2015 January 29 - پنج شنبه 09 بهمن 1393
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
مصاحبه و گفتگو
تحریم‌ ها کاملا باید برداشته شود تا توافق حاصل شود/ موافقتنامه جامع هسته‌ای باید به تصویب مجلس برسد
رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در گفتگو با انقلاب نیوز؛
تحریم‌ ها کاملا باید برداشته شود تا توافق حاصل شود/ موافقتنامه جامع هسته‌ای باید به تصویب مجلس برسد
رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با اشاره به مذاکرات هسته ای کشورمان با 1+5 گفت: جمهوری اسلامی ایران در بحث هسته ای کاملا صادقانه عمل کرده و بر اساس توافق صورت گرفته گام های عملی را برداشته است و با این محاسبه که حتما این گام ها باید متقابل باشد ما هیچگاه زیر بار زیاده خواهی های آمریکا نمی رویم.
رفع تمامی تحریم ها و حفظ دستآورد های هسته ای ایران راه حل توافق نهایی غرب با ایران
نايب رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در گفتگو با انقلاب نیوز:
رفع تمامی تحریم ها و حفظ دستآورد های هسته ای ایران راه حل توافق نهایی غرب با ایران
نايب رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس گفت: رفع تمامی تحریم ها و حفظ دستآورد های هسته ای کشورمان خواست ماست و راه حل توافق نهایی ایران با گروه 1+5 است.
اصلاح‌طلبان باید از براندازی سال ۸۸ تبری بجویند
اصلاح‌طلبان باید از براندازی سال ۸۸ تبری بجویند
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اصلاح‌طلبان باید بدانند که اگر می‌خواهند به صحنه قبل بازگردند، می‌بایست از اقدامات سال ۸۸ خود تبری جویند و آنها که سکوت کرده‌اند نیز باید عذرخواهی کنند زیرا به هر حال بحث براندازی مطرح بود.
خواب اصلاح طلبان تعبیر نخواهد شد!
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با انقلاب نیوز؛
خواب اصلاح طلبان تعبیر نخواهد شد!
سفیر سابق ایران در استرالیا و مکزیک بیان داشت: نتیجه مذاکرات 5+1 می توانند هر آدم متوهمی را بیدار کند اما ظاهرا برخی ها متوهم بودن را بر بیداری و هوشیاری و واقع بینی ترجیح می دهند.
خوانندگی زنان از شیوه های تهاجم فرهنگی دشمن است
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با انقلاب نیوز:
خوانندگی زنان از شیوه های تهاجم فرهنگی دشمن است
حجت‌الاسلام احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در واکنش به گسترش خوانندگی زنان در ماه های اخیر گفت:مسئله خوانندگی زنان که در ماههای اخیر متاسفانه گسترش پیدا کرده است از شیوه های تهاجم فرهنگی دشمن است که برخی در داخل در غالب فرهنگ آن را به مردم عرضه می کنند.
یادداشت
عوامل داخلی و خارجی حمله صهیونیست‌ها به قنیطره
مهدی شکیبایی
عوامل داخلی و خارجی حمله صهیونیست‌ها به قنیطره
آنچه شاید در خصوص رویداد روز گذشته قنیطره حائز اهمیت باشد چرایی این اقدام رژیم تل‌آویو آن هم چند روز پس از سخنرانی مشروح سیدحسن نصرالله، انهدام مواضع گروه‌های تروریستی در جنوب غربی سوریه توسط ارتش این کشور و انتشار خبر کاهش محبوبیت نتانیاهو است.
هلوکاست و توهین به پیامبر(ص) را مقایسه کنید/«اسلام ستیزی» و «اسلام هراسی» دو روی یک سکه
حامد شهبازی
هلوکاست و توهین به پیامبر(ص) را مقایسه کنید/«اسلام ستیزی» و «اسلام هراسی» دو روی یک سکه
از جنبه حقوقی، قانونی در کشورهای اروپایی وجود دارد که نسبت به انکارکنندگان هولوکاست برخوردهای حقوقی و قضایی صورت گیرد. اما سوال این است چرا در قبال توهین به مقدسات اسلامی و شخص پیامبر مکرم اسلام(ص) به عنوان بزرگترین و عزیزترین دارایی مسلمانان، هیچ مبنای حقوقی و قضایی وجود ندارد؟
... و اما نفت!
سید‌یاسر جبرائیلی
... و اما نفت!
صحبت‌های بسیار مهم رئیس‌جمهور در جمع مردم بوشهر، از گشوده شدن فصل جدیدی در مدیریت داخلی و نیز رویکرد سیاست خارجی دولت یازدهم حکایت دارد.
آقای رییس جمهور بی خیال آرمانِ خمینی کبیر نشوید!
حاشیه ای بر سخنان حاشیه ساز رییس جمهور؛
آقای رییس جمهور بی خیال آرمانِ خمینی کبیر نشوید!
رییس جمهور درست می گفت، آرمان ما به سانتریفیوژ وصل نیست...
نکاتی درباره «همه‌پرسی» که از آن غفلت شد
نکاتی درباره «همه‌پرسی» که از آن غفلت شد
موضوع رفراندوم یک مجوز برای موارد خاص است و نه یک الزام که تفاوت این دو برای اهل نظر روشن است.
شلیک حسن روحانی به جمهوریت نظام
حجت الاسلام مجتبی دهقانی؛
شلیک حسن روحانی به جمهوریت نظام
روز یکشنبه مورخ 14/ 10 / 93 جناب آقای روحانی در همایش اقتصاد ایران در طی ایراد سخنرانی خود به بعضی نکات اشاره نمودند که قابل تامل و بررسی میباشد.
کاش مولوی عبدالحمید جایزه کانون حقوق بشر را قبول نمیکرد
یونس دهمرده , کارشناس روابط بین الملل , فعال سیاسی اجتماعی سیستان و بلوچستان
کاش مولوی عبدالحمید جایزه کانون حقوق بشر را قبول نمیکرد
خبر اهدای جایزه کانون مدافعان حقوق بشر به مولوی عبدالحمید واکنشهای متفاوتی را در استان سیستان و بلوچستان در پی داشت , در همین راستا لازم بود نکاتی جهت روشن شدن اذهان عمومی و گلایه های نسبت به این عمل بیان شود , تا ان شاالله در آینده شاهد اینگونه مسائل نباشیم.
اهداف آمریکا از تشکیل ارتش سنی در عراق
سیدجعفر قنادباشی
اهداف آمریکا از تشکیل ارتش سنی در عراق
آمریکا پس از اشغال عراق همواره در اندیشه ایجاد یک نیروی نظامی در خدمت خویش بوده است؛ پس از رخدادهای داعش، آمریکا در راستای عملیاتی کردن تجزیه عراق طرح تشکیل ارتش سنی را عرضه کرده است.
وبلاگستان
نگاهی گذرا به تلخ و شیرین پیاده‌روی نجف تا کربلا
سایت جوان انقلابی نوشت:
نگاهی گذرا به تلخ و شیرین پیاده‌روی نجف تا کربلا
بسیاری از افراد را بنده شاهد بودم که بدون حتی داشتن گذرنامه و فقط با داشتن اصل کارت ملی و یا حتی بعضا بدون داشتن آن از مرز عبور نمودند که مطمینا برای بازگشت خود گذرنامه و مدارک لازم را برای ارائه به مامورین عزیز را ندارند و می توانند با توجیه اینکه در هنگام ورود به عراق پاسپورت نداشته اند الان نیز بدون هیچ مدرکی وارد شوند! این امر خطراتی امنیتی و قضایی بسیاری را می تواند در پی داشته باشد که در ماه های آینده اثرات آن خدایی ناکرده بروز خواهد کرد ؛ به طور مثال ممکن است در خیل عظیم زائران عظیم حضرت سیدالشهدا (ع) تروریست ها و اعضا سازمان منافقین مستقر در عراق و حتی مزدوران داعشی وارد کشور شوند و کسی نتواند این افراد را شناسایی نماید و یا حتی برخی افراد کلاه بردار و بدهکار و مجرم و... به راحتی از کشور خارج شوند و یا کشور عراق یا دیگر کشورها را برای سکونت و فرار خود انتخاب کنند...
نقد سخنان شبه دار سید حسن آقا میری
نقد سخنان شبه دار سید حسن آقا میری
جدیدا کلیپ هایی از سخنرانی یک طلبه جوان در فضای مجازی و موبایل ها پخش است که نسبتا طرفدارانی برای خود جمع کرده است و در عین حال موجب ناراحتی قشر فرهیخته و علمی و نیز طلاب شده است.
قمه ای که صادق شیرازی به قلب شیعه فرو می کند
وبلاگ معبرسایبری فندرسک نوشت:
قمه ای که صادق شیرازی به قلب شیعه فرو می کند
روایتی جالب از ازدواج آیت الله مهدوی کنی
وحید شهابی در وبلاگ سرخه ای ها نوشت:
روایتی جالب از ازدواج آیت الله مهدوی کنی
بی بی سی منتظر فتنه 88 نباش؛ اصفهان بوی اسید هم بدهد برای تو کباب نمی دهد
مریم ابراهیمی دینانی در وبلاگ تلفن خاموش رییس جمهور نوشت:
بی بی سی منتظر فتنه 88 نباش؛ اصفهان بوی اسید هم بدهد برای تو کباب نمی دهد
اردوغان ای گرسنه مغز عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
داریوش احمد رضا بهمنیار در وبلاگ سیاست روز نوشت:
اردوغان ای گرسنه مغز عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
اوقات شرعی
در حالی که وهابیت در عربستان سعودی بشدت زنان را سرکوب میکند و به داشتن حجاب با پوشش و روبنده مجبور می کند پادشاه جدید عربستان در کنار همسر اوباما بدون حجاب عکس یادگاری گرفت و جرائت حرف زدن در مورد حجاب زنان همراه اوباما را نداشت که این اقدام مورد انتقاد گسترده کاربران شبکه های اجتماعی به سیاست دوگانه عربستان شده است.
جزئیات نامه ارسالی به آمریکا/ پایبندی همه طرف‌ها در یمن به موافقتنامه صلح/ نشست چهارجانبه ایران و سه کشور اروپایی در استانبول
مشروح/ سخنگوی دستگاه دیپلماسی عنوان کرد
سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه تحولات یمن را دنبال می‌کنیم، گفت: خواهان پایبندی همه طرف‌ها به موافقتنامه صلح هستیم و معتقدیم چنانچه این موافقتنامه اجرا شود راهی است برای خروج از بحران جاری.
مذاکره کنندگان جایگاه ایران را به دشمن گوشزد کنند / ماموریت تمام روسای جمهوری آمریکا حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است
جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: تیم مذاکره کننده باید با سبکی که در هشت سال دفاع مقدس به پیروزی رسیدیم پای میز مذاکره بنشینند و جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه را به دشمن گوش‌زد کنند زیرا دشمن از این ابزار قدرت می‌ترسد.
توهین و اتهام زنی فعال اصلاح طلب به سپاه پاسداران و آستان قدس رضوی
محمدجواد حق شناس فعال اصلاح طلب در جریان مناظره با دکتر نظام الدین موسوی مدیر عامل خبرگزاری فارس به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و آستان قدس رضوی توهین و اتهام زنی کرد.
مسئله فلسطین در رأس مسائل دنیای اسلام/ جوانان قطعاً به ثمر نشستن آرمان فلسطین را خواهند دید
رهبر انقلاب در دیدار دبیرکل «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین»:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مسئله فلسطین را در رأس مسائل دنیای اسلام دانستند و تاکید کردند که جوانان قطعاً به ثمر نشستن آرمان فلسطین را خواهند دید.
تقدیر 208 نماینده مجلس از نیروی قدس سپاه و سردار سلیمانی در مبارزه با داعش
طی بیانیه‌ای صورت گرفت
208 نفر از نمایندگان مجلس طی بیانیه‌ای از نیروی قدس سپاه و سردار سلیمانی در روند مبارزه با گروه‌های تروریستی و داعش تقدیر و تشکر کردند.
وهابیت و بهائيت دو فرقه انگلیسی
در اوائل قرن نوزدهم شيخ احمد احسائى و سيد كاظم رشتى، مدعى رابطه مستقيم با امام زمان(عج) شدند و خود را واسطه ميان مردم مسلمان و آن حضرت معرفى كردند» از همين‏جا راه و رسم شيخى پديد آمد و جمعى از افراد ساده‏لوح و گروهى از فرصت‏طلب‏ها به آن گرايش پيدا كردند.
چرایی نامه‌نگاری رهبر انقلاب به جوانان اروپا و آمریکا
یادداشت/ حسین شریعتمداری
مدیرمسئول روزنامه کیهان تصریح کرد: رهبر انقلاب در نامه اخیر خویش خطاب به جوانان اروپا و آمریکا، آنان را از اسارت طاغوت‌های مدرن زمان به رهایی و آزادگی فرا می‌خوانند.
شارلی ابدو با جلد کاریکاتور پیامبر(ص) در بیش از ۷ میلیون نسخه زیر چاپ رفت
به رغم اعتراضات گسترده مسلمانان جهان؛
به رغم اعتراضات گسترده مسلمانان جهان علیه هتاکی‌های اخبر نشریه فرانسوی «شارلی ابدو»، شماره جدید این نشریه هتاک با کاریکاتوری از پیامبر اسلام(ص) بر روی جلد آن بار دیگر در بیش از 7 میلیون نسخه زیر چاپ رفت.
ترور نیروهای مقاومت در قنیطره نشان داد که تروریسم و صهیونیسم ۲ روی یک سکه هستند
لاریجانی در ستاد همایش دهه فجر سراسر کشور:
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ترور نیروهای مقاومت در خاک سوریه گفت: اینکه اسرائیل عده‌ای از افراد مقاومت در خاک سوریه را ترور کرد، نشان می‌دهد که تروریسم و صهیونیسم دو روی یک سکه هستند.
بازتاب گسترده پیام رهبر انقلاب در رسانه‌های عربی
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به چهل و نهمین نشست سراسری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تاکید کردند: دانش‌اندوزی را با اندیشه‌ورزی و این هر دو را با پرهیزگاری و پاکدامنی بیامیزید؛ در این‌صورت هیچ اندوخته‌ئی برای کشور با ثروت وجود جوانانی چون شما برابری نخواهد کر
رفتار اخیر تیم مذاکره کننده دور از شان دیپلماسی جمهوری اسلامی بود
حجت‌الاسلام صدیقی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:
خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به رفتار اخیر وزیر امور خارجه کشورمان این رفتار را دور از شان دیپلماسی جمهوری اسلامی دانست و گفت: مردم این کار شما را نمی‌پسندند.
قدم زدن ظریف با «کری» کار دست آقای وزیر داد
بالاخره پیاده‌روی ظریف با وزیر خارجه آمریکا در خیابان‌های ژنو کار دست آقای وزیر داد و نمایندگان مجلس طرح سؤالی در این باره را هفته آینده تقدیم هیأت رئیسه مجلس می‌کنند.
اسرائیل باید منتظر صاعقه‌های ویرانگر باشد/ آنها واکنش‌های سپاه را قبلاً هم دیده‌اند
سردار سلامی در جمع خبرنگاران:
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به ترور سردار الله‌دادی توسط صهیونیست‌ها گفت: آنها باید منتظر پاسخ‌های کوبنده باشند و البته واکنش‌های سپاه را قبلاً دیده‌اند.
الرأی: اسرائیل ژنرال الله‌دادی را با خط تلفن ردیابی کرد و هدف گرفت
یک روزنامه کویتی اعلام کرد رژیم صهیونیستی از وجود ژنرال ایرانی در جنوب سوریه کاملاً آگاه بود. او هدف اصلی حمله بود که از طریق رصد یک خط تلفن سوری رهگیری شد.
سردار نقدی: ظریف باید از مردم عذرخواهی کند
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این خطاها نشان داد که آقای ظریف نمی دانند نماینده چه ملت و نماینده چه عظمتی هستند و ایشان با این کارها توانایی خود را در دفاع از حقوق ملت ایران به شدت زیر سوال بردند.
ترکیب شهدای اخیر در منطقه قنیطره نوید پیروزی قدس عزیز را می‌دهد/ انقلاب اسلامی در خارج از مرزهای ایران با سرعت در حال پیشروی است
سردار جعفری در مراسم تشییع شهید الله‌دادی:
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ترکیب شهدای اخیر در منطقه قنیطره نوید پیروزی قدس عزیز را می‌دهد گفت: امیدواریم محو شدن لکه ننگین صهیونیسم در منطقه مسلمان‌نشین زودتر محقق شود.
آقازاده ها از این آقازاده‌های «مقاومت»یاد بگیرند!+تصاویر
وقتی اسم آقازاده بر روی آن‌ها گذاشته می‌شود، وظیفه سنگین‌تری را احساس می‌کنند؛ فرزندانی که از تمام امتیازات پدر، شهادت را انتخاب کردند.
نوعی «بیداری» مرزهای کشورهای مختلف را درنوردیده است/توهین غرب به پیامبر(ص) مسلمانان را به مقابله به مثل با آنها بسیج می‌کند
لاریجانی در کنفرانس «غزه؛نماد مقاومت»:
رئیس مجلس با تأکید بر اینکه کج‌اندیشی در غرب را نتیجه عدم اطلاع آنان از شرایط منطقه می‌دانیم، گفت: غرب نتوانست ایران را از داشتن فناوری صلح‌آمیز‌ هسته‌ای منصرف کند.
غیرت دینی؛ میراث فدایی اسلام
به بهانه 27 دی، سالروز شهادت نواب صفوی
غیرت دینی را از پدر به ارث برده بود. پدرش مرحوم سید جواد ، دانشمندی روحانی بود كه در اثر فشار حكومت رضاخان مجبور به ترك لباس روحانیت شده بود، اما با این حال از طریق تصدی وكالت دادگستری همچنان به داد مظلومان می رسید.
محکومیت اهانت مکرر به ساحت پیامبر اکرم(ص) از سوی فعالان فضای مجازی
با صدور بیانیه ای؛
جمعی از فعالان فضای مجازی جبهه فرهنگی- خبری انقلاب اسلامی، با صدور بیانیه اقدام توهین آمیز مجله فرانسوی شارلی ابدو و انتشار پی در پی چند کاریکاتور موهن از پیامبر اعظم (ص) و توهین به مقدسات مسلمانان را به شدت محکوم کردند.
برخورد قاطعی با روزنامه مردم امروز نشود وزیر ارشاد در مظان استیضاح قرار می‌گیرد/کما اینکه از گذشته هم در این مظان بوده است
طبیب‌زاده :
نماینده مردم تهران با اشاره به همراهی روزنامه مردم امروز با نشریه موهن شارلی ابدو گفت: در صورتی که برخورد قاطعی با این روزنامه صورت نگیرد، وزیر ارشاد خودش در مظان استیضاح خواهد بود، کما اینکه از گذشته هم در این مظان بوده است.
طلاب در برابر افرادی که قصد تعدی به انقلاب را دارند بایستند
سرلشکر فیروزآبادی در مراسم بزرگداشت شهید نواب صفوی:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نباید در جامعه اسلامی افرادی حضور داشته باشند که خط و مرز انقلاب را بشکنند و طلاب و روحانیون نباید در برابر اینگونه افراد سکوت اختیار کنند.
مجله «شارلی ابدو» یک کاریکاتور موهن دیگر از پیامبر اسلام(ص) منتشر کرد
در اقدامی تحریک‌آمیز پس از حملات پاریس
مجله فرانسوی شارلی ابدو در اقدامی تحریک آمیز و با تیراژ ۵ میلیونی یک کاریکاتور موهن دیگر از پیامبر اکرم(ص) منتشر کرد.
پاسداران اجازه کوچک‌ترین آسیب به مردم ایران را نمی‌دهند
سردار سلامی در کنگره ملی تروما:
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: راهبرد قدرت‌های بزرگ تحت تأثیر حوادث قرار دارد و گاهی یک اتفاق کوچک، جنگ‌های بزرگ را رقم می‌زند.
نطق مطهر یا توهین مکرر؟!
در حاشیه دفاع تمام قد رسانه های دگراندیش از علی مطهری
به موازات خشنودی بی حد و حصر رسانه های بیگانه و ضدانقلاب بابت اظهارات گستاخانه اخیر علی مطهری در صحن علنی مجلس که البته واکنش ارزشمدارانه برخی نمایندگان را هم به دنبال داشت، برخی رسانه های داخلی نیز که غالباً در جرگه حامیان دولت و به زعم خود اصلاح طلب به شمار می روند، به استقبال از این سخنان رفتند.
"سریال خوانندگی زنان"همچنان فعال!؟+تصاویر
گویا قرار نیست سریال خوانندگی زنان در سال 93 پایانی داشته باشد و میخواهد همچنان به فعالیت ضد فرهنگ ایرانی و اسلامی ادامه دهد.
تمجید رسانه آمریکایی از «روزنامه اصلاح‌طلب» به‌خاطر بازنشر کاریکاتور شارلی ابدو
نشنال اینترست از یک روزنامه اصلاح‌طلب ایرانی به‌خاطر بازنشر یک کاریکاتور موهن نشریه شارلی ابدو در فضای مجازی و در شرایطی که رسانه‌های آمریکایی از بازنشر این کاریکاتورها ابا دارند، تلویحا تمجید کرده است.
تجلیل از مواضع شجاعانه ونزوئلا علیه رژیم منفور صهیونیستی/ کاهش عجیب قیمت نفت حرکتی سیاسی و غیر اقتصادی است
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهوری ونزوئلا:
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (شنبه) در دیدار آقای نیکلاس مادورا رئیس‌جمهوری ونزوئلا، با تجلیل از مواضع و اقدامات ونزوئلا بخصوص در مقابله با رژیم صهیونیستی، علت دشمنی جبهه استکبار با ونزوئلا را پافشاری بر همین مواضع شجاعانه و اثرگذاری راهبردی در منطقه امریکای لاتین خواندند و خاطرنشان کردند: تصمیم قطعی جمهوری اسلامی ایران، ادامه و افزایش همکاری‌های همه جانبه با ونزوئلاست.
از هدیه ویژه رهبرانقلاب به آهنگران تا شور و حالی که مردم از «با نوای کاروان» گرفتند
گزارش مشروح از آئین اختتامیه پنجمین جشنواره «عمار»
آئین اختتامیه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار، در حالی برگزار شد که هدیه ویژه مقام معظم رهبری به آهنگران، همراهی مردم با نوحه «با نوای کاروان» و پخش‌ نان‌هایی که ننه سکینه برای عماریون پخته بود از جمله مهمترین اتفاقات آن بود.
پاداش هنرمندان مکتب اسلام از دست مادران شهید است نه کاخ نشینانی که از هر انگشتشان خون مظلومان عالم می چکد
سردار نقدی در اختتامیه جشنواره سراسری تئاتر بسیج:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پاداش هنرمندان مکتب اسلام لبخند مظلومان و جایزه آنها از دست مادران شهید است نه رضایت کاخ نشینان استکبار و ظالمانی که از هر انگشتشان خون ستمدیدگان عالم می چکد.
چند رسانه ای
تازه های خبری
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | گالري تصاوير | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | درباره ما | RSS | آب و هوا | ايميل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه