2015 November 26 - پنج شنبه 05 آذر 1394
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
رهبر انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور بولیوی:
پایگاه انقلاب نیوز: حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران از هر کس در هر جای دنیا که در مقابل زورگویی و سلطه ایستادگی کند، حمایت می‌کند.
رهبر انقلاب در دیدار رئیس جمهوری عراق:
پایگاه انقلاب نیوز: رهبر انقلاب با بیان اینکه نباید اجازه داد آمریکایی‌ها جرأت صحبت کردن درباره تجزیه عراق را پیدا کنند تاکید کردند: ملت عراق، ملتی بزرگ و صاحب تاریخ کهنی است که از ظرفیت بسیار مهم جوانان قدرتمند و هوشیار برخوردار است.
پیشنهاد سردبیر
پرتال امام خمینی «به احترام دکتر ابتکار» ایستاد!
پایگاه انقلاب نیوز: پرتال امام خمینی(ره) از سری سایت‌های تحت مدیریت آقای حسن خمینی، فرزند مرحوم سیداحمد خمینی، اخیراً دلنوشته‌ای را تحت عنوان «به احترام دکتر ابتکار» منتشر کرده است.
خضوع مغرور ترین رئیس جمهور دنیا در برابر رهبر معظم انقلاب
واقعیتی که رسانه های دنیا نیز آن را مخابره کردند؛
پایگاه انقلاب نیوز: دیروز همه رسانه های دنیا حتی آن ها که چشم دیدن جمهوری اسلامی و عزت آن را ندارند، ناگزیر از روایت خضوع مغرورترین رییس جمهور دنیا در برابر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی شدند.
همایش علنی فتنه گران در تهران با سخنرانی جناب مشاور؟!
فتنه گران در دانشکده فنی تهران فعال شده اند!
پایگاه انقلاب نیوز: عصر دیروز مراسمی در دانشگاه تهران با عنوان "بازگشت به دانشگاه" در دانشگاه تهران برگزار شد که بصورت علنی با حضور تعدادی دانشجو نماها و برخی از فتنه گران در قالب دانشجو در این مراسم دیده شد.
دستپرودهای "گوگوش" در آستانه گرفتن مجوز نشر آلبوم موسیقی؟!
پایگاه انقلاب نیوز:امیرحسین کریمی که با نام «امیرحسین» و مهران آتش که در آکادمی موسیقی گوگوش در شبکه من و تو معرفی شدند متاسفانه حالا قرار است با مجوز رسمی در سطح کشور آلبوم منتشر کنند!
حساسیت علما و متدینین را درک کنید آقای وزیر!
گزارش انقلاب نیوز از متن و حاشیه سفر وزیر ارشاد به قم:
پایگاه انقلاب نیوز: درک حساسیت های متدینین جامعه و حرکت در مسیر و مدار ارزش های دینی جزو اصلی ترین نکاتی بود که علما و مراجع تقلید در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح ساختند.
تمرین مختلط زن و مرد این بار به بهانه تمرین اسنوکر!+تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز:خبرگزاری جمهوری اسلامی( ایرنا) در سرویس عکس خود به بهانه پرداختن به تمرین قهرمان اسنوکر بانوان ایران که علی الظاهر خود را برای مسابقات قهرمانی جهان 2015 مصر آماده می کند، تصاویری منتشر کرده که به وضوح حاکی از تمرین مختلط زنان و مردان در سالن مخصوص این رشته ورزشی است.
قابل توجه "خانم سبز پوش حافظ محیط زیست کشور"
پایگاه انقلاب نیوز:تصاویری را در ادامه مشاهده میکنید که بهتر است خانم معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور آنها را ببیند تا شاید دست از سیاسی کاری هایشان بردارند و کمی هم به فکر حفاظت از محیط زیست کشور باشند تا این گونه هم سلامت هموطنان عزیزمان به خطر نیفتد و هم اینکه محیط زیست کشورمان نابود نشود .
رسانه ها از جنایات صهیونیست ها در فلسطین غافل نشوند
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: رسانه های جمعی نباید از جنایات بی شرمانه صهیونیست ها در فلسطین اشغالی در جریان انتفاضه سوم غافل شوند.
مسئولانی که باید پاسخگوی باز شدن راه نفوذ باشند، اقدام سپاه علیه نفوذ را زیر سوال می‌برند
اسماعیل کوثری:
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده مردم تهران گفت: برخی از مسئولان به جای تشکر اعلام کردند که با دستگیری عاملان نفوذی در کشور، راه نفوذ بسته نمی‌شود، آن ها با این اظهارات سعی در کوچک شمردن اقدام ارزشمند سپاه دارند.
طعم تند سس K.F.C و جای خالی بنرهای ضد استکباری!
به بهانه جمع آوری بنرهای ضد استکباری بسیج دانشجویی در قم
پایگاه انقلاب نیوز: در حالی که دو ماه است بنرهای تبلیغی K.F.C در جای جای شهر هر روز مقابل دیدگان شهروندان رژه می رود اما تنها دو روز بنرهای ضد استکباری بسیج دانشجویی به مناسبت 13 آبان در قم غیرقابل تحمل می شود!
مبارزه با استکبار برخوردار از پشتوانه عمیق عقلانی و تجربی است/ برخی با بزک‌ کردن چهره آمریکا فرصت خنجر زدن برای او ایجاد می‌کنند/ غفلت از دشمن اصلی و پرداختن به منازعات درونی خطایی بزرگ است
رهبر معظم انقلاب در دیدار دانشجویان و دانش‌آموزان:
پایگاه انقلاب نیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: شعار و فریاد مرگ بر آمریکای ملت ایران دارای پشتوانه قوی عقلانی و منطقی و برگرفته از قانون اساسی و تفکرات اصولی است که ظلم و ستم را بر‌نمی‌تابد.
شعار "مرگ بر آمریکا" از سوی ملت ایران ترک نمی شود
آیت الله کعبی در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: دشمنان بدانند که شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل از سوی ملت ایران هیچ گاه مورد غفلت واقع نشده و ترک نمی شود.
تضعیف ایام الله؛ اولین تیرِ فتنه پسابرجام
چرا بزرگداشت 13 آبان مهم و ضروری است؟!
پایگاه انقلاب نیوز: این روزها عده ای خواسته یا ناخواسته و با چاشنی رسانه ، سعی در تضعیف اهمیت انقلابی 13 آبان دارند؛ کاری که متاسفانه در آستانه روز استکبارستیزی گاه حتی منجر به آمریکاستایی از سویی برخی به اصطلاح روشنفکران و حامیان رسانه ای آن ها شده است.
میراث فاطمه (س) دستخوش تبرج مانکنی نشود
تکذیب یا تأیید؛ مساله این نیست!
پایگاه انقلاب نیوز: در این مجال به دنبال آن نیستیم که صحت و سقم خبر اخیر و عکس های منتشره از سوی آن که ابتدا گفته شد مربوط به برج میلاد است را بررسی کنیم بلکه اساساً روی سخن اینجاست که در قبال این گونه حرکت ها چه باید کرد؟!
رخنه فرهنگی با طعم قهوه اسپرسو و پُز روشنفکری سینما!
در محافل آموزش هنر و سینما چه می گذرد؟!
پایگاه انقلاب نیوز: چندی است که در برخی از نقاط کشور و به طور مشخص در تهران، پدیده ای به اسم آشنایی با هنر سینما و ادبیات البته آن هم با طعم و رنگ به ظاهر روشنفکرانه پدیدار گشته که اندک دقتی در ابعاد پیدا و پنهان آن می تواند زنگ خطر دیگری را فراروی ساحت فرهنگ و اخلاق در جامعه به صدا در آورد.
دختر پسرها همدیگرو لایک کنن با مجوز باعکس!
پایگاه انقلاب نیوز: چند روزی است که خبری با این عنوان "برگزاری نخستین جشنواره انتخاب شیک‌پوش‌ترین ایرانی"در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی بین کاربران دست به دست میشود و بازتاب بسیاری هم داشته است و هرکس با دیدی متفاوت نظری را در مورد این جشنواره بیان میکند.
اجرای حکم اعدام شیخ نمر؛ آغاز رستاخیز خشم علیه ظلمِ سعودی
انقلاب نیوز گزارش می دهد؛
خبر تایید حکم اعدام آیت الله شیخ نمر از سوی دادگاه های عالی و تجدیدنظر عربستان آن هم در اولین روز از هفته جاری مصادف با عاشورای حسینی ، کافی بود تا بار دیگر موج اعتراضات و خشم جوامع اسلامی و به خصوص شیعی ، متوجه سران سعودی شود.
مصاحبه تطهیر کننده"آرمان" با زن فتنه گر
تطهیر فتنه گران همچنان دستور کار روزنامه های زنجیره ای؛
پایگاه انقلاب نیوز: روزنامه اصلاح طلب آرمان با فخرالسادات محتشمی‌پور فعال فتنه 88 که همچنان مشغول فتنه گری و ارتباط با عناصر ضد انقلاب خارج از کشور است مصاحبه کرده است.
بی حیایی و بی بندوباری ؛ سوغات تورهای گردشگری غیر مجاز+ تصاویر
تفریح گناه و تفرج معصیت در دریا ، کوه و جنگل!
پایگاه انقلاب نیوز: چندی است که در سایه کم توجهی و غفلت مسئولان فرهنگی شاهد گسترش روز افزون تورهای گردشگری غیر مجاز با تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی همراه با برنامه های رقص ، آواز و بی بندوباری به صورت مختلط هستیم که متاسفانه گاه همراه با پدیده شوم کشف حجاب همراه می شود.
سکولاراندیشان به دنبال تحریف عاشورای حسینی هستند
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عده ای سکولار اندیش و سکولارمنش به دنبال تحریف عاشورا هستند و می خواهند القا کنند که اساساً قیام امام حسین(ع) حرکتی سیاسی نبوده است.
شهادت مظلومانه سیدالشهدا(ع)؛ محصول دنیاگرایی خواص اهل حق
حماسه عاشورا و آزمونی که فراروی ماست؛
پایگاه انقلاب نیوز: چنانچه در جامعه‌ای خواص اهل حق آن که اهل تقوا و دینداری واقعی بوده و در برابر دنیاگرایی مقاومت می‌کنند، بیشتر باشند، هیچ‌گاه حادثه‌ای مانند واقعه عاشورا رخ نخواهد داد، چرا که عاشورا محصول دنیاگرایی خواص اهل حق بود.
خداوند باب شهادت را برای بندگان خالص خود باز گذاشته است
پایگاه انقلاب نیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در منزل سردار شهید همدانی، ضمن تفقد از خانواده وی شهادت این سردار سرافراز را تبریک و تسلیت گفتند.
رسانه و اندیشه سکولاری ؛ خط مقدم تقابل با سیاست حسینی
نفی بصیرت افزایی در مجالس حسینی به بهانه پرهیز از سیاسی کاری!
پایگاه انقلاب نیوز: بی شک سیاسی کاری به معنای طرح مباحث غرض ورزانه خطی و جناحی که با اهداف وحدت گرایانه انقلاب و سیره مقام معظم رهبری همخوانی ندارد، امری است ناپسند اما این که به اسم مقابله با سیاسی کاری ، اصل طرح مباحث سیاسی روز و به خصوص بصیرت افزایی متعهدانه در محافل حسینی را نفی کنیم، آیا مگر معنایی به جز آب به آسیاب دشمن ریختن دارد؟!
اردوی آماده سازی تیم‌های کانوپولوی هم مختلط شد!+تصاویر
چرا مختلط؟؟؟
پس از برگزاری چندین مسابقه سواری کاری مختلط و تمرین تیم ملی تیر کمان که مختلط برگزار شد اردوی آماده سازی تیم‌های کانوپولوی بزرگسالان آقایان و بانوان هم بصورت همزمان در مجموعه ورزشی آزادی تهران در پی غفلت و بی توجهی مسئولان متاسفانه مختلط برگزار شد!
با احیای فریضه امر به معروف ، جلوی فساد و انحراف را بگیریم
آیت الله کعبی در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: ما باید با احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر جلوی فساد و انحراف در جامعه اسلامی را بگیریم.
تازه های خبری
چند رسانه ای
مصاحبه و گفتگو
نشر فرهنگ حسینی، کارآمدترین سلاح دفاعی ما در جنگ فرهنگی است
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با انقلاب نیوز:
نشر فرهنگ حسینی، کارآمدترین سلاح دفاعی ما در جنگ فرهنگی است
پایگاه انقلاب نیوز: عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: امروز تکیه بر فرهنگ حسینی بهترین و کارآمدترین سلاحی است که ما می توانیم برای دفاع از خود در جنگ فرهنگی و اعتقادی با دشمن از آن استفاده کنیم.
امام حسین(ع) به عُمر سعد نهیب زد و به دنبال مذاکره نبود//مذاکره با آمریکا، هموار کردن راه نفوذ است
خطیب برجسته کشور در گفتگو با انقلاب نیوز:
امام حسین(ع) به عُمر سعد نهیب زد و به دنبال مذاکره نبود//مذاکره با آمریکا، هموار کردن راه نفوذ است
پایگاه انقلاب نیوز: خطیب و سخنران برجسته محافل مذهبی کشور با تاکید بر این که مذاکره با آمریکا ، هموار کردن راه نفوذ دشمن در داخل کشور است، تصریح کرد: امام حسین(ع) در کربلا با عمر سعد مذاکره نکرد بلکه به وی نهیب زد و او را به راه راست هدایت نمود.
دولتمردان از غرش اقتدار آمیز رهبری در برابر آل سعود، اُلگو بگیرند
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با انقلاب نیوز:
دولتمردان از غرش اقتدار آمیز رهبری در برابر آل سعود، اُلگو بگیرند
پایگاه انقلاب نیوز: عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: غرش اقتدار آمیز مقام معظم رهبری در برابر آل سعود باید به عنوان الگوی رفتاری همه مسئولان به ویژه دولتمردان ما قلمداد شود.
"گنج" بودن جنگ را از طریق هنر سینما به نسل جوان نشان دهیم
جمال شورجه در گفتگو با انقلاب نیوز:
"گنج" بودن جنگ را از طریق هنر سینما به نسل جوان نشان دهیم
پایگاه انقلاب نیوز: نویسنده و كارگردان آثار ماندگار سینمای دفاع مقدس تصریح کرد: آنچه ضرورت دارد این است که ما بکوشیم گنج بودن جنگ را از طریق هنر سینما به نسل جوان به خوبی نمایش دهیم.
دفاع شجاعانه آیت الله خزعلی از رهبری در فتنه 88 ماندگار شد
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با انقلاب نیوز:
دفاع شجاعانه آیت الله خزعلی از رهبری در فتنه 88 ماندگار شد
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دفاع شجاعانه و توأم با بصیرت بالای مرحوم آیت الله خزعلی از انقلاب و رهبری در همه زمان ها به خصوص در جریان فتنه 88، حقیقتاً در تاریخ انقلاب و نهضت اسلامی ماندگار شد.
سینمای مروج سکولاریسم، در تراز انقلاب اسلامی نیست
منتقد سینما و تلویزیون در گفتگو با انقلاب نیوز:
سینمای مروج سکولاریسم، در تراز انقلاب اسلامی نیست
پایگاه انقلاب نیوز: یک منتقد سینما و تلویزیون تصریح کرد: سینمایی که زاییده اندیشه و تفکر سکولاریسم و مروج آن باشد، به هیچ وجه در تراز انقلاب اسلامی نخواهد بود.
یادداشت
آمریکا نگران چیست؟
آمریکا نگران چیست؟
پایگاه انقلاب نیوز: روند تحولات در حوزه بیداری اسلامی، خصوصاً در شبه جزیره عربستان و در کشورهایی نظیر بحرین و یمن، همگی به سود موقعیت منطقه‌ای جمهوری اسلامی ارزیابی می‌شود.
بدعت خطرناک قیومیت
بدعت خطرناک قیومیت
پایگاه انقلاب نیوز: کشورهای ورشکسته‌ای مانند عربستان یا جانیانی مثل امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی، چه حقی دارند که برای رئیس‌جمهور قانونی یک کشور یا ساختارهای گوناگون آن یا حتی اصلاحاتی که باید در آن اعمال شود، نسخه بپیچند.
عصای موسی(ع) باطل‌السحر برجام!
عصای موسی(ع) باطل‌السحر برجام!
پایگاه انقلاب نیوز: در یک کلمه باید گفت؛ «رهبر انقلاب انشای آمریکا را پاره کرده و برای حریف دیکته نوشته‌اند» و چنین است که عصای موسی‌(ع) باطل‌السحر ساحران می‌شود.
غفلت از فریضه ای که به مرگ جامعه می انجامد!
به بهانه دهه امر به معروف و نهي از منكر‏؛
غفلت از فریضه ای که به مرگ جامعه می انجامد!
پایگاه انقلاب نیوز: اهمیت و ضروت اهتمام به فریضه امر به معروف و نهی از منکر چنان است که به تعبیر صریح امير‌المؤمنين علي(ع)؛ «هر كس امر به معروف و نهي از ‏منكر را ترك كند مرده‌اي است در ميان زندگان»‏ ب
والاترین الگوی تدبیر برای سیاستمداران جامعه اسلامی
به مناسبت سالروز ولادت امام‌هادي(ع)؛
والاترین الگوی تدبیر برای سیاستمداران جامعه اسلامی
پایگاه انقلاب نیوز: امامان ما، بهترین تدبیرکنندگان و سیاستمداران هستند؛ یعنی منادیان حقیقی پیوند دین با سیاست و نفی جدایی آن و این که در شریعت مقدس اسلام و مذهب حقه شیعه، سیاست در خدمت دیانت است و لذا ما باید شاخصه های سیاست ورزی را از ائمه اطهار(ع) به خصوص امام هادی(ع) بیاموزیم.
درباره بهترین نمایندگان ملت
علیرضا سعیدآبادی
درباره بهترین نمایندگان ملت
پایگاه انقلاب نیوز: طرح شتابزده استانی شدن و اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی ، کثرت استعفاهای انتخاباتی در دولت و تاثیر آن بر انتخابات آزاد ، فعالیت دوباره خانه احزاب و رابطه ظریف سیاست خارجی و انتخابات داخلی که هرکدام به تنهایی در حوزه مسائل توسعه و توسعه یافتگی قابل بررسی است...
از زلزله 8 ریشتری در کانون خانواده ها غافل شده ایم!
به بهانه دل نگرانی های گسترده بابت زلزله تهران؛
از زلزله 8 ریشتری در کانون خانواده ها غافل شده ایم!
پایگاه انقلاب نیوز: گرچه زلزله چند روز پیش يادمان انداخت كه تهران در معرض چه خطر بزرگي است، اما زلزله اصلی در عرصه فرهنگ و اخلاق اجتماعی مدت هاست که رخ داده و پس لرزه های آن نیز کماکان ادامه دارد.
وبلاگستان
سفرهای تاریخی حسن روحانی به سرخه؟!+تصاویر
سفرهای تاریخی حسن روحانی به سرخه؟!+تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز: در آستانۀ سفر دکتر روحانی به استان سمنان هستیم. همین موضوع بهانه ای شد تا به بررسی سفرهای دکتر روحانی به زادگاهش سرخه، بپردازیم.
فهم صحیح؛ حلقه گمشده دولت!
فهم صحیح؛ حلقه گمشده دولت!
پایگاه انقلاب نیوز: اکثر فضای رسانه ای و مخصوصا رسانه ملی برخی اوقات تصویری نادرست و غیر شفاف از فضای کشورمان نمایش می دهند!
هیس!بی شوهرها فریاد نمی زنند
هیس!بی شوهرها فریاد نمی زنند
پایگاه انقلاب نیوز: از وقتی در سرزمین من مردان باسواد و صاحب فکر و متعهد ، جای خود را به امثال مجری برنامه های عسلی که بیشتر زهر به کاسه دیگران می زند دادند تا تفکر و لبخند ، عبارت " کمبود شوهر " باب شد تا این مجریان بی بصیرت دختران سرزمینم را با این عبارت نگران کنند که: " خانم زود بله رو بگو، کمبود شوهره ها!!!" غافل از اینکه کمبود شوهر نیست. کمبود مرد مناسب برای زندگی است... آنهایی...
هاشمی در راس فتنه و تحريف امام
هاشمی آنطور که هست نه آنطور که دوست داریم
هاشمی در راس فتنه و تحريف امام
پایگاه انقلاب نیوز: صریحتر میگویم، هاشمی را باید راس فتنه سال 88 و راس جریان تحریف امام دانست، هاشمی را باید آنگونه که خود اصرار دارد، دید؛ نه آنگونه که ما دوست داریم باشد.
چرا ما شهید نمی‌شویم؟
وبلاگ تا ماه راهی نیست
چرا ما شهید نمی‌شویم؟
پایگاه انقلاب نیوز: روزی که شهید مسعود اکبری به خوزستان و در میان بچه‌های اندیمشک آمد، نخست قلب‌ها را تسخیر کرد.
آموزش تئوری «مردی» و «نامردی» در عملیات بدر!
وبلاگ رهسپار قدیمی
آموزش تئوری «مردی» و «نامردی» در عملیات بدر!
پایگاه انقلاب نیوز: عباس از عر‌ب‌های بومی منطقه بود و لهجه بسیار شیرینی داشت، گفت هر روز صبح، عصر و شب تمرین دارید؛ وقتی دید ما حرف‌هایش را جدی نگرفته‌ایم، تذکر داد که اینجا وسط هور ‏است و گاهی عراقی‌ها به جلو می‌آیند تا از ما اسیر بگیرند.
حاج قاسم سلیمانی را تنها نگذارید فردا دیر است
وبلاگ خورشید عالمتاب
حاج قاسم سلیمانی را تنها نگذارید فردا دیر است
پایگاه انقلاب نیوز: باید بفهمیم که اگر وظیفه حاج قاسم نبرد در میادین جنگ است ما هم باید با قلممان و هنرمان در میدان‌های جنگ نرم و جنگ‌های رسانه‌ای بجنگیم.
آخرین خواسته یک شهید از خداوند+عکس
وبلاگ رهسپار قدیمی
آخرین خواسته یک شهید از خداوند+عکس
پایگاه انقلاب نیوز: «حمید مریدی» 7 روز قبل از شهادت نوشت: «خدایا ما را راضی به قضای خود گردان».
اوقات شرعی

صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه