عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:

به زودی پشت پرده افزایش قیمت دلار را اعلام خواهم کرد

بیانات در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی

حمله‌ به سوریه یک جنایت است/ روسای جمهور آمریکا و فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند و سودی نخواهند برد

حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: حمله‌ سحرگاه امروز به سوریه یک جنایت است، بنده صریحاً اعلام می‌کنم رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند و جنایت کردند.


در گفتگو با جانشین قرارگاه ثارالله مطرح شد؛

در حمله آمریکا به سوریه کاخ سفید متشنج شد/ آمریکا جرات جنگ زمینی در سوریه را ندارد

کوثری بیان داشت: حمله موشکی آمریکا به سوریه نشان دهنده ناتوانی آمریکا، عربستان، انگلیس، فرانسه و رژیم اشغالگر قدس است ، این حرکت ها نمی تواند تداوم داشته باشد بلکه به صورت مقطعی است که این مسئله را سوریه به نحوه احسن پشت سر خواهد گذاشت، چرا که سریع به این حملات عکس العمل نشان دادند و از طرفی مردم سوریه طرفدار نظام کشورشان هستند و طرفدار آقای بشار اسد هستند.


آیت الله سعیدی:

مسئولان با قدرت با مفسدان اقتصادی برخورد کنند/رمز پیروزی بر فتنه‌ها و فتنه گران وحدت است

امام جمعه قم با اشاره به اینکه رمز پیروزی ما بر فتنه‌ها و فتنه گران و رمز پیروزی ما در دوران انقلاب وحدت بود، گفت: نوسان نرخ ارز به‌صورت ساعت‌به‌ساعت منطقی و قابل‌قبول نیست، آسیبی که به کشور وارد می‌شود اجتناب‌ناپذیر است، بنابراین باید مسئولان با قدرت با مفسدان اقتصادی برخورد کنند.


کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛

مطمئنا ایران انتقام شهدای مدافع حرم را از اسرائیل می گیرد/ ایران اجازه تسلط غرب به سوریه را نخواهد داد

قدیری ابیانه گفت: در عملیات اخیر که اسرائیل در سوریه انجام داد تعدادی از نیروهای مستشاری ایران به شهادت رسیدند و ایران طبیعتا پاسخ این جسارت را در زمان مناسب و به نحوه مناسب خواهد داد و این حق ایران است که جواب این حرکت رژیم صهیونیستی را بدهد و لیبرمن(آمریکا) از این مسئله وحشت کرده است و گفته اگر ایران در سوریه عملیاتی انجام دهد بشار اسد را سرنگون خواهد کرد البته آمریکا اگر می توانست تا العان بشار اسد را سرنگون کرده بود اما توان چنین کاری را نداشته و ندارد.


تعصب شدید شهیدافغانستانی مدافع حرم به ایران/ خانواده نخبه شهید افغانستانی مدافع حرم+ تصاویر

مصطفی 25 مهر سال95 در سوریه و در دفاع از حرم اهل بیت به شهادت رسید بی تفاوت از اینکه تاریخ دفاع از پایان نامه اش 22دی ماه سال 95 بود و آن روز به احترام مصطفی و تمام تلاش هایش استاد راهنمای مصطفی با قلبی اندوهگین از پایان نامه دانشجویش در یک جلسه کاملا رسمی و شلوغ دفاع کرد، می گویند در تمام مدت دفاع «مرتضی» برادر کوچکتر مصطفی سرش را پایین گرفته است و به عکس برادرش نگاه می کرد.


قاضی پور مطرح کرد؛

کالای خارجی را به نام ایرانی وارد بازار می کنند!/ برخی از وزرا وارد کننده کالا هستند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: خیانت هایی که برخی از افرادی که در راس کار هستند و برای واردات خودشان را می کشند باعث می شود که تولید ملی سرافکنده شود.


تهیه کننده و کارگردان سینما:

کارگردان‌ها با تولید آثار هنری به حمایت از کالای ایرانی بپردازند/ سینما ظرفیت مناسبی برای حمایت از کالای ایرانی دارد

تهیه کننده و کارگردان سینما گفت: سینما می‌تواند سبک زندگی را تغییر دهد که باید به آن توجه ویژه ای شود و مجریان فرهنگی و نویسندگان و کارگردان‌ها به این موضوع توجه کرده و با نگاه هنری از شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است اقدام به تولید فیلم و سریال کنند.


نماینده مجلس مطرح کرد:

کالاهایی وارد کشور می شود که احتیاجی به آنها نداریم/ دولت در بخش مسکن نتوانست به درستی عمل کند

عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از واردات بی روی به کشور بیان داشت: به شدت مخالف واردات برخی از اقلام به کشور هستم مشاهده می کنیم برخی کالاها وارد کشور می شوند که هیچ نیازی به وارد کردن آنها ندارم این مسئله خود به خود باعث آسیب به اشتغال می شود.


امام جمعه قم؛

حمایت از کالای ایرانی راه حل اشتغال و مشکلات اقتصادی است

امام جمعه قم با بیان این که عده ای در دولت و در بین مردم ظرفیت های کشور را باور ندارند، گفت: باید توانمندی های خود را باور کنیم و به جوانان میدان دهیم نه این که منتظر نسخه بیگانه باشیم.


آمار حقاریت پول ملی + سند

پیش بینی صعود قیمت دلار به 7 هزار تومان؛ دلار گران‌تر می‌شود/ آمار حقارت پول ملی +سند

یک کارشناس اقتصادی بر این باور است که قیمت ارز تا شش‌ماه آینده به 7 هزار تومان می‌رسد که باید بانک مرکزی اقدام جدی انجام دهد.


آیت الله نوری همدانی:

مبارزه با صهیونیست‌ها همیشه مسئله اول ما بوده است/ ساختن فرقه‌های دروغین وهابیت و داعش از نقشه‌های استکبار است

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه سازمان ملل بی خاصیت شده است ، گفت: ساختن فرقه‌های دروغین مانند وهابیت و داعش از نقشه‌های استکبار می باشد و مسئله قدس و مبارزه با صهیونیست‌ها همیشه مسئله اول ما بوده و خواهد بود.


اولین رای امام خمینی در قم به صندوق انداخته شد+عکس

تصور عامه این است که امام خمینی اولین رای خود را در جماران به صندوق انداخته است به همین منظور برای مطلع شدن مردم لحظه به صندوق انداختن رای توسط حضرت امام بر روی دیوار مسجد چهارمردان قم نقاشی شده تا مردم از این مسئله مطلع شوند.


آیت الله اعرافی:

مبارز با قاچاق و خرید کالای ایرانی عامل گسترش اشتغال است/ مسئولان بجای پرداختن به حواشی به فکر بازکردن گره های مشکلات اقتصادی باشند

امام جمعه قم با اشاره به اینکه مسئولان بجای پرداختن به حواشی به فکر بازکردن گره های مشکلات اقتصادی باشند، گفت:مبارزه با قاچاق و توسعه خرید و فروش کالاهای داخلی می‌تواند اقتصاد را نجات داده و اشتغال را گسترش دهد.


کارشناس مسائل سیاسی:

مردم متعصبانه از کالای ایرانی حمایت کنند/ پرهیز از خرید کالای قاچاق، تولیدکننده ایرانی را دلگرم می کند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: کالای ایرانی باید با کالاهای داخلی و خارجی رقابت‌پذیر باشد و مردم باید متعصبانه از خرید کالاهای ایرانی حمایت کرده و از خرید کالای قاچاق پرهیز کنند، با پرهیز از خرید کالای قاچاق تولیدکننده ایرانی دلگرم خواهد شد و مردم عاقلانه و متعصبانه کالای ایرانی خرید می کنند.


ذوالنور مطرح کرد؛

وزرا بسیج شدند نمایندگان را از سوال از رئیس جمهور منصرف کنند/ دولت در دو ماه ارزش پول ملی را 40 درصد کاهش داد/ پیمانکاران قراردادهایشان با وزارت خانه ها را لغو کردند

ذوالنور اظهار داشت: پنج سوال از رئیس جمهور طرح کردیم که سوال پنجم در خصوص نوسانات و ناپایداری و جهش قیمت دلار و ارزهای خارجی است که باعث کاهش شدید ارزش پول ایران در مقطع کوتاه شده است البته امیدواریم بعد از تعطیلات عید بتوانیم روال سوال را طی کنیم اگرچه لابی دولت بسیار قوی است و وزرا، معاونین و استانداران بسیج شدند که نمایندگان را از سوال از رئیس جمهور منصرف کنند تا امضایشان را پس بگیرند.


در گفتگو با مردم مطرح شد؛

دولت برای کالای ایرانی سخت می گیرد برای کالای چینی نه!/برای تحقق شعار سال97 دولت چوب لای چرخ تولید کننده گان نگذارد

یک فروشنده اسباب بازی گفت: مغازه اسباب بازی فروشی دارم از استاندارد آمدن گفتند این اسباب بازی پلاستیکی استاندارد ندارد جنس ایرانی را باید جمع کنی! گفتم اگر جمع کنم کارگران ایرانی بیکارم یشوند، گفت آنوقت مجبور می شوند استاندارد بگیرند؛ در حالی برای تولید ایرانی چنین سخت گیری هایی دارند که کالاهای چینی وارداتی یک استاندارد هم ندارد.