2017 August 19 - شنبه 28 مرداد 1396
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
کارشناس مسائل سیاسی:
پایگاه انقلاب نیوز:مشاوره اسبق رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت: بعد از این که اسناد نقش آمریکا در کودتا 28 مرداد در ایران منتشر شد یکی از سناتور های آمریکایی اعلام کرده که ما چکار می کنیم! ما تاریخ آمریکا را با انتشار این اسناد مسموم می کنیم، چون عملا ثابت می کنیم " CIA " در برکناری یک دولت ملی در ایران نقش داشته است.

پیشنهاد سردبیر
قدم نهادن در صراط حسین "سَر" می خواهد
راه ما راه سرخ عزت عاشوراست
پایگاه انقلاب نیوز: امروز پس از شهادت محس حججی ها است که امنیت به ارمغان رسیده است و باید به گوش کسانی که با مذاکره به دنبال امنیت هستند فریاد زد که "تعامل با دنیا بد نیست اما عزت ایرانی نباید پایمال شود، راه ما راه عزت سرخ عاشوراست".
امریکا بخواهد غلط اضافی کند برایش پشیمانی به بار خواهد آمد
سید حسین نقوی حسینی:
پایگاه انقلاب نیوز: سید حسین نقوی حسینی گفت: اگر امریکا بخواهد غلط اضافی کند آنوقت مجلس از ظرفیت های بالقوه خود استفاده خواهد کرد و پشیمانی را برا آنها به بار خواهد گذاشت.
خودروی چند صد میلیونی امریکایی در قم+ عکس
پایگاه انقلاب نیوز:حضور خودرو های امریکایی که زائران عراقی با آن به شهر مقدس قم سفر کرده اند در سطح شهر به امری عادی بدل شده است.
اولویت تیم اقتصادی دولت جدید باید بحث اشتغال باشد/ قدرت نظامی ایران باید روز به روز مستحکم تر شود
کاظم جلالی:
پایگاه انقلاب نیوز: کاظم جلالی گفت: قدرت بازدارنگی کشور باید روز به روز افزوده شود و توان موشکی ایران ابزاری است که می تواند در برابر دشمنان نظام به ما کمک کند.
توقع از برجام و حل شدن مشکلات کشور اشتباه بود/اعتماد به توان داخلی است که ما را بی نیاز می کند
محسن رفیق دوست در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: محسن رفیق دوست گفت: کسانی که تاکید می کردند که با برجام می توانند انرژی هسته ای را ارتقا بدهند سخت در اشتباه بودند.
ترسیم کردن لحظه اسارت سخت است+تصاویر
آزاده دفاع مقدس گفت:
پایگاه انقلاب نیوز: رزمنده و آزاده دفاع مقدس گفت: الگوی محسن حججی همان جوانان دوران دفاع مقدس هستند، همان مکتب عاشورا است که به دست جوانان ما رسیده است ، فیلم هایی که از دوران اسارت رزمنده گان وجود دارد که همه آنها همان صلابت و استواری شهید حججی را دارند،
دوپینگ در معرفی کابینه دوم روحانی!
ذوالنوری نماینده مردم قم:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انتصاب های آقای رئیس جمهور انتصابات جدید و سمت های جدیدی است، مثلا سمت حقوق شهروندی که برای آن معاون و مشاور در حقوق شهروندی انتصاب کردند، این کار رئیس جمهور خلق یک واژه جدید است، حقوق شهروندی مانند بیمه و بهداشت نیست که متصدی داشته باشد، حقوق شهروندی یک مقوله عام است که در همه سطوح و ارکان کشور و همه موضوعات کشور مطرح است.
تیم اقتصادی جدید باید دلسوز، همگرا و هماهنگ باشد/برای بهتر شدن اقتصاد کشور باید به صنایع کوچک توجه بیشتری کرد
عضو فراکسیون مستقلین مجلس:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو فراکسیون مستقلین مجلس گفت: مجلس امیدوار است که دولت بعد از اینکه این لایحه رای نیاورد به دنبال این باشد که معزل اقتصادی را حل کند چون در درون کشور یکی از چالش هایی که وجود دارد همین ساختار های موازی است.
رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شدند
با حکم رهبر معظم انقلاب؛
پایگاه انقلاب نیوز: حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج‌ساله منصوب کردند.
سپاه هراسی در سریال های جدید آمریکایی
پایگاه انقلاب نیوز: به موازات شکست های اخیر آمریکا و هم پیمانانش در منطقه و از آن سو، اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، شاهد تسریع در ساخت و پخش سریال های آمریکایی با موضوع ایران هراسی و به خصوص سپاه هراسی در ماه های اخیر هستیم.
تیم اقتصادی جدید دولت، راه اشتباه تیم قبلی را ادامه می دهد/ اکثر صنایع کشور در خواب عمیق رکود به سر می برند
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسیون اقتصادی با اشاره به اینکه تیم جدید اقتصادی معرفی شده به مجلس دقیقا ادامه دهنده راه تیم قبلی است گفت: ما از عملکرد تیم قبلی رضایت نداریم، باید در امر اقتصاد مقاومتی فرا قوه ای تصمیم گیری شود ولی امروز شاهد هستیم که دوباره دولت می خواهد به صورت جزیره ای عمل کند.
راهکار بهبود اقتصاد کشور تصمیمات انقلابی و جسورانه است
عضو فراکسیون امید مجلس:
پایگاه انقلاب نیوز: انتخاب تیم اقتصادی در دولت دوازدهم یکی از مهمترین دغدغه های فعالان اقتصادی و بخش خصوصی است چرا که آنها معتقدند ناهماهنگی تیم اقتصادی دولت یازدهم سدی بر سر راه برنامه های دولت بوده است.
دولتی که بی توجهی را برای تولید به حد اعلا رساند
تولید قربانی واردات بی رویه؛
پایگاه انقلاب نیوز: صنایع کوچک سهمی بزرگ از تولید و سهمی بزرگ تر از اشتغال را داراست که متاسفانه در کشور ما به این نکته هیچ توجهی نمی شود.
سلفی عزت برای آنانی که با این واژه غریب هستند
درپی همزمانی شهادت محسن حججی و سلفی نمایندگان در مجلس؛
پایگاه انقلاب نیوز: هشتک #سلفی-عزت نیز باید یادر آور کسانی باشد که در مجلس عزت ایرانی را زیر پا گذاشتند و خود را ملعبه رسانه های داخلی و خارجی کردند. شهید محسن حججی نمونه ای از مردان مردی است که ترس را دل تکفیری ها انداخته است و عزت و اقتدار ملی را به تمام معنا برای همه آنهایی که با این واژگان غریب هستند معنی کرد.
اسماعیلی به مسلخ برده شد که برق نگاهش چشم شیاطین را کور کرد
همسر شهید مدافع حرم:
پایگاه انقلاب نیوز: درست در روزگاری که زر و زور و تزویر دوباره حماسه عاشورا را برای بعضی ساده دلان دنیاطلب و ثروت پرستان به افسانه ای فرو کاسته بود و مدعیان سیاست نیز به رسم دنیای پر از هرج و مرج زد و بندهای سیاسی شان بر خاک پهناور خداوند مشغول زد و خورد همدیگر بودند، اسماعیلی به مسلخ برده شد که برق نگاهش چشم شیاطین را کور کرد و صلابت چشمانش کمر اهریمنان شرق و غرب را شکست.
هدف دشمن در فضای مجازی زدن اسلام است/در فضای مجازی بعضی از سنگرهای ما را دشمنان گرفته اند
رییس سازمان بسیج مستضعفین:
پایگاه انقلاب نیوز: رییس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: متاسفانه بعضی از سنگرهای ما در فضای مجازی به دست دشمنان افتاده است که باید آنها را پس بگیریم و این فقط با هم افزایی و کار گروهی و جمعی میسر خواهد شد.
عادل فروسی پور دوباره خلاف جهت رفت!
پایگاه انقلاب نیوز: در حالی که فرصت اصلی ترین رسانه ملی و اصلی ترین برنامه ورزشی در اختیار عادل فردوسی پور بود وی هیچ اشاره ای به بازی حاج صفی و شجاعی در برابر یکی از تیم های رژیم صهیونیستی انجام نداد، رویارویی ورزشی که خلاف مقرارات جمهوری اسلامی ایران بود اما مجری که شعار قانون می دهد این بی قانونی فاحش را نادیده گرفت.
درباره ایردات قرارداد توتال به رهبری نامه نوشته ایم
حجت الاسلام ذوالنوری:
پایگاه انقلاب نیوز: حجت الاسلام ذوالنوری گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نامه ای خدمت محضر مقام معظم رهبری فرستاده ایم و ایرادات موجود در این قرارداد را بیان کردیم تا از این طریق بتوانیم ابهامات آن را برطرف کنیم.
تحریم های امریکا علیه ایران صراحتا نقض برجام است
فواد ایزدی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: فواد ایزدی گفت: امریکایی ها متوجه نشدند که طبق نظر سنجی ها وقتی هرچه تحریم ها و فشار بیشتر می شود مردم دولت ها را مقصر نمی دانند بلکه دولت امریکا را مقصر می دانند.
خانم بازیگر: ملت من حامله ام!
اقدامی تاسف انگیز که در حال رشد است
پایگاه انقلاب نیوز: پیروی بیمار گونه و بدون تعقل از فرهنگ غرب باعث شده تا فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی مان را عده ای به اصطلاح روشنفکر و مدعی ترویج فرهنگ زیر سوال ببرند.
حریم شخصی را وسیله چشم چرانی دیگران نکنید؟!
پایگاه انقلاب نیوز:وقتی خصوصی ترین عکس هایمان را در شبکه های اجتماعی پخش میکنیم نباید از کسی توقع داشته باشیم که ما را قضاوت نکند.
سلفی نمایندگان با موگرینی نشان خود کم بینی است/ از نمایندگان سلفی بگیر شکایت شود رسیدگی می کنیم
عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: اگر شکایتی از سلفی دور از شان نمایندگان به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان برسد این مسئله را بررسی خواهیم کرد.
از یاد دادن درس حجاب به خبرنگار زن تا ذوق گرفتن عکس یادگاری با زن بدحجاب غربی
پایگاه انقلاب نیوز: علیرضا رحیمی همان نوجوان آزاده ای است که به خبرنگار بی حجاب هندی درس حجاب داد ولی امروز با ذوق زدگی با خانم بدحجاب مستاق گرفتن عکس یادگاری است؟!
ذوق زدگی غرب زده های سلفی بگیر؟!
از برجام چه خبر؟
پایگاه انقلاب نیوز:سلفی «نمایندگان مجلس» با «موگرینی» گرچه ظاهری «طنز» دارد، اما درون مایه ی آن کاملا «جدی» است؛ و حکایت از یک دگرگونی اساسی در سطح بالای «حکمرانی» می کند.
یک خبرنگار متعهد اخبار را سانسور نمی کند/ مردم از اخبار افراد مشهور خسته شده اند
معاون روابط عمومی سازمان بسیج:
پایگاه انقلاب نیوز: احمدی گفت: مردم ایران دیگر "شهرت" زده شده اند و بیشتر به دنبال افراد گمنامی هستند که کارهای بزرگی را انجام می دهند و اتفاقا همین افراد هم در تاریخ ماندگار می شوند زیرا از جنس خود مردم هستند و مردم بیشتر به این نوع اخبار علاقه مند هستند.
تازه های خبری
چند رسانه ای
مصاحبه و گفتگو
انتظار این حجم از تخریب از طرف آقای روحانی را نداشتم/ جمع شدن بخش عظیمی از نیروهای دلسوز انقلاب برکت این انتخابات بود/ دولت وادار شد صدای مردم را بشنود/ دستگاه قضا بدون مماشات با متخلفان انتخابات برخورد کند
تحلیل انتخابات در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام رئیسی:
انتظار این حجم از تخریب از طرف آقای روحانی را نداشتم/ جمع شدن بخش عظیمی از نیروهای دلسوز انقلاب برکت این انتخابات بود/ دولت وادار شد صدای مردم را بشنود/ دستگاه قضا بدون مماشات با متخلفان انتخابات برخورد کند
پایگاه انقلاب نیوز: تولیت آستان قدس رضوی گفت: یک برکت و نعمت این انتخابات، جمع شدن بخش عظیمی از نیروهای دلسوز کشور دور هم و کنار گذاشتن کدورت‌ها بود.
مسئولین باید به دنبال شرکت بهتری از توتال می بودند
کارشناس مسائل بین الملل در گفت و گو با انقلاب نیوز:
مسئولین باید به دنبال شرکت بهتری از توتال می بودند
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس مسائل بین الملل: مسئولین ما باید به دنبال نوع بهتری از شرکت ها بودند که دارای سابقه بدی در گذشته نبوده باشند.

تخریب‎کنندگان سپاه و بسیج وصل به بیگانگان هستند/ متاسفانه تخریب امروز سپاه با همان ادبیات اول انقلاب ادامه دارد
تخریب‎کنندگان سپاه و بسیج وصل به بیگانگان هستند/ متاسفانه تخریب امروز سپاه با همان ادبیات اول انقلاب ادامه دارد
پایگاه انقلاب نیوز: سردار جوانی گفت: دستگاه‎های مسئول بایستی پشت صحنه تخریب‎ها علیه سپاه و بسیج در داخل به درستی بررسی کنند اگر این کار انجام بگیرد مشخص خواهد شد تخریب کنندگان با واسطه یا بی‎واسطه به یک نوعی به بیگانگان وصل هستند
آیا فشار اصلاح طلبان رحمانی فضلی را از وزارت کشور می برد؟
در حاشیه زمزمه ها در رابطه با وزیر کشور؛
آیا فشار اصلاح طلبان رحمانی فضلی را از وزارت کشور می برد؟
پایگاه انقلاب نیوز:زمزمه های زیادی در رابطه با وزارت کشور دولت روحانی وجود دارد که حاکی از فشار اصلاح طلبان برای تغییر رحمانی فضلی در دولت دوازدهم و انتخاب گزینه مدنظر آنها است.
قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود/ انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس در ایران است
قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود/ انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس در ایران است
پایگاه انقلاب نیوز: استاد روابط بین‌الملل دانشگاه تهران با بیان اینکه قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود، گفت: انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس توسط ایران است.
یادداشت
دولت بی تفنگ
یدالله جوانی
دولت بی تفنگ
پایگاه انقلاب نیوز: کشور بدون نیروی مسلح و قدرت نظامی، یا وجود خارجی ندارد،‌ یا امنیت آن اجاره ای بوده و در این صورت چاره ای جز تن دادن به سلطه قدرتهای سلطه گر خارجی و دست کشیدن از استقلال و عزت ملی ندارد.
وزارت اقتصاد بخشی از واقعیت درباره FATF را بازگو کرد
محمد علی مسعودی
وزارت اقتصاد بخشی از واقعیت درباره FATF را بازگو کرد
پایگاه انقلاب نیوز: FATF یک نهاد صرفا تخصصی نیست. هرچند رویه ها و استانداردهای آن به ظاهر تخصصی و فنی دیده می شود اما فرایندهای تصمیم گیری و تعیین وضعیت کشورها توسط FATF کاملا سیاسی بوده است.
افزایش قدرت بن سلمان، معادلات منطقه را به کدام سمت می‌برد؟
علیرضا مجیدی
افزایش قدرت بن سلمان، معادلات منطقه را به کدام سمت می‌برد؟
پایگاه انقلاب نیوز: برای نخستین بار بعد از نیم قرن، قرار است فردی در نوک هرم قدرت عربستان سعودی بنشیند که برخلاف چهار دهه اخیر از نظر سنی هنوز جوان محسوب می‌شود.
حقوق بشر غربی؛ سیاست یک بام دو هوا
مهدی تیماجی
حقوق بشر غربی؛ سیاست یک بام دو هوا
پایگاه انقلاب نیوز: بدون شک بیش از آنکه غربی ها دلسوز حقوق بشر در سایر کشورها باشند نگران منافع مالی و اقتصادی خود هستند و یکی از راه های کسب منافع آنها حربه حقوق بشر است.
آقای دکتر ظریف، برجام ارزانی خودتان باشد
دکتر منوچهر محمدی
آقای دکتر ظریف، برجام ارزانی خودتان باشد
پایگاه انقلاب نیوز: متأسفانه رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان به جای اعتراض و اقدام لازم در قبال عهدشکنی‌های شیطان بزرگ همچنان به «توئیت بازی» مشغول است و همچنان بر طبل توخالی و فاجعه بار برجام می‌کوبد.
اوقات شرعی

صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه