2015 July 29 - چهار شنبه 07 مرداد 1394
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
اندکی در مدح رشادت عباس های امروز زینب(س)
پایگاه انقلاب نیوز: هفته ای و گاه روزی نیست که شهیدی از این قبیله عشق و ارادت به ساحت مقدس و ملکوتی حضرات معصومین(ع) در جای جای ایران اسلامی تشییع و تدفین نشود؛ گرچه بیشترشان را شهدای غیرایرانی تشکیل می دهند اما به راستی مگر دفاع از حریم آل الله ، مرز و جغرافیا می شناسد یا زبان و گویش خاص؟!

تحلیل رییس سازمان بسیج رسانه کشور از پازل سیاسی امروز ایالات متحده؛
پایگاه انقلاب نیوز: آمریکا، اگرچه از بیرون به عنوان یک سیستم دو قطبی سیاسی دیده می‌شود، اما واقعیت آن است که این نظام دوقطبی یک ساختار منسجم برای پیشبرد اهداف تصمیم گیران و تصمیم سازان واشنگتن و نیویورک است

پیشنهاد سردبیر
سینمای "جشن پاره ای" ؛ تُهی از نمای دینی و ملی!
وضعیت اسفبار سینمای ایران و ادعاهای تمام ناشدنی هنرمندان و فیلمسازان؛
پایگاه انقلاب نیوز: نگاه روشنفکرزده ، غیرمتعهد و جشنواره ای در بخش مهمی از بدنه سینمای ایران در کنار بی توجهی و کم توجهی مدیران سینمایی نسبت به امر نظارت، هدایت و سیاست گذاری صحیح به ترویج ابتذال و آموزه های غیر دینی همچنین سیاه نمایی از وضعیت کشور در هنر هفتم وطنی انجامیده است.
مقابله با بدحجابی،غیرت انقلابی می خواهد نه ژست سیاسی!
گزارش تحلیلی انقلاب نیوز درباره الزامات ترویج عفاف و حجاب؛
پایگاه انقلاب نیوز: مسئولان نه از روی انفعال و از این حیث که حالا بخواهند تکلیف را از سر خود باز کنند ، بلکه شجاعانه باید با معضل بدحجابی و بی عفتی در جامعه برخورد کرده و در این میان از فشارها و البته نیش و کنایه های برخی رسانه های مغرض یا گمراه داخلی و خارجی، همچنین تخریب برخی افراد و جریانات خاص، هراسی به دل راه ندهند.
تحریم‌کنندگان دنبال فتح بازارهای ایران هستند/ در اتاق مسئولین باید به روی تولیدکننده داخلی باز باشد
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در اتاق مسئولین باید به روی تولید کننده داخلی باز باشد نه مسئول درجه چندم اروپا که شرطش به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی است.
آوار برداری تان تمام نشده حضرات؟!
در آرزوی اندکی انصاف در نقد دولت قبل؛
پایگاه انقلاب نیوز: گویا دولت احمدی نژاد با وجود همه ضعف ها و کاستی هایش ، هیچ نقطه مثبت و قابل توجهی نداشته و مسئولان دولت قبل مدام در پی تخریب همه دستاوردها و داشته های کشور بوده اند و ثمره تلاش آن ها ، تنها و تنها خرابه هایی است که امروز به دست دولتمردان جدید رسیده و آن ها با بولدوزر های تدبیر(!) خود به دنبال آواربرداری هستند بلکه از این رهگذر بتوانند خانه اُمیدی برای ایرانیان بنا کنند.
به شورای امنیت چه ربطی دارد که موشک بالستیک داشته باشیم یا نه
ذکتر ولایتی در گفت وگوی ویژه خبری مطرح کرد؛
پایگاه انقلاب نیوز: مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: به شورای امنیت ربطی ندارد که موشک بالستیک داشته باشیم یا نه.
بیم غفلت از اقتصاد مقاومتی در گرماگرم جشن هسته ای!
گزارش ویژه انقلاب نیوز از الزامات پسا توافقی؛
پایگاه انقلاب نیوز: ما در ماراتن هسته ای در راستای رسیدن به توافق جامع و قابل قبول، موفقیت خوبی داشته ایم اما آنچه اهمیت صدچندانی دارد این است که نباید به بهانه توافق صورت گرفته، بی خیال اقتصاد مقاومتی شده و همین فتیله نیم بند آن را به طور کلی پایین بکشیم!
اجحاف هاشمی رفسنجانی در حق فاتحان خرمشهر با چاشنی ذوق زدگی هسته ای!
نقدی بر ارزیابی عجیب هاشمی رفسنجانی از نتیجه مذاکرات ؛
پایگاه انقلاب نیوز: اظهارات عجیب و تامل برانگیز هاشمی رفسنجانی مبنی بر این که موفقیت اخیر هسته ای ارزشمندتر از فتح خرمشهر است، آدمی را ناخودآگاه یاد این مصرع معروف مولانا می اندازد که " از قیاسش خنده آمد خلق را"
حواشی جشن شادی هسته ای دیشب+ تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز: همزمان با پایان مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 و اتمام متن و نگارش توافق نهایی برجام، جمعی از مردم و حامیان دولت، شب گذشته به خیابان ها آمده و به جشن و شادی شبانه پرداختند که البته با نکات مثبت و منفی قابل توجهی همراه بود.
قدردانی مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده هسته ای/ از قضاوت مردم می‌توان مسئول صالح را شناخت/ تأکید رهبر انقلاب بر قضاوت منصفانه درباره‌ی مسئولان قبلی
رهبر معظم انقلاب در دیدار هیأت دولت و طبق نامه امیر المومنین به مالک اشتر تشریح کردند:
پایگاه انقلاب نیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار رمضانی رئیس‌جمهور و هیأت وزیران با شرح و تبیین فرازهایی از فرمان راه‌گشای امیر مؤمنان به مالک اشتر، تأکید کردند: پشتوانه‌ی روحی، معنوی و فکری، عامل اصلی حل همه‌ی مشکلات است و تأمل و تدبر در نهج‌البلاغه‌ی مولای متقیان، چنین پشتوانه‌ای را فراهم می‌سازد.
جزئیات جمع بندی مذاکرات هسته ای ایران با1+5
پایگاه انقلاب نیوز: راکتور آب سنگین اراک به عنوان یک راکتور آب سنگین باقی مانده و ضمن مدرن سازی و اضافه کردن قابلیت‌ها، آزمایشگاه‌ها و تاسیسات جدید، خواسته‌های اولیه برای برچیده شدن یا تبدیل آن به راکتور آب سبک به کنار گذاشته شده‌اند.
رهبر انقلاب: به خیال باطل خود می‌خواهند از انقلاب اسلامی انتقام بگیرند
بازنشر پیام رهبر انقلاب به ملت ایران در پی حوادث تیرماه ۷۸
پایگاه انقلاب نیوز: پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سالگرد 23 تیر متن پیام رهبر معظم انقلاب خطاب به ملت ایران در پی وقایع 18 تیر سال 1378 را بازنشر داد.
ذوق زدگان رسانه ای، پیش از خط پایان جشن هسته ای گرفتند!
تکرار اشتباه خطرناک رسانه های مدعی اعتدال گرایی و اصلاح طلبی؛
پایگاه انقلاب نیوز: ما نه کاسب تحریمیم و نه معتقدیم همه شیفتگان توافق، کاسب تسلیمند و خدای ناکرده خائن به منافع ملی ، بلکه روی سخن اینجاست که قبل از هر چیز واقع نگری و دوراندیشی در این مجال باید و لذا از جو زدگی و ذوق زدگی مفرط و بیش از حد که نتیجه اش بی اعتمادی و یاس مضاعف است می بایست به شدت احتراز کرد.
خطر شیوع بدحجابی جدی است؛ مسئولان و رسانه ها خلأها را جبران کنند
اساتید حوزه و دانشگاه از بایسته های تقویت فرهنگ عفاف و حجاب می گویند؛
پایگاه انقلاب نیوز: وضعیت کنونی عفاف و حجاب فعلی به هیچ وجه در شأن نظام جمهوری اسلامی و مردم شیعه ما نیست و برای این که در این خصوص شاهد تحولی باشیم می بایست همه مردم و به خصوص متولیان امر در این باره احساس مسئولیت دینی داشته باشند.
مبارزه با استکبار تعطیل پذیر نیست خود را برای ادامه مبارزه آماده کنید
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی:
پایگاه انقلاب نیوز: رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند: آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را آماده کنید برای ادامه‌ مبارزه با استکبار.
آمریکایی‌ها در وین دبّه درآورده‌اند/ رژیم متجاوز عربستان شاهانه‌ترین خدمت را به صهیونیست‌ها کرد/ اسرائیل ملتمسانه در پی مشروعیت است
مشروح/ آیت‌الله خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه روز قدس:
پایگاه انقلاب نیوز: خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه آمریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای در وین دبّه درآورده‌اند، تأکید کرد رژیم متجاوز عربستان شاهانه‌ترین خدمت را به صهیونیست‌ها کرد و امروز اسرائیل ملتمسانه در پی مشروعیت است.
ظلمی که ما به علی(ع) می کنیم!
دلگویه ای صریح و خودمانی در مظلومیت مضاعف امیرمومنان(ع)؛
پایگاه انقلاب نیوز: این روزها و شب ها در سوگ اول مظلوم عالم ، سیاه می پوشیم و بر سر و سینه زنان ، دلمویه غربت سر می دهیم اما چه خوب و بجاست که بی هیچ تعارف و توجیهی ، قبل از هر چیز به خود تلنگری بزنیم و ببینیم که نسبت و رابطه ما با عدالت و سبک زندگی علوی چیست؟!
مراقب باشیم واتس آپ و وایبر ، دسته جمعی ما را جهنمی نکند!
هشدار دلسوزانه حجت الاسلام و المسلمین آقا تهرانی:
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه به خصوص جوانان متدین و حزب اللهی مراقب باشند که خدای ناکرده گرفتار شدن به آسیب ها و انحرافات شبکه های اجتماعی از قبیل واتس آپ و وایبر ، باعث نشود که دسته جمعی، جهنمی شوند.
سیاست‌بازی سمّ محیط‌های علمی است/هدف تحریمها جلوگیری از رسیدن ملت ایران به جایگاه شایسته تمدنی است/حاشیه‌سازی در موضوع بورسیه ها از غلط‌ترین کارهای چند سال اخیر بود
رهبر معظم انقلاب در دیدار با اساتید دانشگاه‌ها:
پایگاه انقلاب نیوز: رهبر معظم انقلاب با انتقاد شدید از حاشیه‌سازی و سیاست‌بازی در محیط‌های علمی، خاطرنشان کردند: محیط دانشگاه باید محیط فهم سیاسی، آگاهی و دانش سیاسی باشد اما سیاسی‌کاری و حاشیه‌پردازی به کار اصلی دانشگاه‌ها یعنی تلاش و پیشرفت علمی ضربه جدی می‌زند.
عثمان بن حنیف های امروز و سفره های آنچنانی افطار!
در انتقاد از برپایی سفره های پرزرق و برق افطار از جیب بیت المال؛
پایگاه انقلاب نیوز: متاسفانه چند سالی است که در عرصه سیاست و در جمع مدیران شاهد ولخرجی ها از جیب بیت المال در برپایی مراسم های افطاری آنچنانی هستیم که نمونه اخیرش در مراسم افطاری رییس جمهور و اعتراض ارزشمند رییس سازمان بسیج مستضعفین به آن، جلوه رسانه ای پیدا کرد.
ورود زنان به ورزشگاه اولویت است ... بی خیال مقابله با بدحجابی!!
تداوم گلایه مندی مراجع تقلید از بی توجهی دولتمردان به مساله بدحجابی
پایگاه انقلاب نیوز: به نظر می رسد که دغدغه برخی دولتمردان به جای آن رفع نگرانی علما درباره معضلات فرهنگی به خصوص مساله عفاف و حجاب باشد ، بیشتر ورود زنان به ورزشگاه ها ، تلاش برای برگزاری کنسرت های آنچنانی و یا اعطای آزادی های بیش از حد متعارف به برخی اقلیت های خاص است.
افطاری اصلاح طلبانه با حضور فتنه گران و سران گروهک مطرود حضرت امام خمینی (ره)
پایگاه انقلاب نیوز: محمدرضا عارف در مراسم افطاری خود از برخی فتنه‌گران و سران گروهک مطرود حضرت امام خمینی (ره) دعوت کرد.
مشاطه گران رسانه ای؛ مزدوران منافق صفت شیطان بزرگ
تحلیلی بر طرح دغدغه های اخیر رهبر معظم انقلاب
پایگاه انقلاب نیوز: مشاطه گرانی که می کوشند چهره ضدانسانی و وحشیانه آمریکا و غرب را طور دیگری نمایش دهند، خائن هستند ؛ نه صرفاً خائن به خون شهدا و دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی که فراتر از آن به منافع ملت نیز خیانت می کنند.
جریانی که فتنه را به راه انداخت هنوز هم وجود دارد/ اجازه تکرار فتنه را نمی‌دهیم/فشار اصحاب ثروت و مکنت به دستگاه قضا/ قانونی بودن لغو کنسرت‌ها
آیت‌الله لاریجانی در همایش سراسری قوه‌ قضائیه:
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس‌ دستگاه قضا با اشاره به این مطلب که جریانی که فتنه را راه انداخت هنوز هم وجود دارد و در بحث انتخابات دستگاه‌های نظارتی باید مراقب باشند و ما اجازه تکرار فتنه را نخواهیم داد گفت: برخی می‌گویند ماجرای فتنه تاریخی بود و تمام شد، تاریخی بود اما یک جنبه سیاسی مهم دارد و آن اینکه با کسانی که این جریان را راه انداختند چه برخوردی داشته باشیم.
ملت ایران در مقابل ابرقدرت‌ها با صفی مرصوص ایستاده است/شهید مظلوم بهشتی خار چشم دشمنان اسلام
بازخوانی پیام بنیانگذار کبیر انقلاب در پی شهادت شهدای هفتم تیر
پایگاه انقلاب نیوز: حضرت امام خمینی(ره) در پی شهادت شهدای هفتم تیر در پیامی فرمودند: ملت ایران با اعتماد به قدرت لایزال قادر متعال همچون دریایی مواج به پیش می‏‌رود و در مقابل ابرقدرت‌ها و تفاله‌‏های آنان با صفی مرصوص ایستاده است و شما درماندگان عاجز را که در سوراخ‌ها خزیده‌‏اید و نفس‌های آخر را می‏‌کشید به جهنم می‌‏فرستد.
روایت امام خامنه‌ای پس از شهادت شهید بهشتی در سال 60
پایگاه انقلاب نیوز: رهبر معظم انقلاب پس از شهادت شهید بهشتی فرمودند: آقای بهشتی خیلی خیلی بزرگ بود و این مردم هنوزم که هنوز است، آقای بهشتی را نشناخته‌اند. بهشتی در آینده شناخته خواهد شد.
تازه های خبری
چند رسانه ای
مصاحبه و گفتگو
تجربه نشان داده آمریکایی جماعت، عهدشکن است... باید کاملاً هوشیار باشیم
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با انقلاب نیوز:
تجربه نشان داده آمریکایی جماعت، عهدشکن است... باید کاملاً هوشیار باشیم
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که تجربه تاریخی نشان داده که آمریکایی ها معمولاً عهد شکن هستند بر لزوم هوشیاری و مراقب همه جانبه در مرحله اجرای توافق هسته ای تاکید کرد.
مشکلات کشور با اجرای توافق هسته ای حل نمی شود//دولت و مجلس در زمینه اقتصاد مقاومتی کم کاری کرده اند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با انقلاب نیوز:
مشکلات کشور با اجرای توافق هسته ای حل نمی شود//دولت و مجلس در زمینه اقتصاد مقاومتی کم کاری کرده اند
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که مشکلات کشور به صرف اجرای توافق هسته ای مرتفع نمی شود، از کم کاری مجلس و دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی انتقاد کرد.
چرا دولت برای عامل ارسال خون های آلوده به ایران، فرش قرمز پهن می کند؟!// گلایه از کم کاری و غفلت دولت ها در پیگیری جدی جنایت فرانسوی ها
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با انقلاب نیوز:
چرا دولت برای عامل ارسال خون های آلوده به ایران، فرش قرمز پهن می کند؟!// گلایه از کم کاری و غفلت دولت ها در پیگیری جدی جنایت فرانسوی ها
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضمن ابراز گلایه مندی از کم کاری و غفلت دولت ها در پیگیری ماجرای ورود خون های آلوده از فرانسه به ایران تصریح کرد: واقعاً جای این سوال است که چرا دولت برای ورود لوران فابیوس، نخست وزیر وقت فرانسه به ایران که عامل این مساله بوده، فرش قرمز پهن می کند؟!
دولت در مورد عقب نشینی از برخی خطوط قرمز، شفاف سازی کند
دکتر قدیری ابیانه در گفتگو با انقلاب نیوز:
دولت در مورد عقب نشینی از برخی خطوط قرمز، شفاف سازی کند
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس عالی امور استراتژیک تصریح کرد: دولت باید دلایل عقب نشینی از برخی خطوط قرمز و نیز دادن برخی امتیازات در مذاکرات هسته ای را برای سایر مسئولان و مردم تشریح کرده و به معنای واقعی دست به شفاف سازی بزند.
استفاده جناحی از موفقیت اخیر هسته ای به وحدت ملی ضربه می زند
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با انقلاب نیوز:
استفاده جناحی از موفقیت اخیر هسته ای به وحدت ملی ضربه می زند
پایگاه انقلاب نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: کسانی که بخواهند از موفقیت اخیر کشورمان در عرصه مذاکرات هسته ای ، استفاده جناحی و سیاسی کنند، به وحدت ملی کشور ضربه می زنند.
جمهوری اسلامی ایران هرچه سریعتر سفرهای عمره زائران ایرانی را به عربستان سعودی متوقف کند/وهابی ها به بدترین شکل با زائران ایرانی در خاک عربستان بدرفتاری کرده و میکنند
دکتر « خالد سعد القطیفی »در گفتگو با انقلاب نیوز :
جمهوری اسلامی ایران هرچه سریعتر سفرهای عمره زائران ایرانی را به عربستان سعودی متوقف کند/وهابی ها به بدترین شکل با زائران ایرانی در خاک عربستان بدرفتاری کرده و میکنند
دکتر « خالد سعد القطیفی »فعال حقوقی عربستان سعودی در واکنش به اقدام ضد ایرانی فرودگاه جده و تعرض دو افسر سعودی به دو نوجوان زائر ایرانی گفت :جمهوری اسلامی ایران باید هرچه سریعتر سفرهای عمره زائران ایرانی را به عربستان سعودی متوقف کند و در دادگاه های بین المللی از حقوق شهروندان خود دفاع کند.
یادداشت
صلابت خمینی گونه رهبری؛ باطل السحر فتنه خاورمیانه ای شیطان بزرگ
صراحت رهبر انقلاب در نماز عید فطر، توطئه آمریکا را خنثی کرد
صلابت خمینی گونه رهبری؛ باطل السحر فتنه خاورمیانه ای شیطان بزرگ
پایگاه انقلاب نیوز: سیاست حمایت از مظلوم و مقابله با ظلم و ظالم از سوی ایران اسلامی به هیچ وجه مورد تردید و معامله واقع نمی گردد به خصوص در قبال کشورهای مظلوم منطقه همچون یمن، بحرین ، سوریه و عراق که هم اینک گرفتار جهل و دیوانگی ارتجاع عرب منطقه و نیز عمال و مزدوران تکفیری حمایت شده از سوی آمریکا و اسراییل هستند.
لیبرال ها، اسلام رحمانی و مسئله مرجعیت اسلام
سید‌یاسر جبرائیلی
لیبرال ها، اسلام رحمانی و مسئله مرجعیت اسلام
پایگاه انقلاب نیوز: در میان پیروان لیبرالیسم هم می‌توان مسلمان یافت، ‌هم مسیحی هم لائیک و هم بودائی؛ لیبرالیسم اما برای مذهب تا جایی شان آزادی قائل می شود که مذهب هیچ گاه نقش مرجعیت برای فرد نداشته باشد.
توافقى که امریکا مى خواهد
مهدى فضائلى
توافقى که امریکا مى خواهد
پایگاه انقلاب نیوز: در صورت توافق متوازن و شرایط اصطلاحا" برد- برد نیز احتمال کارشکنى از سوى امریکایى ها کم نیست و البته در صورت ناگزیر شدن از پذیرش آن حداکثر تلاش خود را خواهند کرد تا در بعد روانى بتوانند آنرا به نفع خود تمام کنند.
فایده سیاه نمایی گذشته چیست؟!
فایده سیاه نمایی گذشته چیست؟!
پایگاه انقلاب نیوز: مردم از خود سوال می‌کنند فایده این سیاه‌ نمایی‌ها از گذشته چیست؟ آیا می‌تواند آثار تلخ اعلام محکومیت مهدی هاشمی را که در یک فرآیند دادرسی شفاف اعلام شده را بپوشاند؟ آیا می‌تواند وعده‌های دولت در بهبود اوضاع و استفاده صحیح از کلید در قفل مشکلات کشور را واتاب دهد؟
چه وقت آمدن بود؟!
حسین شریعتمداری
چه وقت آمدن بود؟!
پایگاه انقلاب نیوز: مگر آمریکا قاتل اصلی شهدای مظلوم ما نبوده است؟ بنابراین چرا از شعار مردم علیه قاتل شهدا برافروخته‌اید و رگ‌های گردنتان به نشانه عصبانیت بیرون زده است؟ آیا انتظار داشتید مردم در مراسم تشییع شهدایشان شعار «درود بر آمریکا»! و «زنده باد کدخدا»! سر بدهند؟!
قاضی القضات را در برابر زیاده خواهان تنها نگذاریم
به بهانه سخنان صریح رییس قوه قضاییه و لزوم دفاع تمام قد رسانه ای از وی؛
قاضی القضات را در برابر زیاده خواهان تنها نگذاریم
پایگاه انقلاب نیوز: عبارت فوق شاید که نه ، قطعاً مهم ترین بخش از سخنان صریح قاضی القضات کشور خطاب به همه اشخاص و جریاناتی است که در روزها و هفته های اخیر به بهانه های مختلف و از طریق ابزارهای گوناگون به ویژه ابزار مهم و تاثیرگذار رسانه ای خود، باعث و بانی هجمه های بی شمار و فشارهای مضاعف به دستگاه قضایی شده اند.
وبلاگستان
هیس!بی شوهرها فریاد نمی زنند
هیس!بی شوهرها فریاد نمی زنند
پایگاه انقلاب نیوز: از وقتی در سرزمین من مردان باسواد و صاحب فکر و متعهد ، جای خود را به امثال مجری برنامه های عسلی که بیشتر زهر به کاسه دیگران می زند دادند تا تفکر و لبخند ، عبارت " کمبود شوهر " باب شد تا این مجریان بی بصیرت دختران سرزمینم را با این عبارت نگران کنند که: " خانم زود بله رو بگو، کمبود شوهره ها!!!" غافل از اینکه کمبود شوهر نیست. کمبود مرد مناسب برای زندگی است... آنهایی...
هاشمی در راس فتنه و تحريف امام
هاشمی آنطور که هست نه آنطور که دوست داریم
هاشمی در راس فتنه و تحريف امام
پایگاه انقلاب نیوز: صریحتر میگویم، هاشمی را باید راس فتنه سال 88 و راس جریان تحریف امام دانست، هاشمی را باید آنگونه که خود اصرار دارد، دید؛ نه آنگونه که ما دوست داریم باشد.
چرا ما شهید نمی‌شویم؟
وبلاگ تا ماه راهی نیست
چرا ما شهید نمی‌شویم؟
پایگاه انقلاب نیوز: روزی که شهید مسعود اکبری به خوزستان و در میان بچه‌های اندیمشک آمد، نخست قلب‌ها را تسخیر کرد.
آموزش تئوری «مردی» و «نامردی» در عملیات بدر!
وبلاگ رهسپار قدیمی
آموزش تئوری «مردی» و «نامردی» در عملیات بدر!
پایگاه انقلاب نیوز: عباس از عر‌ب‌های بومی منطقه بود و لهجه بسیار شیرینی داشت، گفت هر روز صبح، عصر و شب تمرین دارید؛ وقتی دید ما حرف‌هایش را جدی نگرفته‌ایم، تذکر داد که اینجا وسط هور ‏است و گاهی عراقی‌ها به جلو می‌آیند تا از ما اسیر بگیرند.
حاج قاسم سلیمانی را تنها نگذارید فردا دیر است
وبلاگ خورشید عالمتاب
حاج قاسم سلیمانی را تنها نگذارید فردا دیر است
پایگاه انقلاب نیوز: باید بفهمیم که اگر وظیفه حاج قاسم نبرد در میادین جنگ است ما هم باید با قلممان و هنرمان در میدان‌های جنگ نرم و جنگ‌های رسانه‌ای بجنگیم.
آخرین خواسته یک شهید از خداوند+عکس
وبلاگ رهسپار قدیمی
آخرین خواسته یک شهید از خداوند+عکس
پایگاه انقلاب نیوز: «حمید مریدی» 7 روز قبل از شهادت نوشت: «خدایا ما را راضی به قضای خود گردان».
در وزارت ارشاد چه می گذرد؟ + تصاویر
حجت السلام فلاح همدانی در طلبه پاسخگو نوشت:
در وزارت ارشاد چه می گذرد؟ + تصاویر
متأسفانه این روزها شاهد حرمت شکنی هایی هستیم که در مراسم و جشنواره های عمومی به راحتی صورت می گیرد و همگی اینها با مجوز وزارت ارشاد صورت گرفته است.
نگاهی گذرا به تلخ و شیرین پیاده‌روی نجف تا کربلا
سایت جوان انقلابی نوشت:
نگاهی گذرا به تلخ و شیرین پیاده‌روی نجف تا کربلا
طبق برخی آمارها بیش از ۲۴ میلیون در شهر کوچک عراق و گرداگـرد مضجع شریف و مطهر حضرت امام حسین علیه السـلام اجتماع نموده اند و به عزاداری و عرض ارادات مشغول هستند
اوقات شرعی

صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | درباره ما | RSS | ايميل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه