سازمان مردم نهاد «جهد» (جمعیت هم اندیشان دادخواه) به منظور شفافیت و مقابله با اشکال فساد ورز گذشته اعلام موجودیت کرد!
بررسی رسانه‌ها و شبه‌رسانه‌های فارسی زبان ضدایرانی این واقعیت را نشان می‌دهد که دستورالعمل فعلی انها بر محور دو چیز خلاصه می‌شود: تاختن به حجاب اسلامی ‌و حمایت از فرقه بهائیت!
در حالی که همه بخش های خبری شبکه های مختلف صدا و سیما در هنگام شروع اخبار کار خود را با صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) آغاز می کنند اخبار شبکه سه سیما در جدیدترین به روز رسانی خود صلوات را از بخش خبری خود حذف کرد!
نشستن مختلط زن و مرد در کنار هم برای تماشای این مسابقات و همچنین کشف حجاب های گسترده در آن از جمله اعمال منافی عفتی بود که تحت مدیریت فدراسیون بسکتبال محقق شد!
یک قطعه زمین ۳هزارمتری در منطقه سعادت‌آباد تهران که برای احداث حسینیه به تعدادی از نمایندگان وقت مجلس واگذار شده بود، با تغییر کاربری از طریق فرآیند‌های نامتعارف، به ساخت یک برج اختصاص یافته است!
او همچنین مدعی سلب اعتماد عمومی در جامعه ایران شده و گفته است: متأسفانه اکنون به دلیل عملکرد نادرست دست‌اندرکاران اداره امور کشور، با نوعی سلب اعتماد عمومی در جامعه مواجه هستیم!
اگر از اغلب کودکان سؤال شود که در آینده می‌خواهید چه‌کاره شوید حتماً پزشک، مهندس، خلبان و با مشاغلی را بیان می‌کنند که دسترسی به آن ساده نیست اما در عین حال این امکان وجود دارد. افرادی که وارد حیطه پزشکی می‌شوند یک موضوع را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند و آن هم نجات جان انسان‌هاست.
علی اکبر موسوی خوئینی‌ها که اصلاح‌طلب دوآتشه محسوب می‌شد، در یکی از برنامه‌های به اصطلاح سیاسی شبکه بهایی– صهیونیستی من و تو حاضر شد!
در پایان زمانیکه گروه از مخاطبان خداحافظی کرده و به پشت سن رفتند، این تیتراژ با موسیقی بی‌کلام قطعه «پاره سنگ» پخش شد و همین باعث شد تا مردم نیز همصدا با موسیقی بخش‌هایی از این ترانه را خواندند.
بی بی سی فارسی در آخرین نمونه از سیاست های خانواده ستیزانه خود در مطلبی با عنوان « آیا زنان مجرد شادتر از زنان متاهل هستند؟» سعی کرده است تا تجرد زنان را عاملی برای خوشبختی بیان کند!
یکی از معضلات تئاتر ایران این است که برخی از مدیرانی که به کارگردانی رو آورده‌اند در ترویج ابتذال و عوام‌زدگی با شبه‌روشنفکران در رقابت هستند!
مریم بوبانی پیرزنی است که به برکت صداوسیما معروف شده است و در صفحه شخصی خود ترویج نگهداری سگ و گربه می کند و عکس خود را بدون حجاب منتشر کرده است!
چطور امکان دارد فردی در خارج از کشور زندگی کند و ادعای مخالفت ومبارزه سیاسی با جمهوری اسلامی را داشته باشد، اما آثار ترجمه شده‌اش در ایران هم روی صحنه برود و در بازار کتاب امکان انتشار داشته باشد.
مدیریت اصلاح طلبان بر شهر تهران علاوه بر تغییر نام خیابان ها یک هدف دیگر را هم دنبال می کند و آن تلاش و هزینه برای دوچرخه سواری و موتور سواری «بانوان» است!
از ابتدای سال تاکنون، بخشی از سالن‌های نوساز سینما در انحصار یک سرمایه‌دار نوکیسه که با چانه‌زنی کارت تهیه‌کنندگی گرفته قرار دارد!
انتظارات بی جا و توقع معجزه یک شبه از رئیس قوه قضائیه کاریست که به نوعی خیانت محسوب میشود که در حق شخص آیت الله رئیس برخی از انقلابی ها انجام میدهند.
ظاهرا برخی ها در داخل آنچنان شیفته آمریکا و غرب زده اند که برای سینه چاک دادن از هیچ اقدامی روی گردان نیستند .
برخورد پلیس با برهم زننده گان امنیت اخلاقی و روانی جامعه وظیفه اصلی پلیس است اما در این میان برخوردهایی را مشاهده میکنیم که مورد تائید هیچ کسی نیست اما با هنجار شکن و کسی که هیچ حرفی را متوجه نمیشود و حالت عادی هم ندارد چگونه باید در جامعه برخورد کرد.
مینی‌سریال «چرنوبیل» درباره حادثه نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل که در سال 1986 در اوکراین اتفاق افتاد و باعث پخش مواد رادیواکتیو در بخشی از غرب شوروی سابق شد، از برخی رسانه‌های جهان در حال پخش است.
خواننده رپ نه چندان خوشنام که با سابقه تولید آثار زیرزمینی مبتذل سال‌ها در شبکه نسیم فعالیت می‌کرد گویا در نهایت به پایان راه به عنوان تنها خواننده رپ در صداوسیما رسیده است.