2017 June 24 - شنبه 03 تير 1396
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
در حاشیه زمزمه ها در رابطه با وزیر کشور؛
پایگاه انقلاب نیوز:زمزمه های زیادی در رابطه با وزارت کشور دولت روحانی وجود دارد که حاکی از فشار اصلاح طلبان برای تغییر رحمانی فضلی در دولت دوازدهم و انتخاب گزینه مدنظر آنها است.
پیشنهاد سردبیر
 تولید نرم افزار جامع دانشنامه نهج البلاغه
مهندس حسینی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: نرم افزار تخصصی نهج البلاغه (خطبه ها، نامه ها، حکمت ها، غرائب، آیات) با ۳۰ شرح و ۳۰ ترجمه به صورت تطبیقی و کتابخانه جامع تولید شد
این دولت در سیاست خارجی هیچگونه راهبرد روشنی نداشت
حسین رویوران در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: حسین رویوران گفت: منافع ملی ما را دو بخش ایدئولوژیک و سیاسی،بین المللی تشکیل می دهد، پیروز این انتخابات باید این منافع را قطعا در نظر داشته باشد. تا کنون من هیچ راهبرد روشن و کاملی در سیاست خارجی در این دولت ندیدم و هیچگونه استراتژیکی وجود ندارد.
«مشهدالرضا» هم در حمایت از «سید محرومان» به‌پا خاست+ تصاویر
پوشش زنده از متن و حاشیه تجمع حامیان رئیسی در مشهد
پایگاه انقلاب نیوز: خروش مردم ایران در حمایت از «سید ابراهیم رئیسی» که تبلور آن از اصفهان آغاز شده بود و دیروز تجلی آن در مصلی تهران نمود پیدا کرد، امروز به مشهد رسید.
هر کس رأی بیاورد، برنده اصلی انتخابات، نظام و ملت ایران هستند/ آراء مردم امانت است؛ دستگاههای اجرایی، نظارتی و حافظ امنیت کاملاً مراقبت کنند
رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم:
پایگاه انقلاب نیوز:رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: در مجموعه‌ی کشورهای ناامن منطقه، جمهوری اسلامی با امنیت و آرامش مشغول تدارک انتخابات است.
 رفع حصر برای روحانی فقط در حد یک شعار است و از آن سود نمی برد/دولت یازدهم دولت هاتمی است
علی اکبر رائفی پور:
پایگاه انقلاب نیوز: علی اکبر رائفی پور گفت :دولت روحانی ترکیبی ازدولت هاشمی و خاتمی است یعنی همان دولت هاتمی و مطمئن باشید روحانی به دنبال رفع حصر نیست چون لیدر بودن را از دست می دهد.
طرح کردن شبح جنگ شعاری است برای جمع کردن رای/جناحی که در مقابل امریکا ایستادگی کند، تندرو نامیده می شود
حسن هانی زاده در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: حسن هانی زاده: طرح کردن شبح جنگ شعاری است که برای جمع کردن رای و همچنین این افراد باید بدانند که اینگونه صحبت ها فقط امریکا را تحریک می کند و نتیجه دیگری ندارد.
هرگاه غرب گرایان در کشور حاکم بودند، تحریم و فشار دشمن تشدید شده است/ با بصیرت انقلابی دشمن را در انتخابات ناامید کنیم
حجت السلام پناهیان در گفتگو با انقلاب نیوز:
خطیب برجسته کشور با بیان اینکه هرگاه غرب گرایان در کشور حاکم بودند، تحریم و فشار دشمن تشدید شده است تصریح کرد: هر موقع غرب گراها در این کشور پایگاه اجتماعی پیدا کنند و نه اینکه قدرت پیدا کنند احتمال جنگ، تحریم و فشار ها بیشتر می شود. وقتی غرب گراهای لیبرال کار را در دولت بازرگان به عهده گرفتند این کشور داشت تجزیه می شد
مشکلات هنرمندان در دولت روحانی بسیار زیاد بود
قطب الدین صادقی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: قطب الدین صادقی گفت: تمام هنرمندان در عرصه مختلف اعم از تاتر، سینما و حتی در حوزه کتاب مشکلاتشان کم نبود.
سند ننگین 2030، خیانت بارز به اسلام و انقلاب است
هشدار صریح خانواده های معظم شهدای قم:
پایگاه انقلاب نیوز: خانواده شهدای استان قم در بیانیه ای اعلام کرد: با صداقت و صراحت و قاطعیت اعتراض خود را نسبت به انعقاد و پذیرش سند ننگین و ذلت بار 2030 اعلام و آن را خیانت به اسلام و قرآن و آرمان های امام و شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی می دانیم.
حمایت خانواده شهیدان زین الدین و صادقی از حجت السلام رئیسی
با صدور بیانیه ای صورت گرفت؛
پایگاه انقلاب نیوز: خانوداه شهیدان زین الدین و صادقی با صدور بیانیه ای حمایت خود را از حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.
برجام فرهنگی یا ذلت در پذیرش «سند جهانی آموزش 2030»
بیانیه بسیج اساتید و نخبگان حوزه‌های علمیه؛
پایگاه انقلاب نیوز: دبیرخانه بسیج اساتید و نخبگان حوزه‌های علمیه با صدور بیانیه ای پذیرفت سند جهانی آموزش 2030 را یک نوع برجام سازی جدید و ذلت خواند.
با قدرت به آقای رئیسی کمک خواهیم کرد
رئیس ستاد قالیباف در قم در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس ستاد قالیباف گفت: خوشبختانه بعد از مناظره ها اقبال آقای قالیباف در شهر مقدس قم خوب شده و در نظر سنجی ها مشخص شده است سبد رای ایشان نسبت به قبل بیشتر شده است.
ائتلاف کاندیداهای جبهه انقلاب به نفع مردم/ «قالیباف» حامیانش را به حمایت از «رئیسی» فراخواند + متن بیانیه
فوری/بیانیه مهم مرد اخلاق و تعهد درباره انتخابات
پایگاه انقلاب نیوز: محمد باقر قالیباف با صدور بیانیه ای اعلام کرد نیروهای انقلاب علیه ناکارآمدی دولت فعلی ائتلاف خواهند کرد.
تحریم های بانکی همچنان ادامه دارد و بعد از برجام برداشته نشده است
سید محسن علوی در گفتگو با انقلاب نیوز:
سید محسن علوی گفت: تحریم های بانکی برداشته نشده است چون امریکا این تحریم ها را به عنوان یک تضمین برای خودش نگه داشته که اگر ایران بعد از مذاکرات به تعهدات خود عمل نکرد امریکا بتواند از این ابزار به عنوان اهرم فشار مجدد استفاده کند.
رقیب هراسی افراط گرا و آزادی خواه، کلیدواژه دولتی ها در مناظره سوم
پایگاه انقلاب نیوز: دو مناظره انتخاباتی نشان داد که دست دولت یازدهم در برابر انتقادات رقبا خالی است و کارنامه درخشانی برای دفاع از خود ندارد.
رقیب هراسی روحانی مردم را به ترس و وحشت انداخته است/ اتهامات روحانی به نامزدها خلاف قوانین انتخاباتی است/ کرباسچی فهم درستی از توان دفاعی کشور برای مقابله با تهدیدات ندارد/ امروز مرزها و خاکریز ایران در سوریه است  که امثال کرباسچی ها نمی فهمند
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس:
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: این نوع رقیب هراسی روحانی ، مردم را به ترس و وحشت انداخته است چون این اتهامات واهی که زده می شود خلاف اخلاق و شرع و خلاف قوانین و مقرارت رقابت انتخاباتی است و انسان از آن متاسف می شود.
برپایه سند 2030 یونسکو آموزش و حفظ قرآن ممنوع است/ دولت تلاش زیادی کرد تا واقعیت های این سند روشن نشود
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با انقلاب نیوز:
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس فر با اشاره به تصویب سند 2030 یونسکو و تبعات آن گفت: سند2030 یونسکو وادادگی فرهنگی است چون این سندها کمک می کند تا به فرهنگ غرب نزدیک شویم.
می‌گویند می‌خواهند در خیابان‌ها دیوار بکشند؛ چرا عقل مردم را دست کم می‌گیرید؟/دولت اگر به وعده‌های خود عمل نکرد لااقل به مردم توهین نکند
پایگاه انقلاب نیوز: کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه چرا اینقدر از حضور یک کاندیدا در صحنه عصبانی هستیدگفت: می‌گویند می‌خواهند در خیابان ها دیوار بکشند؛ چرا عقل مردم را دست کم می‌گیرید؟ما دیواری بین چپاول‌گران و حقوق مردم خواهیم کشید.
رقیب هراسی روحانی با هدف تشویش اذهان عمومی انجام می شود
لاله افتخاری در گفتگو با انقلاب نیوز:
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رقیب هراسی روحانی، با هدف غافل کردن مردم از ضعف عملکرد چهار ساله دولت یازدهم است.
این نامزد 2 میلیارد تومان حقوق سالانه می‌خواست!/ اصغرزاده: شکست روحانی، شکست اصلاح‌طلبان است
پایگاه انقلاب نیوز: «مصطفی میرسلیم» در حالی این روزها گاهی از قالیباف انتقاد می‌کند که «مصطفی هاشمی‌طبا» به حمایتی صد در صدی از روحانی روی آورده است...
تازه های خبری
اخبار ویژه انتخابات 96
چند رسانه ای
مصاحبه و گفتگو
قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود/ انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس در ایران است
قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود/ انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس در ایران است
پایگاه انقلاب نیوز: استاد روابط بین‌الملل دانشگاه تهران با بیان اینکه قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود، گفت: انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس توسط ایران است.
ناگفته های محاصره و آزادسازی خان طومان/ وقتی دشمن با تانک دنبال رزمنده های می کرد/ حکایت قلیان های ایرانی و شهادت رزمندگان در سوریه
ناگفته های محاصره و آزادسازی خان طومان/ وقتی دشمن با تانک دنبال رزمنده های می کرد/ حکایت قلیان های ایرانی و شهادت رزمندگان در سوریه
پایگاه انقلاب نیوز: عباس نجفی و پسر خردسالش ساعتی را مهمان ما بودند. متولد منطقه شمیران تهران است دست فرمان خوبی دارد و ظاهرا در اکثر عملیات ها نقش راننده را هم ایفا می کرده است. وقتی از وی پرسیدم خانواده بابت این ماموریت ها اظهار ناراحتی نمی کنند گفت خیر تازه اصرار بر رفتن هم دارند. از طریق برادرش با یکی از سرداران سپاه آشنا و بدین وسیله به جمع رزمندگان جبهه مقاومت می پیوندد. در ادامه خاطراتی از این رزمنده را می خوانیم.
وقتی مجتهدان داعشی خود را ضایعات فروش معرفی می کنند
وقتی مجتهدان داعشی خود را ضایعات فروش معرفی می کنند
پایگاه انقلاب نیوز: حاج رضا داوودی، رزمنده ای سرحال و شاداب و از اسرای هشت سال دفاع مقدس است. 16 سالش بود که به اسارت عراقی ها درآمد و با پایان جنگ هم آزاد شد. خاطرات زیادی برای گفتن دارد. می گوید زمانی که 5 داعشی را به اسارت درآورده خاطرات اسارتش برایش تداعی شده است.
اتهام پشت‌میزنشین‌ها به مدافعان حرم// دردودل ها و خاطرات یک مدافع حرم
اتهام پشت‌میزنشین‌ها به مدافعان حرم// دردودل ها و خاطرات یک مدافع حرم
پایگاه انقلاب نیوز: می‌گوید: روزهای اولی که برخی‌ها دانسته یا ندانسته مدافعان حرم را به مبارزه برای دریافت پول متهم می‌کردند از شنیدنش ناراحت می‌شدم اما حالا پس از چند سال حضور در خط مقدم مبارزه با اسلام آمریکایی و صهیونیستی شنیدن این‌گونه حرف‌ها فقط باعث خنده‌ام شده و سعی می‌کنم با یک لبخند از این اتهامات بگذرم.
از طاغوت فرهنگی و اقتصادی غافل شدیم/ قانون خوب، مجری خوب می‌خواهد
از طاغوت فرهنگی و اقتصادی غافل شدیم/ قانون خوب، مجری خوب می‌خواهد
پایگاه انقلاب نیوز: کمرنگ کردن عفاف و حجاب در جمهوری اسلامی ایران همواره یکی از حربه های دشمنان انقلاب اسلامی بوده است که از سال ها پیش طرح ریزی و به اجرا درآمد و متأسفانه با غفلت نهادهای فرهنگی کشور، این تهاجم دشمن صدمات بسیاری را بر پیکره عفت و حیای جامعه وارد ساخته است.
درگیری موفقیت آمیز "مامانم اینا" با تیم ریگی!
وقتی امداد غیبی حافظ رزمندگان ایرانی می شود
درگیری موفقیت آمیز "مامانم اینا" با تیم ریگی!
پایگاه انقلاب نیوز: سال 1353 در محله جردن تهران به دنیا آمده و بعد از 13 سال در شهرک غرب ساکن شد، قبل از ورود به جبهه مقاومت در کار خرید و فروش ماشین بود.
یادداشت
در بن‌بست‌ها چه می‌جویند؟!
یادداشت/ حسین شریعتمداری
در بن‌بست‌ها چه می‌جویند؟!
پایگاه انقلاب نیوز: خودتان نظر دهید که دشمنان بیرونی با دریافت پیام‌هایی همچون «اگر برجام نبود، حداکثر می‌توانستیم حقوق کارمندانمان را بدهیم»! از سوی مسئولان اجرایی کشورمان چه قضاوتی درباره ما خواهند داشت؟ و چه برخوردی علیه جمهوری اسلامی ایران و مردم آن در پیش خواهند گرفت؟!
نشانه‌های توطئه
از قتل‌های زنجیره‌ای تا رسانه‌های زنجیره‌ای
نشانه‌های توطئه
پایگاه انقلاب نیوز: اتفاقات اخیر برای آنها که تاریخ «فتنه‌افروزی‌های آمریکا» در جامعه ایرانی را مطالعه کرده‌اند آکنده از نشانه‌های بروز و ظهور «توطئه» است.
دولت، جلسه دارد!
دولت، جلسه دارد!
پایگاه انقلاب نیوز: هر چقدر حضور دولت در عرصه سیاست، پررنگ است، در میدان خدمت لیکن تو گویی دولت اصلا وجود خارجی ندارد! این وجود خارجی نداشتن، یک روز خودش را در مرز مهران نشان می‌دهد، دگر روز در مناطق وسیعی از استان مازندران.
رسانه‌های غربی از چه ترسیدند؟
یادداشت/ سیدهادی سیدافقهی
رسانه‌های غربی از چه ترسیدند؟
پایگاه انقلاب نیوز: بعد از شهادت سیدالشهدا(ع) تحریف و سانسور نهضت عاشورا، رسم همه مستکبرین تاریخ بوده و از آن زمان بود که روند مشوه نشان دادن واقعه کربلا در دستور کار دشمنان معنویت قرار گرفت.
خروجی انتخابات آمریکا و ضرورت تقویت جبهه‌انقلاب
عباس حاجی‌نجاری
خروجی انتخابات آمریکا و ضرورت تقویت جبهه‌انقلاب
پایگاه انقلاب نیوز: نگرانی عمده اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان در سال‌های اخیر در عرصه سیاسی کشور تقویت روحیه انقلابی در کشور و انتقال این فرهنگ در میان نسل جوان کشور است.
پایان هژمونی آمریکا در باتلاق سوریه
پایان هژمونی آمریکا در باتلاق سوریه
پایگاه انقلاب نیوز: الجیوشی معتقد است که نتیجه جنگ سوریه، قادر است جهان را از نظام تک‌قطبی به نظامی در دو سطح جهانی و منطقه‌ای تغییر دهد. به‌عبارتی، جهان دیگر با اراده واشنگتن به حرکت درنمی‌آید و می‌توانیم پایان دوران پروژه‌های امپریالیستی آمریکا را اعلام کنیم.
عربستان و ترامپ
سعدالله زارعی
عربستان و ترامپ
پایگاه انقلاب نیوز: وضعیت عربستان سعودی در دوره ریاست جمهوری ترامپ چگونه خواهد بود؟ آیا قیمت عربستان در دوره جمهوری‌خواهان بالاتر می‌رود و وزنه آن در تحولات منطقه افزایش می‌یابد یا کاهش؟
اوقات شرعی

صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه