
پایگاه انقلاب نیوز: فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه سرویس‌های جاسوسی آمریکا پس از برجام روی بحث موشکی متمرکز شدند، گفت: ما از مجموعه نظامی و سپاه مطمئنیم ولی ممکن است دشمن روی مسئولان سیاسی اثر بگذارد.
آیت‌الله یزدی درس دموکراسی و مردم‌سالاری به مدعیان دروغین داد/برخی در زمان باخت نظام را زیرسوال می‌برند
سیدمحمد حسینی فعال اصولگرا و وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی :
پایگاه انقلاب نیوز: فعال اصولگرا با اشاره به سخنان متواضعانه آیت‌الله یزدی در جلسه مجلس خبرگان گفت: کاش برخی مدعیان مردم‌سالاری و دموکراسی این اخلاق انتخاباتی را یاد می‌گرفتند و هرگاه رأی نمی‌آوردند، مردم و نظام اسلامی را زیر سؤال نمی‌بردند.
سردار سلامی: موشک های ایران آماده شلیک به سمت دشمن است/ حزب الله بیش از صدهزار موشک ذخیره دارد
پایگاه انقلاب نیوز: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: وقتی حزب الله بیش از صدهزار موشک ذخیره کرده است جمهوری اسلامی ایران دهها برابر آن موشک ها را در کلاس‌های متعدد دارد و این قدرت توقف ناپذیر است.
جلوه گری و تبرج زنانه به اسم فرهنگ و جشنواره مد و لباس فجر!+تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز: ماجرا چنین بوده که سایت «مد آنلاین» وابسته به موسسه ای خصوصی با این نام و با مجوز کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت ارشاد(!) به دنبال اجرای جشنواره ای سراسری جهت انتخاب شیک ‌پوش‌ ترین زن ایرانی به ‌صورت اینترنتی بود (!) که طبق برنامه اعلام شده در حوزه بانوان، پوشش‌های چادر و مانتو طبق نظر گروه داوران معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرند؟!اما این برنامه که با واکنش های تندی مواجه شد لغو و به جایش جشنواره مد و لباس فجر جایگزین شد!
تازه های خبری
چند رسانه ای
مصاحبه و گفتگو
شهدای مدافع حرم با تاسی به سیره زینبی جاودان شده اند
رییس مجمع عالی بسیج قم:
شهدای مدافع حرم با تاسی به سیره زینبی جاودان شده اند
پایگاه انقلاب نیوز: رییس مجمع عالی بسیج استان قم تصریح کرد: بی شک شهدای مظلوم مدافع حرم با تاسی به سیره نورانی زینب کبری(س) به مقام جاودانگی شهادت و فیض عظیم الهی نائل شده اند.
اجلاسیه اخیر استانبول، دیپلماسی ضعیف دولت را نشان داد
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
اجلاسیه اخیر استانبول، دیپلماسی ضعیف دولت را نشان داد
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نتایج حاصل از اجلاسیه اخیر کشورهای عضو همکاری های اسلامی در استانبول نشان داد که ما دیپلماسی ضعیفی داشته ایم.
دشمن با برجام نیز قصد برداشتن تحریم‌ها را ندارد/ عدالت اجتماعی با نظام سرمایه‌داری محقق نمی‌شود
سرلشکر جعفری در یادواره شهید املاکی در مسجد جامع لنگرود:
دشمن با برجام نیز قصد برداشتن تحریم‌ها را ندارد/ عدالت اجتماعی با نظام سرمایه‌داری محقق نمی‌شود
پایگاه انقلاب نیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به نظر می‌رسد دشمن قصد برداشتن تحریم‌ها را ندارد و قطره‌چکانی آن را انجام می‌دهد.
حل مشکلات معیشتی مردم در گرو عمل به اقتصاد مقاومتی است
نائب رییس جامعه مدرسین در گفتگو با انقلاب نیوز:
حل مشکلات معیشتی مردم در گرو عمل به اقتصاد مقاومتی است
پایگاه انقلاب نیوز: نائب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ، رونق اقتصادی کشور و حل مشکلات معیشتی مردم را در سایه عمل به اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.
راهیان نور زمینه ساز ارتقای معنویت و اخلاق در جامعه است
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با انقلاب نیوز:
راهیان نور زمینه ساز ارتقای معنویت و اخلاق در جامعه است
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری، اردوهای راهیان نور را یکی از برنامه های مهمی توصیف کرد که تاثیر بسیاری در ارتقای معنویت و اخلاق جامعه دارد.
مسئولان فکری برای 13 میلیون جوان در سن ازدواج کنند
معاون جامعه مدرسین در گفتگو با انقلاب نیوز:
مسئولان فکری برای 13 میلیون جوان در سن ازدواج کنند
پایگاه انقلاب نیوز: معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: از مسئولان دولت و مجلس انتظار می رود که به طور جدی فکری برای تسهیل ازدواج 13 میلیون جوانی کنند که در سن ازدواج قرار دارند.
یادداشت
ترویج معارف امام هادی(ع)؛ رسالت شیعه در فضای مجازی
به بهانه سالروز شهادت امام‌ علی النقی(ع)
ترویج معارف امام هادی(ع)؛ رسالت شیعه در فضای مجازی
پایگاه انقلاب نیوز: ترویج معارف صادره از سوی امام هادی (ع) به ویژه زیارت شریفه جامعه کبیره از حیث محتوایی نیازمند تلاشی مجاهدت گونه از سوی شیعیان و محبان در عرصه فضای مجازی و سایبری است.
مراقب محیط زیست فرهنگی مان هم باشیم ملت!
به بهانه بی توجهی به مسایل شرعی در روز طبیعت امسال؛
مراقب محیط زیست فرهنگی مان هم باشیم ملت!
پایگاه انقلاب نیوز: در همین جمعه گذشته و به طور کلی در ایام نوروز امسال که بساط گشت و گذار و تفریح مردم پهن تر از دیگر ایام سال بود ، مع الاسف شاهد بدحجابی ها و بدپوششی های برخی بانوان و حتی آقایان در اماکن تفریحی و گاه زیارتی بودیم و کم عنایتی به اصل عفاف و حجاب در حالی رخ داد که ...
بداخلاقی تمام ناشدنی روزنامه مدعی اخلاق و اعتدال!
بداخلاقی تمام ناشدنی روزنامه مدعی اخلاق و اعتدال!
پایگاه انقلاب نیوز: تیتر امروز روزنامه 19 دی گرچه شاید در فضای عادی ژورنالیستی طبیعی باشد اما نشانه ای است بر بداخلاقی مزمن رسانه ای که مدعی اخلاق مداری و دفاع از ارزش ها و اصول است.
تاسی به سیاست فاطمی ؛ مانع از لغزش در معرکه انتخاباتی!
تلنگری به بهانه ایام شهادت صدیقه کبری(س)؛
تاسی به سیاست فاطمی ؛ مانع از لغزش در معرکه انتخاباتی!
پایگاه انقلاب نیوز: اینک که در موسم یکی از مهم ترین وجوه فعالیت سیاسی یعنی انتخابات هستیم، بی شک تاسی به سیره و سیاست فاطمی بهترین چراغی است که ما را از لغزش و فرواُفتادن در معرکه انتخاباتی باز می دارد.
حقیقت و مجاز در جنگ سوریه
سعدالله زارعی
حقیقت و مجاز در جنگ سوریه
پایگاه انقلاب نیوز: شکست‌ نیروهای وابسته به عربستان در سوریه طی عملیات‌های یک سال اخیر، اوضاع مدیریت و تجهیز این نیروها را دشوار کرده است تا جایی که طی ماههای اخیر بسیاری از گروههای مزدور بریده و صحنه نبرد را ترک کرده‌اند.
انتخابات 94 و فتنه‌ای که تدریجاً شکل می‌گیرد
عباس حاجی‌نجاری
انتخابات 94 و فتنه‌ای که تدریجاً شکل می‌گیرد
پایگاه انقلاب نیوز: تمرکز بر تخریب چهره‌های شاخص اصولگرا در مجلس. مأموریت روشن طیف‌های افراطی داخلی و بیرونی با بهره‌گیری از ظرفیت شبکه‌های ماهواره‌ای و مجازی است.
تاجران برجام
مهدی محمدی
تاجران برجام
پایگاه انقلاب نیوز: از دید آمریکایی‌ها و از منظر راهبردی، رفاه اقتصادی در ایران گروگان توافق هسته‌ای است تا هم ایران بدان متعهد بماند و هم اینکه امکان امتیازگیری از ایران در سایر حوزه‌ها فراهم شود.
وبلاگستان
آشتیانی به نفع ذوالنوری انصراف داد+ سند
در مسیر انتخابات- 19
آشتیانی به نفع ذوالنوری انصراف داد+ سند
پایگاه انقلاب نیوز: حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا آشتیانی نماینده فعلی مردم قم در مجلس شورای اسلامی از ادامه رقابت های انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نفع دیگر کاندیدای اصولگرا حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری انصراف داد.
سفرهای تاریخی حسن روحانی به سرخه؟!+تصاویر
سفرهای تاریخی حسن روحانی به سرخه؟!+تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز: در آستانۀ سفر دکتر روحانی به استان سمنان هستیم. همین موضوع بهانه ای شد تا به بررسی سفرهای دکتر روحانی به زادگاهش سرخه، بپردازیم.
فهم صحیح؛ حلقه گمشده دولت!
فهم صحیح؛ حلقه گمشده دولت!
پایگاه انقلاب نیوز: اکثر فضای رسانه ای و مخصوصا رسانه ملی برخی اوقات تصویری نادرست و غیر شفاف از فضای کشورمان نمایش می دهند!
هیس!بی شوهرها فریاد نمی زنند
هیس!بی شوهرها فریاد نمی زنند
پایگاه انقلاب نیوز: از وقتی در سرزمین من مردان باسواد و صاحب فکر و متعهد ، جای خود را به امثال مجری برنامه های عسلی که بیشتر زهر به کاسه دیگران می زند دادند تا تفکر و لبخند ، عبارت " کمبود شوهر " باب شد تا این مجریان بی بصیرت دختران سرزمینم را با این عبارت نگران کنند که: " خانم زود بله رو بگو، کمبود شوهره ها!!!" غافل از اینکه کمبود شوهر نیست. کمبود مرد مناسب برای زندگی است... آنهایی...
هاشمی در راس فتنه و تحريف امام
هاشمی آنطور که هست نه آنطور که دوست داریم
هاشمی در راس فتنه و تحريف امام
پایگاه انقلاب نیوز: صریحتر میگویم، هاشمی را باید راس فتنه سال 88 و راس جریان تحریف امام دانست، هاشمی را باید آنگونه که خود اصرار دارد، دید؛ نه آنگونه که ما دوست داریم باشد.
چرا ما شهید نمی‌شویم؟
وبلاگ تا ماه راهی نیست
چرا ما شهید نمی‌شویم؟
پایگاه انقلاب نیوز: روزی که شهید مسعود اکبری به خوزستان و در میان بچه‌های اندیمشک آمد، نخست قلب‌ها را تسخیر کرد.
آموزش تئوری «مردی» و «نامردی» در عملیات بدر!
وبلاگ رهسپار قدیمی
آموزش تئوری «مردی» و «نامردی» در عملیات بدر!
پایگاه انقلاب نیوز: عباس از عر‌ب‌های بومی منطقه بود و لهجه بسیار شیرینی داشت، گفت هر روز صبح، عصر و شب تمرین دارید؛ وقتی دید ما حرف‌هایش را جدی نگرفته‌ایم، تذکر داد که اینجا وسط هور ‏است و گاهی عراقی‌ها به جلو می‌آیند تا از ما اسیر بگیرند.
حاج قاسم سلیمانی را تنها نگذارید فردا دیر است
وبلاگ خورشید عالمتاب
حاج قاسم سلیمانی را تنها نگذارید فردا دیر است
پایگاه انقلاب نیوز: باید بفهمیم که اگر وظیفه حاج قاسم نبرد در میادین جنگ است ما هم باید با قلممان و هنرمان در میدان‌های جنگ نرم و جنگ‌های رسانه‌ای بجنگیم.
اوقات شرعی

صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه