2016 October 1 - شنبه 10 مهر 1395
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
پیشنهاد سردبیر
مصاحبه و گفتگو
ناگفته های محاصره و آزادسازی خان طومان/ وقتی دشمن با تانک دنبال رزمنده های می کرد/ حکایت قلیان های ایرانی و شهادت رزمندگان در سوریه
ناگفته های محاصره و آزادسازی خان طومان/ وقتی دشمن با تانک دنبال رزمنده های می کرد/ حکایت قلیان های ایرانی و شهادت رزمندگان در سوریه
پایگاه انقلاب نیوز: عباس نجفی و پسر خردسالش ساعتی را مهمان ما بودند. متولد منطقه شمیران تهران است دست فرمان خوبی دارد و ظاهرا در اکثر عملیات ها نقش راننده را هم ایفا می کرده است. وقتی از وی پرسیدم خانواده بابت این ماموریت ها اظهار ناراحتی نمی کنند گفت خیر تازه اصرار بر رفتن هم دارند. از طریق برادرش با یکی از سرداران سپاه آشنا و بدین وسیله به جمع رزمندگان جبهه مقاومت می پیوندد. در ادامه خاطراتی از این رزمنده را می خوانیم.
وقتی مجتهدان داعشی خود را ضایعات فروش معرفی می کنند
وقتی مجتهدان داعشی خود را ضایعات فروش معرفی می کنند
پایگاه انقلاب نیوز: حاج رضا داوودی، رزمنده ای سرحال و شاداب و از اسرای هشت سال دفاع مقدس است. 16 سالش بود که به اسارت عراقی ها درآمد و با پایان جنگ هم آزاد شد. خاطرات زیادی برای گفتن دارد. می گوید زمانی که 5 داعشی را به اسارت درآورده خاطرات اسارتش برایش تداعی شده است.
اتهام پشت‌میزنشین‌ها به مدافعان حرم// دردودل ها و خاطرات یک مدافع حرم
اتهام پشت‌میزنشین‌ها به مدافعان حرم// دردودل ها و خاطرات یک مدافع حرم
پایگاه انقلاب نیوز: می‌گوید: روزهای اولی که برخی‌ها دانسته یا ندانسته مدافعان حرم را به مبارزه برای دریافت پول متهم می‌کردند از شنیدنش ناراحت می‌شدم اما حالا پس از چند سال حضور در خط مقدم مبارزه با اسلام آمریکایی و صهیونیستی شنیدن این‌گونه حرف‌ها فقط باعث خنده‌ام شده و سعی می‌کنم با یک لبخند از این اتهامات بگذرم.
از طاغوت فرهنگی و اقتصادی غافل شدیم/ قانون خوب، مجری خوب می‌خواهد
از طاغوت فرهنگی و اقتصادی غافل شدیم/ قانون خوب، مجری خوب می‌خواهد
پایگاه انقلاب نیوز: کمرنگ کردن عفاف و حجاب در جمهوری اسلامی ایران همواره یکی از حربه های دشمنان انقلاب اسلامی بوده است که از سال ها پیش طرح ریزی و به اجرا درآمد و متأسفانه با غفلت نهادهای فرهنگی کشور، این تهاجم دشمن صدمات بسیاری را بر پیکره عفت و حیای جامعه وارد ساخته است.
درگیری موفقیت آمیز "مامانم اینا" با تیم ریگی!
وقتی امداد غیبی حافظ رزمندگان ایرانی می شود
درگیری موفقیت آمیز "مامانم اینا" با تیم ریگی!
پایگاه انقلاب نیوز: سال 1353 در محله جردن تهران به دنیا آمده و بعد از 13 سال در شهرک غرب ساکن شد، قبل از ورود به جبهه مقاومت در کار خرید و فروش ماشین بود.
زاهدی اصل: مجازات، قانون گریزان را جری‌تر می کند
زاهدی اصل: مجازات، قانون گریزان را جری‌تر می کند
پایگاه انقلاب نیوز: انتظار طبیعی در هر جامعه، رعایت حقوق شهروندی توسط تمام افراد جامعه است. اما در هر جامعه هستند افرادی که به سبب قانون گریزی باعث از بین رفتن نظم و انضباط در جامعه می شوند.
یادداشت
تحولات خاورمیانه قلب رژیم صهیونیستی را هدف گرفته است
پایگاه انقلاب نیوز: در آینده ای نه چندان دور نه تنها پشتیبانی کشورهای منطقه مثل اردن و مصر از رژیم صهیونیستی قطع خواهد شد بلکه فرد خائنی مثل محمود عباس در داخل فلسطین نخواهد بود تا به نفع اسرائیل اوضاع را کنترل کند و این به معنای تکمیل شدن حلقه از بین رفتن امنیت ملی اسرائیل خواهد بود.
ترویج معارف امام هادی(ع)؛ رسالت شیعه در فضای مجازی
به بهانه سالروز شهادت امام‌ علی النقی(ع)
ترویج معارف امام هادی(ع)؛ رسالت شیعه در فضای مجازی
پایگاه انقلاب نیوز: ترویج معارف صادره از سوی امام هادی (ع) به ویژه زیارت شریفه جامعه کبیره از حیث محتوایی نیازمند تلاشی مجاهدت گونه از سوی شیعیان و محبان در عرصه فضای مجازی و سایبری است.
مراقب محیط زیست فرهنگی مان هم باشیم ملت!
به بهانه بی توجهی به مسایل شرعی در روز طبیعت امسال؛
مراقب محیط زیست فرهنگی مان هم باشیم ملت!
پایگاه انقلاب نیوز: در همین جمعه گذشته و به طور کلی در ایام نوروز امسال که بساط گشت و گذار و تفریح مردم پهن تر از دیگر ایام سال بود ، مع الاسف شاهد بدحجابی ها و بدپوششی های برخی بانوان و حتی آقایان در اماکن تفریحی و گاه زیارتی بودیم و کم عنایتی به اصل عفاف و حجاب در حالی رخ داد که ...
بداخلاقی تمام ناشدنی روزنامه مدعی اخلاق و اعتدال!
بداخلاقی تمام ناشدنی روزنامه مدعی اخلاق و اعتدال!
پایگاه انقلاب نیوز: تیتر امروز روزنامه 19 دی گرچه شاید در فضای عادی ژورنالیستی طبیعی باشد اما نشانه ای است بر بداخلاقی مزمن رسانه ای که مدعی اخلاق مداری و دفاع از ارزش ها و اصول است.
تاسی به سیاست فاطمی ؛ مانع از لغزش در معرکه انتخاباتی!
تلنگری به بهانه ایام شهادت صدیقه کبری(س)؛
تاسی به سیاست فاطمی ؛ مانع از لغزش در معرکه انتخاباتی!
پایگاه انقلاب نیوز: اینک که در موسم یکی از مهم ترین وجوه فعالیت سیاسی یعنی انتخابات هستیم، بی شک تاسی به سیره و سیاست فاطمی بهترین چراغی است که ما را از لغزش و فرواُفتادن در معرکه انتخاباتی باز می دارد.
حقیقت و مجاز در جنگ سوریه
سعدالله زارعی
حقیقت و مجاز در جنگ سوریه
پایگاه انقلاب نیوز: شکست‌ نیروهای وابسته به عربستان در سوریه طی عملیات‌های یک سال اخیر، اوضاع مدیریت و تجهیز این نیروها را دشوار کرده است تا جایی که طی ماههای اخیر بسیاری از گروههای مزدور بریده و صحنه نبرد را ترک کرده‌اند.
انتخابات 94 و فتنه‌ای که تدریجاً شکل می‌گیرد
عباس حاجی‌نجاری
انتخابات 94 و فتنه‌ای که تدریجاً شکل می‌گیرد
پایگاه انقلاب نیوز: تمرکز بر تخریب چهره‌های شاخص اصولگرا در مجلس. مأموریت روشن طیف‌های افراطی داخلی و بیرونی با بهره‌گیری از ظرفیت شبکه‌های ماهواره‌ای و مجازی است.
وبلاگستان
آشتیانی به نفع ذوالنوری انصراف داد+ سند
در مسیر انتخابات- 19
آشتیانی به نفع ذوالنوری انصراف داد+ سند
پایگاه انقلاب نیوز: حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا آشتیانی نماینده فعلی مردم قم در مجلس شورای اسلامی از ادامه رقابت های انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نفع دیگر کاندیدای اصولگرا حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری انصراف داد.
سفرهای تاریخی حسن روحانی به سرخه؟!+تصاویر
سفرهای تاریخی حسن روحانی به سرخه؟!+تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز: در آستانۀ سفر دکتر روحانی به استان سمنان هستیم. همین موضوع بهانه ای شد تا به بررسی سفرهای دکتر روحانی به زادگاهش سرخه، بپردازیم.
فهم صحیح؛ حلقه گمشده دولت!
فهم صحیح؛ حلقه گمشده دولت!
پایگاه انقلاب نیوز: اکثر فضای رسانه ای و مخصوصا رسانه ملی برخی اوقات تصویری نادرست و غیر شفاف از فضای کشورمان نمایش می دهند!
هیس!بی شوهرها فریاد نمی زنند
هیس!بی شوهرها فریاد نمی زنند
پایگاه انقلاب نیوز: از وقتی در سرزمین من مردان باسواد و صاحب فکر و متعهد ، جای خود را به امثال مجری برنامه های عسلی که بیشتر زهر به کاسه دیگران می زند دادند تا تفکر و لبخند ، عبارت " کمبود شوهر " باب شد تا این مجریان بی بصیرت دختران سرزمینم را با این عبارت نگران کنند که: " خانم زود بله رو بگو، کمبود شوهره ها!!!" غافل از اینکه کمبود شوهر نیست. کمبود مرد مناسب برای زندگی است... آنهایی...
هاشمی در راس فتنه و تحريف امام
هاشمی آنطور که هست نه آنطور که دوست داریم
هاشمی در راس فتنه و تحريف امام
پایگاه انقلاب نیوز: صریحتر میگویم، هاشمی را باید راس فتنه سال 88 و راس جریان تحریف امام دانست، هاشمی را باید آنگونه که خود اصرار دارد، دید؛ نه آنگونه که ما دوست داریم باشد.
چرا ما شهید نمی‌شویم؟
وبلاگ تا ماه راهی نیست
چرا ما شهید نمی‌شویم؟
پایگاه انقلاب نیوز: روزی که شهید مسعود اکبری به خوزستان و در میان بچه‌های اندیمشک آمد، نخست قلب‌ها را تسخیر کرد.
آموزش تئوری «مردی» و «نامردی» در عملیات بدر!
وبلاگ رهسپار قدیمی
آموزش تئوری «مردی» و «نامردی» در عملیات بدر!
پایگاه انقلاب نیوز: عباس از عر‌ب‌های بومی منطقه بود و لهجه بسیار شیرینی داشت، گفت هر روز صبح، عصر و شب تمرین دارید؛ وقتی دید ما حرف‌هایش را جدی نگرفته‌ایم، تذکر داد که اینجا وسط هور ‏است و گاهی عراقی‌ها به جلو می‌آیند تا از ما اسیر بگیرند.
حاج قاسم سلیمانی را تنها نگذارید فردا دیر است
وبلاگ خورشید عالمتاب
حاج قاسم سلیمانی را تنها نگذارید فردا دیر است
پایگاه انقلاب نیوز: باید بفهمیم که اگر وظیفه حاج قاسم نبرد در میادین جنگ است ما هم باید با قلممان و هنرمان در میدان‌های جنگ نرم و جنگ‌های رسانه‌ای بجنگیم.
اوقات شرعی
پایگاه انقلاب نیوز:اولین کنسرت در تاریخ شهر مقدس قم با مجوز رسمی و متولی اداره ارشاد استان قم در محل سالن اصلی این اداره در روزهای قبل برگزار شد!
یادداشت/محسن بخشی نیا
پایگاه انقلاب نیوز: با گشت وگذاری در اخبار این روز ها و بررسی نظرات کارشناسان سیاسی و اقتصادی در خصوص قرار داد های نفتی معروف به apcنگرانی عمیق از نفوذ اقتصادی، سیاسی عوامل بیگانه و از دست رفتن منافع ملی و اسقلال سیاسی و اقتصادی را شاهد هستیم حتی گفته شده است این نوع قرار داد ها با قرار داد های زمان قاجار و پهلوی هم قابل مقایسه نیست.
ابراهیم یزدی در ترکیه با چه کسانی دیدار کرده است؟!
دیدارهای دبیر حزب منحله نهضت آزادی با ضد انقلاب در ترکیه؛
پایگاه انقلاب نیوز: ابراهیم یزدی سرکرده نهضت منحله آزادی که سالهاست برعلیه نظام اقدام کرده و سخن میگوید بیش از دو ماه در ترکیه به سر برده است و اعلام کرده که با خانواد اش همراه بوده که در واقع اصلا این چنین نبوده است؟!
زن جاسوسِ ایرانی الاصل؛ مقام بلندپایه در دولت آمریکا‌
پایگاه انقلاب نیوز: سحر نوروز زاده زن ایرانی الاصلی است که در حال حاضر مقامی بلند پایه در شورای امنیت ملی کاخ سفید و وزارت امور خارجه آمریکا می باشد که وی مشخصاً مباحث جاسوسی در ایران را پیگیری می کند.
واکنش سرلشکر سلیمانی به تلاش تفرقه‌افکنانه دشمن
پایگاه انقلاب نیوز: فرمانده نیروی قدس سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد: با استعانت از خدای سبحان تا آخر عمر در همین جایگاه «سربازی» خواهم بود و مردم عزیز ایران به اظهارات تفرقه‌افکنانه دشمنان اعتنا نکنند.
استراحت مدافعان حرم در هتل پنج ستاره در حال شمردن حقوق های میلیونی!+تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز:هر روز در فضای مجازی اخباری مبنی بر دریافت حقوق های میلیونی توسط مدافعان حرم منتشر میشود که از اساس دروغ است ، این رزمندگان اسلام با خدا معامله کرده اند نه برای دریافت حقوق!
نصب و نشر پیام رهبر معظم انقلاب به حجاج به صورت گسترده در عراق+عکس
پایگاه انقلاب نیوز: گروه های سیاسی عراقی بصورت گسترده پیام رهبر معظم انقلاب را به حجاج بر روی بیلبورد های بزرگ در بغداد و کربلا و ... منتشر کردند.
برخی با وجود دزدی‌های فراوان باز هم جزو ذخایر نظام معرفی می‌شوند/بعضی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به قدری مودب هستند که سال‌هاست هیچ موضعی اخذ نکرده‌اند
رحیم‌پور ازغدی در جمع دانشجویان:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ما در این کشور مسئولانی داریم که حتی از یک خودکار بیت المال هم برای نوشتن شخصی استفاده نمی‌کنند ولی افرادی هم وجود دارند که با وجود دزدی‌های فراوان باز هم جزو ذخایر نظام معرفی می‌شوند.
برخی مسئولان مثل پینوکیو از گربه نره آمریکا و روباه مکار انگلیس فریب می‌خورند
حسین شریعتمداری:
پایگاه انقلاب نیوز: مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به برنامه دولت برای اجرای تحریم‌های غرب در داخل کشور با توافق FATF گفت: برخی از مسؤلان مثل پینوکیو پشت سرهم از گربه نره آمریکا و روباه مکار انگلیس فریب می‌خورند.
امضاکنندگان الحاق ایران به FATF یا خائنند یا نمی‌دانند چه بلایی بر سر ملت ایران آورده‌اند
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: اگر الحاق ایران به FATF اتفاق افتاده باشد مسئولان مربوطه یا همانند جاسوس هسته‌ای بازداشت شده خائن هستند و یا مطلع نیستند که چه بلایی بر سر ملت ایران آورده‌اند که عذر بدتر از گناه است.
قرارداد FATF خفت‌بار بوده و موجب پایمال شدن عزت و استقلال کشور می‌شود
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده کاشان در مجلس با انتقاد از خودتحریمی و توسعه تحریم‌های ظالمانه غرب به داخل کشور و محدودیت‌های اعمال شده بر نهادهای انقلابی توسط برخی بانک‌ها به بهانه قرارداد FATF، اجرای آن را خفت‌بار و موجب پایمال شدن استقلال کشور دانست.
مردم تحقیری مثل قرارداد FATF را تحمل نمی‌کنند/ مسلماً چنین محدودیت‌هایی قابل اجرا نیست
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه مردم تحقیری مثل قرارداد FATF را تحمل نمی‌کنند، گفت:مسلماً چنین قراردادی قابل اجرا نیست.
8 راهبرد مهم رهبری و مراجع تقلید برای حوزه‌های علمیه
پایگاه انقلاب نیوز: رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید درباره حرکت حوزه‌ همواره بر راهبردهایی همچون انقلابی ماندن حفظ استقلال پرهیز از مدرک گرایی توجه هرچه بیشتر به اخلاق و سایر مسائل در حوزه تأکید کرده‌اند.
دولت نباید به «اتاق بازرگانان» تبدیل شود/شیوه جدید «حلقه فریدون»برای کسب ثروت‌های افسانه‌ای/وام‌های صدها میلیاردی دانیال‌زاده و مالامیر بابهره صفر/حقوق‌های نجومی پول خرد «لابی قدرت‌وثروت»/ مهر محرمانه بر «پورسانت‌های نفتی»
زاکانی در نشست انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان:
پایگاه انقلاب نیوز: دکتر علیرضا زاکانی با بیان اینکه پیوند بین قدرت و ثروت فرصتی را برای چنگ‌اندازی عده‌ای به منابع بیت‌المال فراهم می‌کند، گفت: آقای رئیس‌جمهور اگر می‌خواهد جلوی فساد را بگیرد به اخوی خود مراجعه کند.
مرگ19 سرباز وطن؛اهرم سوء استفاده ضدانقلاب و اصلاح طلبان
پایگاه انقلاب نیوز: بلافاصله پس از مرگ 19 نفر سرباز ارتش در سانحه رانندگی در روزهای قبل در شبکه های اجتماعی کمپین های متعدد و تصاویر گسترده تسلیت و ابراز همدردی فضای مجازی شبکه های اجتماعی را بصورت گسترده فرا گرفت.
بعد از بی بندوباری در سواحل بوشهر نوبت به سواحل شمال کشور رسید
قابل توجه مسئولان و متولیان فرهنگ؛
پایگاه انقلاب نیوز: در روزهای قبل خبری در رسانه ها منتشر شد با عنوان موج گشترده بی حجابی و شنای مختلط در سواحل بوشهر که بسیار تاسف آور است که در روزهای خوب خدا در ماه مبارک رمضان در کشور اسلامی شاهد چنین بی بندوباری هایی باشیم و برخوردی هم با آنان صورت نگیرند؟!
فرقه انگلیسی "یمانی" در حال نفوذ و فعالیت گسترده/هوشیار باشید!
انقلاب نیوز گزارش میدهد:
پایگاه انقلاب نیوز: از شگردهای کشورهای استعمارکننده غربی بخصوص انگلیسی ها برای ایجاد سلطه نظامی و سیاسی و فرهنگی بر کشورهای اسلامی در راستای استحاله فرهنگی و تفرقه دینی و مذهبی تاسیس فر قه ها و جریانات مذهبی است. تاسیس مذهب قادیانی در پاکستان و بهائیت در ایران نمونه هایی از این فرقه ها و جریانات است که دولت های غربی و در راس آن روباه پیر انگلیس برای مردم مسلان تدارک دیده است فرقه های خود ساخته ای که خیل زیادی از افراد نا آگاه و کم سواد را به سمت و سوی خود می کشاند.
دیدار سید یاسر خمینی با فتنه گر آزاد شده و عکس یادگاری با او؟!
پایگاه انقلاب نیوز: مصطفی تاجزاده از فتنه گران که چند سالی را در زندان به سر می برد و هر از گاهی هم از داخل زندان فتنه گری میکرد و با پیغام و پیام آب به آسیاب دشمن می ریخت چند وقتی است که با پایان دوران محکومیتش آزاد شده است .
کاش "سگ ها"را وارد اپوزیسیون می کردیم!
طعنه سنگین یک ضد انقلاب به اپوزیسیون ها؛
پایگاه انقلاب نیوز: «مه‌لقا فخرآور» خواهرزاده «رضا خان میرپنج» که اکنون ساکن فرانسه است، در صفحه فیسبوک خود به مرگ "سگ خانگی" حبیب محبیان که هفته گذشته درگذشت واکنش نشان داد.
سریال "برادر" پرده از حقیقت بزرگ قاچاق موجود در بازار اقتصادی کشور برداشت
پایگاه انقلاب نیوز: سریال "برادر" که شب های ماه مبارک رمضان میهمان مخاطبان شبکه دوم سیما است و مخاطبان زیادی را هم برای خود جذب کرده است با همه نواقص فیلم نامه ای و ضعف ها و کاستی هایش پرده از یک حکایت بزرگ و دردناک در چرخه اقتصادی کشور برداشت.
"بی بی سی" و کتمان قتل نماینده سنای انگلستان
پایگاه انقلاب نیوز: چند روز پیش خانم «جو کاکس» عضو پارلمان «یورکشایر غربی» بر روی پله‌های کتابخانه «بریستال» در نزدیکی «لیدز» مورد اصابت گلوله و همچنین ضربات چاقو یک مهاجم که از افراطیون مسیحی بود قرار گرفت.خانم کاکس ۴۱ ساله یک عضو حزب کارگر پارلمان انگلیس برای حوزه «بتلی و اسپن» بود و در انتخابات سراسری ۲۰۱۵ موفق به کسب کرسی شده بود.
عصبانیت شدید سلطنت‌طلبان از شبکه سلطنتی انگلیس
پایگاه انقلاب نیوز: روزی نیست که شاهد درگیری و جنگ لفظی بین عناصر و گروه‌های مختلف اپوزیسیون نباشیم. در یکی از جدیدترین این درگیری‌ها، بین «بی‌بی‌سی فارسی» و تلویزیون‌های لس‌آنجلسی بخصوص شبکه «کانال یک» درگیری لفظی پیش آمد.
حضور مختلط دخترها و پسرها در تمرین تیم استقلال تهران؟!+عکس
پایگاه انقلاب نیوز: روز گذشته تمرین تیم فوتبال استقلال تهران در حالی با حضور علیرضا منصوریان برگزار شد که متاسفانه قبح شکنی صورت گرفت و هواداران و تماشاگران استقلالی بصورت مختلط دختر و پسر تمرین استقلال را دیدند!
تماشای سریال های مبتذل ماهواره برای متاهل و مجرد ویرانگر است
پایگاه انقلاب نیوز: ماهواره، فاصله میان نمایش و بیننده را از بین می‌برد، ماهواره مرز بین زندگی خصوصی و اجتماعی را از بین می‌برد، ماهواره فجایع بزرگ را با نمایش در صفحه کوچک خود کوچک می‌کند، ماهواره برخی امور غیرانسانی و غیر دینی مشمئزکننده را لذت‌بخش و در عین حال برخی امور انسانی و دینی فرح‌بخش را حزن‌انگیز نشان می‌دهد به نحوی که به مرور زمان ارزش‌های دینی و ملی مردم را دچار تغییر و دگرگونی می‌نماید.
حقوق های چند میلیونی و نجومی و غیر متعارف به مدیران دولتی خیانت به مردم و اصول انقلاب
پایگاه انقلاب نیوز: در هفته های گذشته انتشار برخی فیش های حقوقی نجومی چند صد میلیونی مدیران دولتی بشدت در افکار عمومی مردم اثر منفی ایجاد کرده است که چرا یک مدیر دولتی که وظیفه اش خدمت به مردم است و باید همنوع و همشکل با مردم زندگی کند حقوقی غیر متعارف از خزانه دولت دریافت کند آن هم در روزگاری که مردم در اوج مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند.
آسیب ها و تهدیدات گسترده شبکه های اجتماعی بر روح و روان خانواده ایرانیان
پایگاه انقلاب نیوز:جنگ نرم، به دلیل ماهیت خود و عدم نیاز به ابزارهای فیزیکی، به دنبال آن است که در مسافت های دورتری از مراکز طراحی کننده، به اجرا درآید. جهانی و فرامرزی بودن فضای سایبر، امکان های مورد نیاز را به آسانی در اختیار طراحان جنگ نرم قرار می دهد و با فراهم شدن بسترهای فکری - فرهنگی اهداف مورد نظر، از سوی جریان های درون جامعه هدف دنبال می شود. میسر بودن ارتباط دو طرفه نیز ابزارهای عملیاتی را در خدمت طراحان و رهبران مراکز مورد نظر در می آورد و در موقعیت های حساس که امکان حضور و هدایت مستقیم میدانی حوادث، از براندازان سلب می شود، عناصر حاضر در صحنه نقش رسانه ای عملیات را بازی می کنند.
افشاگری صدای آمریکا از پشت پرده های برجام/ هدف نفوذ است!
پایگاه انقلاب نیوز: سایت رسمی صدای آمریکا در مطلبی به قلم رایان کوپر از اهداف اصلی تحمیل برجام به ایران پرده برداری کرده است که مهمترین آن تبدیل ایران از یک کشور انقلابی به یک کشور عادی و به تعبیر دقیقتر لیبرال است.
روز "نکبت"شروع مصيبت فلسطيني‌ها
پایگاه انقلاب نیوز: "نكبة" كلمه عربي و به معناي مصيبت است. فلسطيني‌ها بطور عادي كلمه "نكبت" را براي توصيف حوادث فاجعه‌باري كه در پي اشغال سرزمين‌هاي اشغالي به همراه داشته، بكار مي‌برند.
دیدار دختر "آیت الله" با عضو ارشد فرقه ضاله بهائیت
پایگاه انقلاب نیوز:روز گذشته تصویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که جکایت میکند فائزه هاشمی رفسنجانی دختر اکبر هاشمی رفسنجانی به دیدار فریبا کمال آبادی، عضو ارشد فرقه ضاله بهائیت ایران رفته است و در کنار اعضای ارشد این فرقه با افتخار حضور پیدا کرده و عکس یادگاری گرفته است؟!
اشتغالزایی فارغ التحصیلان بیکار در کارگاه اقتصاد مقاومتی
سه نکته کلیدی برای مهار موج بیکاری؛
پایگاه انقلاب نیوز: بنابر آمار ها در حال حاضر حدود نیمی از کل جمعیت جویای کار کشور را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می دهند
برگزاری مسابقات مختلط رالي خودروهاي کلاسيک در کرج+تصاویر
هیجان رالی در اتوبان معصیت با کدام توجیه؟!
پایگاه انقلاب نیوز:روز گذشته مسابقات رالي خودروهاي کلاسيک در استان البرز در سایه غفلت و بی توجهی مسئولان به صورت مختلط برگزار شد.
پاسداری در طریقت سالار عشق/مدافعان عزت و غیرت
به بهانه سوم شعبان، روز پاسدار؛
پایگاه انقلاب نیوز: « ای کاش من هم یک پاسدار بودم»جمله فوق شاید یکی از جالب ترین و در عین حال صمیمانه ترین تعابیر ناب پیر جماران باشد که درباره اهمیت کار پاسداری انقلاب بر زبان جاری شده است.
سرنوشت پاسدار حریم، مگر جز فدایی شدن برای حرم است؟!
به بهانه میلاد سلطان عشق و روز پاسدار/سید محمد مهدی موسوی
پایگاه انقلاب نیوز: چند روزی مانده به سوم شعبان، سالروز میلاد سلطان عشق حضرت سید الشهدا(ع) که به زیبایی به نام روز پاسدار نامیده شده ، جمع دیگری از پاسداران غیور ایران اسلامی دوشادوش بسیجیان بی ریای خمینی کبیر اعم از افغانی و پاکستانی و سوری و عراقی در منطقه خان طومان به فیض عظیم شهادت نائل آمدند و با غرقه شدن به خون و زیبا شدن از سرخی شهادت در راه دفاع از حرم عمه سادات حضرت زینب(س) نشان دادند که راه عزت هیچ گاه بسته نیست و مسیر جوانمردی و دلدادگی جز با ریختن خون گشوده نمی شود.
ترویج اندیشه شهید مطهری، لازمه ایستادگی در برابر امواج مخرب شبهات است
استاد حوزه و شاگرد شهید مطهری در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: استاد حوزه علمیه قم و از شاگردان شهید مطهری، ترویج اندیشه ناب این استاد بزرگ انقلاب را لازمه ایستادگی در برابر امواج مخرب شبهات القایی از سوی دشمن عنوان کرد.
درهای باز به سوی کجا جناب سکاندار فرهنگ؟!
درنگی در اظهارات اخیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
پایگاه انقلاب نیوز: نگاهی به برخی مواضع، سیاست ها و برنامه های دولت در حوزه فرهنگ و هنر نشان می دهد، سیاست باز بودن درب ها بیش از آن که به تحقق اهداف انقلاب اسلامی در عرصه فرهنگ کمک کرده باشد مع الاسف در برخی موارد به تضعیف جناح مومن انقلابی در وادی فرهنگی انجامیده و خواسته یا ناخواسته باعث تقویت طیف مغرض یا بیگانه با اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی شده است.
پرتقال های فاسد شده حاصل دسترنج مدیریت غلط/چندین هزار تن پرتقال دسترنج کشاورزان از بین رفت
حاصل دسترنج چند هزار نفر از بین رفت؟!
پایگاه انقلاب نیوز: در روزهای قبل تصاویر تاسف باری از فاسد شدن چندین هزار تن پرتقال انبار شده در سردخانه های سازمان های میوه و تره بار تهران و چند شهرستان دیگر در کشور منتشر شد که قلب هر مسلمانی را به درد می آورد که این پرتقال ها میتوانست دل هزاران خانواده مستضعف را شاد کند اما باید به این سبک فاسد شده و حال از بین برود؟!
نگاه و رویکردمان به سینمای دفاع مقدس را باید تغییر دهیم
کارگردان فیلم "ایستاده در غبار":
پایگاه انقلاب نیوز: کارگردان فیلم تحسین شده ایستاده در غبار تصریح کرد: باید نگاه و رویکردمان را نسبت به سینمای دفاع مقدس تغییر داده و به ویژه به بعد روایت تاریخی آن اهمیت لازم را بدهیم.
چند رسانه ای
تازه های خبری
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه