شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان آمریکا گزارش داد که دولت عراق در مورد حمله تروریستی آمریکا علیه نیروهای مقاومت در بغداد تحقیقاتی را آغاز کرده است.
قدرت پوشالی و خیالی آمریکا با حمله مستقیم و قدرتمند ایران به پایگاه عین الاسد در عراق در هم شکسته شد .
به نظر می‌رسد انصراف ترامپ از پاسخ به ضربه انتقامی به عنوان نقطه عطفی در تاریخ و آغاز افول هژمونی آمریکا و ایجاد یک نظم جدید جهانی ثبت شود.
گوایتز راهبرد ایران را بر دوری از رویارویی مستقیم نظامی و در مقابل اقدامات نظامی و امنیتی پراکنده و در فواصل زمانی، برای در تنگنا و فشار قرار دادن آمریکا و به تصویر کشیدن آن در موضع ضعف می‌داند.
یک مقام آگاه در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از حجم تلفات گسترده آمریکایی ها در حمله موشکی ایران خبر داد.
خبرگزاری‌ها و منابع خبری جهان، حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی در عراق را در صدر اخبار خود قرار دادند.
رسانه‌ها از حمله موشکی به یک پایگاه نظامی آمریکا در نزدیکی فرودگاه «اربیل» در منطقه کردستان عراق خبر داده‌اند.
در حملات سنگین موشک‌های بالستیک نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پایگاه آمریکایی عین‌الاسد در عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است مورد اصابت قرار گرفت.
این ایران است که می‌تواند با انتخاب پاسخ قاطع و برهم زدن میز بازی جدید آمریکایی‌ها ، درسی به ترامپ بدهد که به حول و قوه‌ی الهی آغازی باشد بر شکست و مفتضح شدن ترامپ در آمریکا.
ترور فرمانده نظامی و رسمی یک کشور در کشور دیگر، توسط کشور سوم تقریباً در جهان بی‌سابقه است، اما دولتمردان امریکایی مانند فاحشه‌ای که آب از سرش گذشته است، هیچ قبح، گناهی برایشان مهم نیست.
مدیرمسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه سردار سلیمانی چندبار گفته بود که دوست دارد در عراق شهید بشود، گفت: شهید سلیمانی مجدداً از گریبان میلیون‌ها انسان طلوع کرد.
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: آمریکایی‌ها اگر می‌خواهند جان سالم به در ببرند، باید پایگاه‌های خود را جمع کنند و بروند.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان: مرحوم منتظری از همان روزهای آغازین انقلاب نظرهایی متضاد با انقلاب داشت و هیچ گاه لایق رهبری نظام نبود اما عده ای سعی میکردند قائم مقامی رهبری را به امام تحمیل کنند.
جبهه مقاومت اسلامی با به آتش کشیدن سفارت آمریکا در عراق و به زیر کشیدن پرچم آمریکا از سر در این لانه جاسوسی توانست قدرت واقعی جوانان جبهه مقاومت را بیش از پیش به نمایش بگذارد.
سید مهدی رحمتی که یک ستاره در فوتبال ایران شناخته می شود و آوازه خوبی هم دارد همواره تلاش میکند تا در مسئله کمک به محرومین به هر نحوی که می تواند فعالیت هایی را داشته باشد.
۹ دی ۸۸ یک واقعه بسیار مهم در تاریخ بعد از انقلاب اسلامی است واقعه ای که ده سال پس از آن همچنان یک تار در چشم دشمنان نظام و انقلاب اسلامی است.
همان طور که امام خمینی هم گفتند که من اعلام خطر می‌کنم، من هم دارم اعلام خطر می‌کنم. ببینید فقط ما نیستیم، شما فکر می کنید حزب مؤتلفه،جامعه اسلامی مهندسین، جامعه روحانیت مبارز، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اکنون در متن هستند؟
به طور مثال نماینده می‌خواهد وزیر را استیضاح کند در این شرایط از جاهای مختلف به نماینده فشار می‌آورند؛ حتی در یکی از استیضاح‌های اخیر امام جمعه یکی از شهرها به مسئله ورود کرده و به نماینده گفته است که این کار را نکند.
امیرمهدی ژوله که سالهای گذشته یکی از فعالین در صدا وسیما بود این روزها نقش اپوزیسون صدا وسیما را بازی میکند و بشدت از اقدامات صدا وسیما عصبانی است.
اصلاح طلبان شورای شهر به مدیریت شهری تهران به عنوان یک پایگاه سیاسی برای تقویت جریان اصلاحات و نه حل مشکلات مردم نگاه می کنند و زمینه و منشا ریزش آرای اصلاح طلبان هم همین نگاه سیاسی و عملکرد ضعیف در حوزه اجرایی، عمرانی و خدماتی است.