افشاگری یک خواننده درباره تبلیغات انتخاباتی حسن روحانی!

یک خواننده، تماس مهراب قاسم‌خانی به نمایندگی از طرف تیم تبلیغات روحانی در روزهای انتخابات ریاست‌جمهوری و پیشنهاد مالی به وی را فاش کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،یک خواننده، تماس مهراب قاسم‌خانی به نمایندگی از طرف تیم تبلیغات روحانی در روزهای انتخابات ریاست‌جمهوری و پیشنهاد مالی به وی را فاش کرد.

سیروان خسروی، خواننده، چندی پیش از رفتارهای هیجانی برخی از هنرمندان در مواجهه با سقوط هواپیمای اوکراینی انتقاد کرده و آن را شهوت دیده شدن و ماهیگیری از آب گل‌آلود توسط این هنرمندان دانسته بود. مهراب قاسم‌خانی، بازیگر هم که حرف‌های خسروی را به خودش گرفت، خطاب به وی نوشت که «یادش بخیر، چند سال پیش سر یه حرکتی داشتیم از همکارا امضا جمع می‌کردیم. به یکی از دوستان که زنگ زدم، معذرت خواست و گفت به حرکتمون اعتقاد داره، ولی چون خیلی از طرفداراش توی طیف مقابل هستن و ممکنه بپرن، ترجیح میده کنارمون نباشه.»
 
اما سیروان خسروی نیز این مطلب را بی‌پاسخ نگذاشت و خطاب به قاسم‌خانی نوشت: «مهراب جان قطعا به یاد داری که در ایام انتخابات پیشین با من تماس گرفتی و گفتی از طرف تیم آقای روحانی پیشنهاد شده که من(سیروان خسروی) در ازای دریافت دستمزد سه سانس کنسرت تهران، سه چهار آهنگ در تجمع هوادارهای ایشون در استادیوم 12 هزار نفری آزادی اجرا کنم و قطعا یادت هست که ضمن ردِ این پیشنهاد، به دلیل صمیمی بودنمون، جواب بی‌ادبانه‌ای هم در رابطه با این حرفت دادم.»


انتهای پیام/
http://www.enghelab-news.ir/4540
نظرات شما